Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Electrolux

 • 5x STUDIO v ČR
  Praha
  Žitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  Praha
  Žitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  Praha

  Připravujeme pro Vás nové studio
  Praha
  U Svobodárny 2460/3a, Praha 9 - Libeň
  telefon: +420 602 733 303
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 18:00, víkendy po domluvě
  Od 11.3.2019 studio uzavřeno z důvodu rekonstrukce.
  České Budějovice
  Rudolfovská 1817/2, České Budějovice
  telefon: +420 603 330 448
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 8:30 - 19:00, so: 10:00 - 14:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  České Budějovice
  Přemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
  telefon: +420 603 330 448
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 18:00, víkendy po domluvě
 • KUCHYNĚ
 • O nás O nás
 • O nákupu O nákupu
 • Doprava Doprava zdarma na vše!
 • Kontakt Kontakt
hledání
AEGElectroluxBrand StoreFrankeSiemensBoschMiele

Domů Electrolux

O značce Electrolux

Spotřebiče jsou rozděleny do kategorií úklid (vysavače), vaření (mikrovlnné trouby, odsavače par, sporáky, varné desky či vestavné trouby), praní (pračky, sušičky nebo pračky se sušičkou), mytí nádobí a chlazení (ledničky, mrazničky, apod.). Samozřejmostí je možnost volby mezi spotřebiči volně stojícími či vestavnými.


Electrolux nabízí spotřebitelům nejrůznější inovativní řady, které se vyznačují klíčovými vlastnostmi jako jsou například šetrnost k životnímu prostředí, nadčasový design či jiné další. Záleží pouze na Vašich prioritách.Chladničky

Vynikající výkon a zároveň nízká spotřeba energie. To jsou chladničky Electrolux, které umožní vaše potraviny bezpečně skladovat a udržet je dlouho čerstvé. Vyberte si ze široké nabídku tu chladničku, která plně uspokojí vaše potřeby.

Chladničky Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE

Myčky

Lesk a dokonalou péči poskytují vašemu nádobí a sklu myčky Electrolux. Ušetří vám také mnoho času, který můžete využít jinak a jejich provoz je navíc ohleduplný k životnímu prostředí. Příslušenství k myčkám se postará o bezpečí vašeho choulostivého nádobí a skla. Díky přípravkům na ošetřování myčky pak docílíte prodloužení její životnosti.

Myčky Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE

Trouby

Vařit, péct a grilovat teď můžete v jedné multifunkční troubě. Nebo si dopřejte ještě větší komfort a pořiďte si multifunkční parní troubu, díky které budou vaše pokrmy uvnitř šťavnaté a zvenku krásně křupavé.

Trouby Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE

Varné desky

Srdcem každé kuchyně je kvalitní varná deska, pomocí které bude vaření rychlé a snadné, také s nízkou spotřebou energie. V nabídce jsou indukční, sklokeramické, elektrické, plynové i kombinované varné desky. Stačí si vybrat!

Varné desky Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE

Odsavače par

Stylový design i promyšlená řešení – všechny modely mimořádně tichých odsavačů par Electrolux důkladně odstraní výpary a zápach z každé kuchyně. Vaše domácnost tak zůstane krásně svěží.

Odsavače par Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE

Historie značky


Počátky značky Electrolux lze vysledovat až do roku 1901. kdy byla ve švédském Stockholmu založena společnost AB Lux. Historie společnosti je spojena se jménem Axel Wenner-Gren – tehdejším marketingovým géniem. Společnost AB Lux začala s výrobou petrolejových lamp, jejichž využití se po světě začalo šířit neuvěřitelnou rychlostí. Jednalo se především o Lux lampu pro venkovní použití, která se používala zejména v majácích.


S odstupem času a s rostoucí konkurencí bylo však jasné, že se musí společnost zaměřit na rozšíření nabídky svého sortimentu. Během několika let se z malé firmičky stal jeden z nejvýznamnějších producentů velkých a malých domácích spotřebičů. Své pestré portfolium spotřebičů nyní vyváží do více než 150 zemí světa a ročně prodá více než 50 milionů produktů. V současné době skupina Electrolux nabízí své výrobky pod značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire.Spokojený zákazníkProfesionální poradenstvíSpotřebiče pro český trh5x kuchyňské studioVyrábíme kuchyně

Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
Praha 
PrahaU Svobodárny 2460/3a, Praha 9 - Libeň
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
Elektrocz.com na FacebookuCopyright © 2007-2019 2Traders CZ s.r.o.

OTEVŘENO NOVÉ STUDIO V PRAZE - Praha, U Svobodárny 2460/3a, Praha 9   NOVĚ