
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí Plně integrované vestavné myčky Plně integrované vestavné myčky 60cm Electrolux E72LA100S






Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 60-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 17 790,- 17 300,- ![]()
doprava zdarma Doporučená prodejní cena 21 165 Kčcena právě nyní17 990 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 17 990 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99231, Výrobce: Electrolux | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
![]() | Odložený start 1-24hod.Spusťte vaši myčku nádobí, kdykoliv vám to vyhovuje. Tato myčka nádobí se spustí, když to chcete vy. Pomocí funkce odloženého startu ji můžete naplnit, kdy chcete, a naprogramovat čas jejího spuštění dle vašeho rozvrhu. Spuštění můžete odložit až o 24 hodin. |
Vnitřní osvětlení pro dokonalý přehledS naším automatickým osvětlením nikdy nic nepřehlédnete. Osvětluje vnitřek vaší myčky nádobí, abyste měli dokonalý přehled o tom, co je uvnitř. Plnění a vyprazdňování myčky je tak ještě snazší. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
E72LA100S
PNC 911 472 034
Vestavná myčka nádobí série 700
Detaily produktu
Myčky řady 700 jsou efektivní a snadno se plní. Vaše nádobí bude nablýskané už s pouhými 8,4 litry vody a budete se divit, jak snadno se vejde do velkokapacitních flexibilních košů se sklopnými oddíly.
Klíčové specifikace
Typ konstrukce Vestavná
Instalace Vestavná, plně integrovaná
Rozměry (mm) 815x596x550
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) 820-900x600x550
Programy 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse
Délka přívodního kabelu (m) 1.6
Délka napouštěcí hadice (cm) 180
Délka vypouštěcí hadice (cm) 180
Kompletní specifikace
Specifikace
8 programů, 3 teplot(y)
Mycí programy: 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse
Panel s textem a symboly
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
Indikace funkcí: budík, zpožděný start 1-24h, GlassCare, LightOnFloor, PowerBoost, indikátor pro leštidlo, sůl
Vnitřní osvětlení pro optimální přehled v myčce
Horní košík má 2 front folding tines for glasses, 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, Plastic handle ELUX
Dolní košík má Low flat rack frame,4 rear foldable tines,plastic handle
Indikátor zbytkového času
Výkon
Systém sušení: AirDry
Typ motoru: Inverter BLDC
Paprsek na podlaze: LightOnFloor
Jmenovitá kapacita (sad nádobí): 13
Trvání programu (h:min): 4:30
Instalace
Rozměry (mm): 815x596x550
Délka přívodního kabelu (m): 1.6
Délka napouštěcí hadice (cm): 180
Délka vypouštěcí hadice (cm): 180
Příkon (W): 1550-2200
Napájecí napětí (V): 200-240
Požad. jištění (A): 10
Typ napouštěcí hadice: Aqua control
Hmotnost (kg): 36
Kolečka a nožičky: 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm)
Energie
Frekvence (Hz): 50-60
Třída energetické účinnosti: A
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 53
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 8.4
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 42
Pohotovostní režim (W): 0.5
Index energetické účinnosti: 31.9
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 911 472 034
Typ konstrukce: Vestavná
Instalace: Vestavná, plně integrovaná
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 820-900x600x550
Programy: 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse
Počet programů: 8
Počet teplot: 3
Zařízení proti zaplavení: spínací plovák
Vodní senzor: Ano
Displej zobrazuje: zpožděný start, programy, zbývající čas, servisní kód
Vnitřní osvětlení: Ano
Vlastnosti dolního koše: Low flat rack frame,4 rear foldable tines,plastic handle
Vlastnosti horního koše: 2 front folding tines for glasses, 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, Plastic handle ELUX
EAN kód produktu: 7333394148991



















![]() | Odložený start 1-24hod.Spusťte vaši myčku nádobí, kdykoliv vám to vyhovuje. Tato myčka nádobí se spustí, když to chcete vy. Pomocí funkce odloženého startu ji můžete naplnit, kdy chcete, a naprogramovat čas jejího spuštění dle vašeho rozvrhu. Spuštění můžete odložit až o 24 hodin. |
Vnitřní osvětlení pro dokonalý přehledS naším automatickým osvětlením nikdy nic nepřehlédnete. Osvětluje vnitřek vaší myčky nádobí, abyste měli dokonalý přehled o tom, co je uvnitř. Plnění a vyprazdňování myčky je tak ještě snazší. | ![]() |
| Výrobce | Electrolux |
| Modelové označení | E72LA100S |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Počet sad nádobí | 13 |
| Počet teplot | 3 |
| Způsob sušení | AirDry |
| Instalace | Vestavná, plně integrovaná |
| Vodní senzor | ano |
| Zařízení proti zaplavení | spínací plovák |
| Typ napouštěcí hadice | Aqua control |
| Systém motoru | Inverter BLDC |
| Typ konstrukce | Vestavná |
| 8 programů, 3 teplot(y) | ano |
| Počet programů | 8 |
| Odložený start | ano |
| Panel s textem a symboly | ano |
| Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody | ano |
| Indikace funkcí | budík, zpožděný start 1-24h, GlassCare, LightOnFloor, PowerBoost, indikátor pro leštidlo, sůl |
| Paprsek na podlaze | LightOnFloor |
| Displej zobrazuje | zpožděný start, programy, zbývající čas, servisní kód |
| Vlastnosti horního koše | 2 front folding tines for glasses, 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, Plastic handle ELUX |
| Vlastnosti dolního koše | Low flat rack frame,4 rear foldable tines,plastic handle |
| Programy | 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse |
| Mycí programy | 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse |
| Ukazatel zbytkového času | ano |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba vody | 8,4 l |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
| Index energetické účinnosti | 31,9 |
| Jištění | 10 A |
| Frekvence | 60 Hz |
| Délka přívodního kabelu | 1,6 m |
| Kolečka a nožičky | 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm) |
| EAN | 7333394148991 |
| Produktové číslo (PNC) | 911 472 034 |
| Pohotovostní režim | 0,5 W |
| Šířka | 596 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Hmotnost | 36,0 kg |
| Délka přívodní hadice | 1 800 mm |
| Délka odpadní hadice | 1 800 mm |
| Rozměry pro vestavbu | 820-900x600x550 mm |



















Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.