
ONLINE DO 23°°
Malé domácí spotřebiče Vysavače Podlahové vysavače Sáčkové vysavače Bosch BGL6HYG0L





Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 60-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
doprava zdarma cena právě nyní5 990 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 790 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99536, Výrobce: Bosch | ||
|
Bosch BGL6HYG0L
Serie 6 Sáčkový vysavač ProHygienic bílá
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Serie 6, Sáčkový vysavač, ProHygienic, bílá
BGL6HYG0L
Výkon
10 let záruky motor *: konstantní vysoký výkon s motory Bosch vyrobenými v Německu.
PowerProtect System: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní.
Systém PowerProtect zajišťuje vysoký výkon i při plnění sáčku. Méně výměn sáčků, méně dalších nákladů.
K dosažení až o 60%*** většího sacího výkonu a nejlepších výsledků vysávání doporučujeme použít sáčky na prach PowerProtect. Typ G ALL (BBZ41FGALL)
Hlučnost: 75 dB(A)
Hygiena
UltraAllergy filter: vynikající pro alergiky. Omyvatelný.
Prachový sáček AirFresh: efektivní odstraňování zápachu pro čistý vyfukovaný vzduch - ideální pro majitele domácích zvířat.
Označení výměnného sáčku: G ALL
Komfort
Dálkové ovládání: snadno použitelná regulace výkonu.
Víceúčelový kartáč: šetrné vysávání nábytku a těžko přístupných míst pomocí integrovaného kartáče
Hubice na tvrdé podlahy s měkkými kartáči. Vhodné pro jemné čištění citlivých podlah jako jsou parkety.
Přepínatelná hubice s LED osvětlením
Oceněný vynikající design: trendy s matnou texturou, LED světlem a barevnými povrchy.
Akční rádius: 12 m
Teleskopická trubka
Sáček na prach o objemu: 1X
Automatické navíjení kabelu
4 otočná kolečka
Elektronická regulace sací síly otočným regulátorem
Ukazatel výměny filtračního sáčku
Odkládací a parkovací poloha
Hmotnost 4.3 kg (bez příslušenství)
Technická specifikace
BGL6HYG0L
EAN: 4242005580804
*Podmínky záruky najdete na https://www.bosch-home.com/motor-warranty/
*** sací síla s částečně naplněným prachovým sáčkem (400g) ve srovnání s typem prachového sáčku G Bosch bez technologie PowerProtect, testováno na vysavači řady BSGL5
Měření a kalkulace hodnot odpovídá směrnici(EU) č. 666/2013. Měření a kalkulace hodnot, které nejsou detailně popsány v této směrnici, jsou provedeny podle EN 60312-1:2017
*****Měření provedená podle DIN EN 60312-1:2017.
















| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | BGL6HYG0L |
| Sortiment | vysavače |
| Hlučnost max | 75 dB |
| Záruka 10 let na motor | ano |
| Dodávané příslušenství | 1 x hubice na čalounění, 1 x turbo hubice, 1 x XXL hubice na čalounění |
| Speciální účel | Obzvlášť vhodný pro alergiky |
| Hmotnost spotřebiče bez příslušenství k vysavači kromě těla spotřebiče | 4,3 kg |
| Barva | bílá |
| Druh nastavení výkonu | Elektronické - dálkové ovládání |
| Ukazatel naplnění filtru | Mechanický |
| Exhaust filter system | omyvatelné |
| Kartáč na koberec | Mechanický |
| Akční rádius | 12,0 m |
| Navíjení kabelu | Automatický |
| Teleskopická trubka | ano |
| Parkovací systém sací trubky | ano |
| Systém uložení sací trubky | ano |
| Materiál sací trubky | Kov |
| Objem prachu, sáček/bez sáčku | 4,0 l |
| Materiál hadice | Plast |
| Umístění příslušenství | Není integrováno |
| Počet kol | 4 |
| Příkon | 600,0 W |
| Délka přívodního kabelu | 930,0 m |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hloubka | 450 mm |
















Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.