
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí XXL myčky Plně integrované Electrolux KL87X200T






Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 5-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 23 290,- 22 800,- ![]()
doprava zdarma Doporučená prodejní cena 27 635 Kčcena právě nyní23 490 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 23 490 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99226, Výrobce: Electrolux | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
![]() | Odložený start 1-24hod.Spusťte vaši myčku nádobí, kdykoliv vám to vyhovuje. Tato myčka nádobí se spustí, když to chcete vy. Pomocí funkce odloženého startu ji můžete naplnit, kdy chcete, a naprogramovat čas jejího spuštění dle vašeho rozvrhu. Spuštění můžete odložit až o 24 hodin. |
Vnitřní osvětlení pro dokonalý přehledS naším automatickým osvětlením nikdy nic nepřehlédnete. Osvětluje vnitřek vaší myčky nádobí, abyste měli dokonalý přehled o tom, co je uvnitř. Plnění a vyprazdňování myčky je tak ještě snazší. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
KL87X200T
PNC 911 493 013
Vestavná myčka nádobí
Detaily produktu
Myčka 800 MaxiSpace je uvnitř o 5 cm vyšší, a přitom se vejde pod standardní kuchyňskou linku. Silným mycím výkonem odstraní i zaschlé a připečené zbytky jídla, zatímco flexibilní koše s hladkým pojezdem bezpečně drží sklenice. Minimální spotřeba vody – pouhých 8,4 litru.
Klíčové specifikace
Typ konstrukce Vestavná
Instalace Vestavná, plně integrovaná
Rozměry (mm) 865x596x560
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) 870-950x600x560
Programy 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse
Délka přívodního kabelu (m) 1.6
Délka napouštěcí hadice (cm) 180
Délka vypouštěcí hadice (cm) 180
Kompletní specifikace
Specifikace
8 programů, 3 teplot(y)
Mycí programy: 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse
Panel s textem a symboly
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
Indikace funkcí: budík, zpožděný start 1-24h, DualZone, extra hygienický, GlassCare, indikátor pro leštidlo, sůl, TimeOnFloor
Vnitřní osvětlení pro optimální přehled v myčce
Horní košík má 2 front folding tines for glasses with tine caps, 2 front folding tines for saucer with tine caps, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, nerezové držadlo
Dolní košík má 2 front foldable tines with tine caps, 4 rear foldable tines with tine caps, Plastové držátko, Tall flat rack frame
Indikátor zbytkového času
Výkon
Systém sušení: AirDry
Typ motoru: Inverter BLDC
Paprsek na podlaze: TimeOnFloor
Jmenovitá kapacita (sad nádobí): 15
Trvání programu (h:min): 5:10
Instalace
Rozměry (mm): 865x596x560
Délka přívodního kabelu (m): 1.6
Délka napouštěcí hadice (cm): 180
Délka vypouštěcí hadice (cm): 180
Příkon (W): 1550-2200
Napájecí napětí (V): 200-240
Požad. jištění (A): 10
Typ napouštěcí hadice: Aqua control
Hmotnost (kg): 38
Kolečka a nožičky: 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm)
Energie
Frekvence (Hz): 50-60
Třída energetické účinnosti: A
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 50
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 8.4
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 38
Pohotovostní režim (W): 0.5
Index energetické účinnosti: 28.7
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 911 493 013
Typ konstrukce: Vestavná
Instalace: Vestavná, plně integrovaná
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 870-950x600x560
Programy: 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse
Počet programů: 8
Počet teplot: 3
Zařízení proti zaplavení: spínací plovák
Vodní senzor: Ano
Displej zobrazuje: zpožděný start, programy, zbývající čas, servisní kód
Vnitřní osvětlení: Ano
Vlastnosti dolního koše: 2 front foldable tines with tine caps, 4 rear foldable tines with tine caps, Plastové držátko, Tall flat rack frame
Vlastnosti horního koše: 2 front folding tines for glasses with tine caps, 2 front folding tines for saucer with tine caps, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, nerezové držadlo
EAN kód produktu: 7333394148618
















![]() | Odložený start 1-24hod.Spusťte vaši myčku nádobí, kdykoliv vám to vyhovuje. Tato myčka nádobí se spustí, když to chcete vy. Pomocí funkce odloženého startu ji můžete naplnit, kdy chcete, a naprogramovat čas jejího spuštění dle vašeho rozvrhu. Spuštění můžete odložit až o 24 hodin. |
Vnitřní osvětlení pro dokonalý přehledS naším automatickým osvětlením nikdy nic nepřehlédnete. Osvětluje vnitřek vaší myčky nádobí, abyste měli dokonalý přehled o tom, co je uvnitř. Plnění a vyprazdňování myčky je tak ještě snazší. | ![]() |
| Výrobce | Electrolux |
| Modelové označení | KL87X200T |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Počet sad nádobí | 15 |
| Počet teplot | 3 |
| Způsob sušení | AirDry |
| Instalace | Vestavná, plně integrovaná |
| Vodní senzor | ano |
| Zařízení proti zaplavení | spínací plovák |
| Typ napouštěcí hadice | Aqua control |
| Systém motoru | Inverter BLDC |
| Typ konstrukce | Vestavná |
| 8 programů, 3 teplot(y) | ano |
| Počet programů | 8 |
| Odložený start | ano |
| Panel s textem a symboly | ano |
| Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody | ano |
| Indikace funkcí | budík, zpožděný start 1-24h, DualZone, extra hygienický, GlassCare, indikátor pro leštidlo, sůl, TimeOnFloor |
| Paprsek na podlaze | TimeOnFloor |
| Displej zobrazuje | zpožděný start, programy, zbývající čas, servisní kód |
| Vlastnosti horního koše | 2 front folding tines for glasses with tine caps, 2 front folding tines for saucer with tine caps, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, nerezové držadlo |
| Vlastnosti dolního koše | 2 front foldable tines with tine caps, 4 rear foldable tines with tine caps, Plastové držátko, Tall flat rack frame |
| Programy | 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse |
| Mycí programy | 120 Minutes, 60 minutový, 90 minutový, AUTOClean, eco, MachineClean, QuickClean, QuickRinse |
| Ukazatel zbytkového času | ano |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba vody | 8,4 l |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | A |
| Index energetické účinnosti | 28,7 |
| Jištění | 10 A |
| Frekvence | 60 Hz |
| Délka přívodního kabelu | 1,6 m |
| Kolečka a nožičky | 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm) |
| EAN | 7333394148618 |
| Produktové číslo (PNC) | 911 493 013 |
| Pohotovostní režim | 0,5 W |
| Šířka | 596 mm |
| Výška | 865 mm |
| Hloubka | 560 mm |
| Hmotnost | 38,0 kg |
| Délka přívodní hadice | 1 800 mm |
| Délka odpadní hadice | 1 800 mm |
| Rozměry pro vestavbu | 870-950x600x560 mm |
















Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.