
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí Plně integrované vestavné myčky Plně integrované vestavné myčky 60cm AEG GI6220D2SN






Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 5-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 16 290,- 15 800,- ![]()
doprava zdarma Doporučená prodejní cena 19 400 Kčcena právě nyní16 490 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 16 290 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99393, Výrobce: AEG | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
![]() | Spusťte vaši myčku nádobí, když to vyhovuje vašemu rozvrhuZískejte zpět kontrolu nad svým časem. Tato myčka nádobí se spustí, když to chcete vy. Pomocí funkce odloženého startu ji můžete naplnit, kdy chcete, a naprogramovat čas jejího spuštění dle vašeho rozvrhu. Spuštění můžete odložit až o 24 hodin. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
GI6220D2SN
PNC 911 572 153
Vestavná myčka nádobí Favorit série 6000 SmartSelect
Detaily produktu
Řada 6000 díky tvarovanému ostřikovacímu rameni poskytuje efektivní pokrytí vodou. Ovládací panel nabízí pohodlnou možnost výběru programu na základě času. Koše jsou prostorné a ten vrchní výškově nastavitelný.
Klíčové specifikace
Typ konstrukce Vestavná
Instalace Vestavná, plně integrovaná
Třída energetické účinnosti D
Třída emisí hluku šířeného vzduchem B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW) 42
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh) 85
Jmenovitá kapacita (sad nádobí) 14
Spotřeba vody na cyklus (lit.) 10.5
Kompletní specifikace
Specifikace
Instalace: Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel)
8 programů, 3 teplot(y)
Mycí programy: 120 Minutes, 60 minut, 90 minut, AutoSense, ECO, MachineCare, rychlý 30minutový program, Opláchnutí a čekání
Systém sušení: AirDry
Panel s textem a symboly
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
Indikátor doplnění soli
Indikace funkcí: budík, zpožděný start 1-24h, ExtraPower, GlassCare, LightOnFloor, indikátor pro leštidlo, sůl
Horní košík má skládací poličky na šálky, plastové madlo AEG
Dolní košík má Low round rack frame,4 rear foldable tines,plastic handle
Výkon
Jmenovitá kapacita (sad nádobí): 14
Trvání programu (h:min): 4:00
Systém sušení: AirDry
Typ motoru: Inverter BLDC
Paprsek na podlaze: LightOnFloor
Instalace
Rozměry (mm): 818x596x550
Délka přívodního kabelu (m): 1,5
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Délka vypouštěcí hadice (cm): 150
Příkon (W): 1950
Napájecí napětí (V): 220-240
Požad. jištění (A): 10
Typ napouštěcí hadice: Aqua control
Čistá hmotnost (kg): 38
Kolečka a nožičky: 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm)
Energie
Třída energetické účinnosti: D
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 42
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 85
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 10.5
Pohotovostní režim (W): 0.5
Index energetické účinnosti: 49.9
Frekvence (Hz): 50
Účinnost mytí: 1.121
Účinnost sušení: 1.061
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 911 572 153
Typ konstrukce: Vestavná
Instalace: Vestavná, plně integrovaná
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 820-900x600x550
Programy: 120 Minutes, 60 minut, 90 minut, AutoSense, ECO, MachineCare, rychlý 30minutový program, Opláchnutí a čekání
Počet programů: 8
Počet teplot: 3
Zařízení proti zaplavení: spínací plovák
Vodní senzor: Ano
Displej zobrazuje: zpožděný start, zbývající čas, servisní kód
Vlastnosti dolního koše: Low round rack frame,4 rear foldable tines,plastic handle
Vlastnosti horního koše: skládací poličky na šálky, plastové madlo AEG
EAN kód produktu: 7333394154183














![]() | Spusťte vaši myčku nádobí, když to vyhovuje vašemu rozvrhuZískejte zpět kontrolu nad svým časem. Tato myčka nádobí se spustí, když to chcete vy. Pomocí funkce odloženého startu ji můžete naplnit, kdy chcete, a naprogramovat čas jejího spuštění dle vašeho rozvrhu. Spuštění můžete odložit až o 24 hodin. |
| Výrobce | AEG |
| Modelové označení | GI6220D2SN |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Počet sad nádobí | 14 |
| Počet teplot | 3 |
| Způsob sušení | Technologie AirDry |
| Instalace | Vestavná, plně integrovaná |
| Vodní senzor | ano |
| Zařízení proti zaplavení | spínací plovák |
| Typ napouštěcí hadice | Aqua control |
| Systém motoru | Inverter BLDC |
| Typ konstrukce | Vestavná |
| 8 programů, 3 teplot(y) | ano |
| Počet programů | 8 |
| Odložený start | ano |
| Panel s textem a symboly | ano |
| Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody | ano |
| Indikace funkcí | budík, zpožděný start 1-24h, ExtraPower, GlassCare, LightOnFloor, indikátor pro leštidlo, sůl |
| Paprsek na podlaze | LightOnFloor |
| Displej zobrazuje | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| Vlastnosti horního koše | skládací poličky na šálky, Plastové držadlo |
| Vlastnosti dolního koše | Low round rack frame,4 rear foldable tines,plastic handle |
| Programy | 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| Mycí programy | 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| Ukazatel nedostatku soli | ano |
| Energetická třída | D |
| Spotřeba vody | 10,5 l |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
| Index energetické účinnosti | 49,9 |
| Účinnost mytí | 1,121 |
| Účinnost sušení | 1,061 |
| Příkon | 1 950,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Kolečka a nožičky | 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm) |
| EAN | 7333394154183 |
| Produktové číslo (PNC) | 911 572 153 |
| Pohotovostní režim | 0,5 W |
| Šířka | 596 mm |
| Výška | 818 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Hmotnost | 38,0 kg |
| Délka přívodní hadice | 1 500 mm |
| Délka odpadní hadice | 1 500 mm |
| Rozměry pro vestavbu | 820-900x600x550 mm |














Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.