
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Odsavače par - digestoře Výsuvné digestoře Výsuvné digestoře 60cm Elica ELITE 14 LUX BLGB/A/60





Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 60-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 5 290,- 4 800,- ![]()
5 let záruka doprava zdarma cena právě nyní5 290 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 290 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 5 let, Kód: 2T99561, Výrobce: Elica | |||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
ELICA ELITE 14 LUX BLGB/A/60
Popis produktu
ELICA ELITE 14 LUX je výsuvný odsavač par (digestoř), je vyroben z černého lakovaného kovu. Odsavač par s výkonem 125-304 m3/h, s hlučností 46-62 db (A).
Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 2x3W a teplotou 2700K.
Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU.
Technické parametry
EAN: 8020283061361
Šíře v cm: 60
Barva: Černá
Verze: Odtah i Recirkulace
Ovládání: 3S Mechanická tlačítka
Konektivita: Ne
Maximální výkon: 304
Výkon dle IEC: 125/188/304 m3/h
Výkon: do 550 m3/h
Hlučnost: 46/57/62 db(A)
Roční spotřeba: 121 W
Osvětlení: LED 2 x 3W
Průměr odtahu v mm: 125
Min. vzdálenost od elektrické varné desky: 50
Min. vzdálenost od plynové varné desky: 65
Uhlíkový filtr: Součástí balení
Tukový filtr: Alu
Zpětná klapka v balení: Součástí balení
Energetická třída: D


| Výrobce | Elica |
| Modelové označení | ELITE 14 LUX BLGB/A/60 |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | výsuvné odsavače par |
| Hlučnost min | 46 dB |
| Hlučnost max | 62 dB |
| Výkon | 125,0 m3/hod |
| Intenzivní výkon | 550,0 m3/hod |
| Zpětná klapka | součástí balení |
| Horní odtah | ano |
| Barva | černá |
| Osvětlení | LED diody |
| Recirkulace | ano |
| Energetická třída | D |
| Šířka | 600 mm |


Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.