
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Odsavače par - digestoře Vestavné digestoře Vestavné digestoře 72 cm Elica HIDDEN 2.0 BL MAT/A/72





Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 60-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout
![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 17 990,- 17 500,- ![]()
5 let záruka doprava zdarma cena právě nyní17 990 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 17 990 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 5 let, Kód: 2T99565, Výrobce: Elica | ||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
ELICA HIDDEN 2.0 BL MAT/A/72
Popis produktu
ELICA HIDDEN je vestavný odsavač par (digestoř), je vyroben z černě lakovaného matného kovu. Odsavač par s výkonem 300-600 m3/h a v intenzivním výkonu až 700 m3/h, s hlučností 51-70 db (A). Systém PERIMETRICKÉHO sání umožňuje zvýšit rychlost, s jakou jsou zachyceny výpary z vaření, což zvyšuje účinnost odsavače. Užitečnou funkcí je TEMPORIZACE. Po aktivování této funkce se odsavač automaticky vypne se zpožděním.
Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED STRIP s výkonem 1 x 7W teplotou 3500K.
Odsavač par (digestoř) je vybaven tukovým filtrem ALU.
Pro recirkulaci je možno odsavač par (digestoř) doplnit o uhlíkový filtr REVOLUTION FILTR Uhlíkový filtr nejmodernější technologie, s velmi vysokou úrovní účinnosti >82%. Schopný regenerace s životností až 3 roky, oproti standardním filtrům, které vydrží 3 až 6 týdnů. S cílem zachovat tyto vlastnosti je nutné umývat každé 3 měsíce filtr teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, nebo v myčce nádobí při teplotě 65 °C. Je nutné z filtru odstranit přebytečnou vodu a filtr může být dosušen v troubě, 10 minut při 100 stupních Celsia.
Pro recirkulaci je možno také použít uhlíkový filtr LONG LIFE. Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.
Technické parametry
EAN: 8020283058934
Šíře v cm: 72
Barva: Černá
Úprava: Černý lakovaný kov
Verze: Odtah i Recirkulace
Ovládání: 3S+B dotykové
Konektivita: Ne
Maximální výkon: 700
Výkon dle IEC: 300/420/600//700 m3/h
Výkon: 650 m3/hod. a více
Hlučnost: 51/60/67//70 db(A)
Roční spotřeba: 277 W
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
Průměr odtahu v mm: 150
Min. vzdálenost od elektrické varné desky: 50
Min. vzdálenost od plynové varné desky: 65
Uhlíkový filtr: Není součástí balení
Tukový filtr: Alu
Zpětná klapka v balení: Součástí balení
Energetická třída: A


| Výrobce | Elica |
| Modelové označení | HIDDEN 2.0 BL MAT/A/72 |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | vestavné odsavače par |
| Hlučnost min | 51 dB |
| Hlučnost max | 70 dB |
| Výkon | 300,0 m3/hod |
| Intenzivní výkon | 700,0 m3/hod |
| Zpětná klapka | součástí balení |
| Propojení s varnou deskou | ne |
| Horní odtah | ano |
| Barva | černá |
| Osvětlení | LED diody |
| Recirkulace | ano |
| Energetická třída | A |
| Šířka | 720 mm |


Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.