
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Mixéry Kuchyňské roboty Kuchyňské roboty OptiMUM Kuchyňské roboty MUM Serie (MUM 5) Bosch MUM5XL74





Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 5-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
doprava zdarma cena právě nyní13 490 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 13 290 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99538, Výrobce: Bosch | |||
|
Bosch MUM5XL74
Serie 4 Kuchyňský robot s váhou MUM 5 1000 W bílá,
![]() | Perfektní výsledky díky 3D planetárnímu mícháníAby byly výsledky dokonalé, musí se přísady mísit konzistentně. 3D planetární míchání zajišťuje pohyb nástrojů do tří směrů, zatímco pohon se otáčí naopak. Díky tomu se směs účinně odmíchává z boků, ze dna i ze středu mísy a těsto je krásně nadýchané. |
Jednoduché naplnění mísy díky automatické parkovací poziciNenechte si zkazit náladu při pečení pracným přidáváním ingrediencí. Automatická parkovací pozice vytvoří místo tam, kde ho potřebujete. Nástavce na těsto se samy zastaví při zadní straně mísy a umožní tak jednoduché plnění zepředu. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Serie 4, Kuchyňský robot s váhou, MUM 5, 1000 W, bílá,
MUM5XL74
Skvělé výsledky
1000 W motor
3D Planetární míchání: rychlé a velmi důkladné míchání všech přísad.
7 rychlostních stupňů, momentový stupeň
Elektronické řízení počtu otáček pro konstantní rychlost během měnícího se procesu míchání.
Univerzální
Možnost dovybavení individuálním zvláštním příslušenstvím
Komfort
Jednoduché skladování: automatické navíjení kabelu pro snadné a rychlé uložení kabelu.
EasyArmLift: jednoduchá a lehká manipulace s 3 zónovým multifunkčním ramenem pouhým stlačením tlačítka
Automatická parkovací pozice: pohodlná manipulace a jednoduché plnění mísy díky automatické parkovací pozici nástavců na těsto při zadní straně mísy.
Snadné čištění díky hladkým povrchům a části příslušenství, které lze umývat v myčce.
Pozvolný náběh motoru: prevence proti vyšplíchnutí ingrediencí a prachu z mouky.
LED ukazatel provozu a indikátor poruchy
Materiál / Design
Velká mísa (3,9 litru) z broušené a leštěné nerezové oceli na 2,7 kg piškotového nebo 1,9 kg kynutého těsta
Bezpečnost
Bezpečnostní víko s praktickým otvorem pro nalévání.
Vysoká bezpečnost díky ochraně proti přetížení
Elektronická pojistka opětovného zapnutí zabraňuje nečekanému spuštění motoru
Bezpečné používání: gumové nožičky pro větší stabilitu.
Příslušenství
Profesionální cukrářská sada pro dokonalé výsledky: profesionální míchací metla se silikonovým okrajem, profesionální šlehací metla (celokovová s nastavitelnou výškou), hnětací hák s ochranou převodovky
Průběhový krouhač včetně 4 nerezových kotoučů ( oboustranný na krájení, oboustranný na krouhání, kotouč na strouhání středně - jemné a kotouč na strouhání hrubé )
Kotouč na krájení kostek - kostičkovač pro krájení např. ovoce nebo zeleniny a ostatních přísad na bramborový salát
Praktická mísa z umělé hmoty: vnitřní tvar speciálně navržen pro usnadnění míchání piškotových a kynutých těst.
Mixér 1,25 l
Masomlýnek
Nástavec na výrobu stříkaného pečiva
Transparentní víko s plnicím otvorem
V užitečné taštičce lze příslušenství uložit přímo do míchací mísy.
QR kód obsahuje originální knihu receptů.











Bosch MUM5XL74
Serie 4 Kuchyňský robot s váhou MUM 5 1000 W bílá,
![]() | Perfektní výsledky díky 3D planetárnímu mícháníAby byly výsledky dokonalé, musí se přísady mísit konzistentně. 3D planetární míchání zajišťuje pohyb nástrojů do tří směrů, zatímco pohon se otáčí naopak. Díky tomu se směs účinně odmíchává z boků, ze dna i ze středu mísy a těsto je krásně nadýchané. |
Jednoduché naplnění mísy díky automatické parkovací poziciNenechte si zkazit náladu při pečení pracným přidáváním ingrediencí. Automatická parkovací pozice vytvoří místo tam, kde ho potřebujete. Nástavce na těsto se samy zastaví při zadní straně mísy a umožní tak jednoduché plnění zepředu. | ![]() |
| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | MUM5XL74 |
| Sortiment | kuchyňské roboty |
| Objem | 3,9 l |
| Dodávané příslušenství | 1 x víko, 1 x nerezová míchací mísa, 1 x mlýnek na maso, 1 x kovové hnětací háky, 1 x míchací mísa, 1 x umělohmotný mixer, 1 x strouhací kotouč, 1 x hrubé struhadlo, 1 x kotouč na jemné strouhání, 1 x krájecí kotouč, 1 x nástavec na přípravu stříkaného tě |
| Materiál mixovací nádoby | Nerez |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Počet rychlostí | 7 |
| 3D planetární míchání | ano |
| Integrovaná stupnice | ano |
| Předem volitelná doba zpracování | ne |
| Momentový stupeň / momentový spínač | ano |
| Pouzdro na příslušenství | ano |
| Inteligentní detekce nástrojů | ne |
| Barevné kódování | ne |
| Technologie snímání | ne |
| Parkovací pozice | ano |
| Délka přívodního kabelu | 110,0 m |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 282 mm |
| Hloubka | 271 mm |
| Hmotnost | 8,3 kg |
| Gumové/pružné nožičky pro stabilitu a vysokou bezpečnost | ano |
| Lid latch present | ano |











Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.