
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí Myčky nádobí 60cm Bosch SMS6ECW15E





Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a ozveme se Vám, co nejdříve, jakou slevu Vám můžeme nabídnout ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Zobrazit ve 360° | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
doprava zdarma Doporučená prodejní cena 20 990 Kčcena právě nyní17 979 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 17 979 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73934, Výrobce: Bosch | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||||||
Serie | 6 Bosch SMS6ECW15E + cashback 1500 Kč
Serie 6 Volně stojící myčka nádobí 60 cm bílá
![]() | Mytí nádobí, o jakém jste ještě neslyšeliMyčky nádobí s pohonem EcoSilence Drive poskytují vysoký výkon mytí při nízkých emisích hluku. Jsou vybavené bezkartáčovým, energii šetřícím motorem, který optimálně snižuje hluk vznikající třením a zajišťujícím mnohem plynulejší a tišší provoz. |
Více místa a pohodlí díky příborové zásuvceDíky zásuvce VarioDrawer, která nahradí v dolním koši příborový košík, se vytvoří kapacita až pro 14 standardních sad nádobí v 60cm myčkách a 10 standardních sad nádobí ve 45cm myčkách. Díky tomu vaše myčka umožňuje flexibilnější a pohodlnější vkládání nádobí. | ![]() |
![]() | Za kvalitu doživotně ručímeSystém AquaStop vás chrání před vytopením, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. Jakmile senzor detekuje únik, myčka automaticky zastaví provoz a odčerpá vodu hadicí s dvojitou stěnou. Díky speciální povrchové úpravě umíme nabídnout 10letou záruku na celý vnitřní prostor proti korozi na všechny naše myčky nádobí. |
Dávkovací asistent zajišťuje optimální výsledky díky účinnému rozpouštění mycích tabletDávkovací asistent zaručuje optimální mycí výsledky a tišší mytí. Čisticí prostředek se přesune ze zásobníku na čisticí prostředky do speciální záchytné misky v horní části koše, kde se zcela rozpustí. | ![]() |
![]() | Výškové nastavení horního košeDíky systému Rackmatic může být výška horního koše jednoduše přenastavena až o 5 cm. A můžete to udělat, i když je koš plně naložený. To znamená ještě více možností nastavení a tím maximální flexibilitu. |
Silence Plus 42 dBNikdo nemá rád hluk. Pokud je pro vás tedy důležitý klid a ticho, myčka Silence Plus 42 dB bude tou správnou volbou. Zařízení je pozoruhodně tiché, takže vaše kuchyně bude i nadále klidným místem. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Serie 6, Volně stojící myčka nádobí, 60 cm, bílá
SMS6ECW15E
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti:1 A
energie2 / voda3: 54 kWh / 9 l
kapacita: 14 sad nádobí
doba trvání programu:4 4:30 h:min
hladina hluku: 42 dB(A) re 1 pW
třída hlučnosti: B
hlučnost (Tichý program): 41 dB (A) re 1 pW
Programy a speciální funkce
6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, intenzivní 70 °C, Krátký 60°C, Tichý 50 °C, Oblíbený výchozí Oblíbený program: Předmytí
4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Poloviční náplň,SpeedPerfect+
program péče o myčku nádobí: Machine Care
doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand
Technologie mytí a senzory
EfficientDry a Výměník tepla
AquaSenzor
dávkovací asistent
EcoSilence Drive
automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Systém košů
koše Max Flex s červeně označenými uchopovacími částmi
Extra Clean Zone
příborová zásuvka VarioDrawer
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému
Rackmatic
výsuvný systém Easy Slide - kolečka s kuličkovými ložisky pro nízké tření v horním koši
kolečka s nízkým třením ve spodním koši
barevné protiskluzové ochranné pásky v horním koši
zarážka proti vykolejení spodního koše
2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
6 řad sklopných trnů na talíře ve spodním koši
2 výklopné etažéry na šálky s přední částí z měkkého silikonu v horním koši
2 výklopné etažéry na šálky ve spodním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
popisky na panelu: anglický text
ukazatel zbytkového času v minutách
ukazatel zbývajícího času programu v minutách
akustický signál ukončení programu
časová předvolba 1-24 hod
Bezpečnost
AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
systém šetrného mytí skla
Příslušenství
vč. násypky na sůl
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 84.5 x 60 x 60 cm
1 stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
2 spotřeba energie v kWh na 100 cyklů (v programu Eco 50 °C)
3 spotřeba vody v litrech na cyklus (v programu Eco 50 °C)
4 doba trvání programu Eco 50 °C
* záruční podmínky najdete na
https://www.bosch-home.com/cz/servis/zarucni-podminky
2













Serie | 6 Bosch SMS6ECW15E + cashback 1500 Kč
Serie 6 Volně stojící myčka nádobí 60 cm bílá
![]() | Mytí nádobí, o jakém jste ještě neslyšeliMyčky nádobí s pohonem EcoSilence Drive poskytují vysoký výkon mytí při nízkých emisích hluku. Jsou vybavené bezkartáčovým, energii šetřícím motorem, který optimálně snižuje hluk vznikající třením a zajišťujícím mnohem plynulejší a tišší provoz. |
Více místa a pohodlí díky příborové zásuvceDíky zásuvce VarioDrawer, která nahradí v dolním koši příborový košík, se vytvoří kapacita až pro 14 standardních sad nádobí v 60cm myčkách a 10 standardních sad nádobí ve 45cm myčkách. Díky tomu vaše myčka umožňuje flexibilnější a pohodlnější vkládání nádobí. | ![]() |
![]() | Za kvalitu doživotně ručímeSystém AquaStop vás chrání před vytopením, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. Jakmile senzor detekuje únik, myčka automaticky zastaví provoz a odčerpá vodu hadicí s dvojitou stěnou. Díky speciální povrchové úpravě umíme nabídnout 10letou záruku na celý vnitřní prostor proti korozi na všechny naše myčky nádobí. |
Dávkovací asistent zajišťuje optimální výsledky díky účinnému rozpouštění mycích tabletDávkovací asistent zaručuje optimální mycí výsledky a tišší mytí. Čisticí prostředek se přesune ze zásobníku na čisticí prostředky do speciální záchytné misky v horní části koše, kde se zcela rozpustí. | ![]() |
![]() | Výškové nastavení horního košeDíky systému Rackmatic může být výška horního koše jednoduše přenastavena až o 5 cm. A můžete to udělat, i když je koš plně naložený. To znamená ještě více možností nastavení a tím maximální flexibilitu. |
Silence Plus 42 dBNikdo nemá rád hluk. Pokud je pro vás tedy důležitý klid a ticho, myčka Silence Plus 42 dB bude tou správnou volbou. Zařízení je pozoruhodně tiché, takže vaše kuchyně bude i nadále klidným místem. | ![]() |
| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | SMS6ECW15E |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Druh | volně stojící myčka nádobí |
| Hlučnost max | 42 dB |
| Zásuvka na příbory | ano |
| Počet sad nádobí | 14 |
| Způsob sušení | EfficientDry a výměník tepla |
| Nastavitelný horní koš | Rackmatic 3stupňový |
| Zásuvka VarioDrawer | ano |
| Zvýšená instalace | ne |
| Způsob montáže | Volně stojící s možností podstavby |
| Odnímatelná pracovní deska | ano |
| Výškově nastavitelný sokl | žádný |
| Doba trvání programu | 4:30 |
| Další možnosti ovládání | vzdálené ovládání, Extra sušení, Poloviční náplň, varioSpeed Plus, program péče o myčku |
| Seznam programů | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, krátký, tichý, Oblíbený |
| Konstrukce spotřebiče | volně stojící |
| Funkce Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Čas automatického pohotovostního režimu/sítě | 2,0 min |
| Připojené spotřebiče s Home Connect | ano |
| Spotřeba energie v pohotovostním režimu/sítě (způsob vypnutí modulu Wi-Fi naleznete v uživatelské příručce) | 2,0 W |
| Doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect | Hygiena Plus, Ztišení na přání |
| Barva | bílá |
| Umístění ovládacího panelu | nahoře |
| Designová řada | Serie | 6 |
| Barva panelu | bílá |
| Materiál vnitřního prostoru | Nerez |
| Možnosti panelu dveří | dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství |
| VarioPanty pro speciální instalace | ne |
| Kontrolka stavu programu | Není k dispozici |
| Barevné vnitřní osvětlení | ne |
| Kontrolka stavu programu v boku dvířek | ne |
| Systém košů | vysoká flexibilita vkládání s košem Max Flex |
| 3. zásuvka | příborová zásuvka |
| Ukazatel průběhu cyklu | akustický signál |
| Umístění příborů | příborová zásuvka |
| TFT display | ne |
| EcoSilence Drive | ano |
| Senzor znečištění vody | ano |
| Rozpoznání detergentu | ano |
| Ventil na neměkčenou vodu | ne |
| Systém speciální úspory vody | ne |
| Vnitřní osvětlení | ne |
| Silence | ano |
| TimeLight | ne |
| OpenAssist | ne |
| Dávkovací asistent | ano |
| EmotionLight | ne |
| RackMatic | ano |
| Extra sušení | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba vody | 9,0 l |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 660 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 880 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 670 mm |
| Hmotnost | 50,4 kg |
| Výška bez pracovní desky | 30 mm |
| Hloubka s otevřenými dvířky 90 stupňů | 1 155 mm |
| AquaStop | ano |
| Dětská pojistka | ne |













Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.
| 5 | 17 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Na myčce oceňuji velký vnitřní prostor, možnost změnit výšku horního koše na nádobí,samostatné plato na příbory, velice dobré sušení nádobí včetně plastového.
BOSCH SMS6ECW15E Serie 6 je podle mě velmi dobrá myčka pro normální domácnost, kde se myje často a nechceš se o nic moc starat. Myje opravdu dobře, nádobí je čisté i když ji naplníš celou, a navíc je dost tichá, takže neruší ani večer. Líbí se mi i jednoduché ovládání a to, že se do ní vejde hodně věcí najednou.
Na druhou stranu programy trvají docela dlouho, hlavně ten úsporný. Taky je dražší než obyčejné základní myčky a některé chytré funkce přes mobil většina lidí asi moc nevyužije. Ale funkce, které nabízí jsou k nezaplacení. Občas je potřeba si pohrát s rozmístěním nádobí, aby všechno dobře uschlo, ale to je u každé myčky.
Celkově ale působí kvalitně a spolehlivě. Pokud chceš tichou a dobře myjící myčku na delší dobu, je to podle mě dobrá volba.
Je tak ticha, ze jsme neverili, ze funguje. Keramika, sklo, porcelan, pribory i nerez kastroly dokonale ciste.
Osobne mam problem s "sedivymi ostny", pro me je to tmave, spatne vidim na ukladani. Ostny jsou take hodne blizko za sebou, nam by stacilo 12 souprav nadobi, mame talire ruzne hloubky, ktere nemohou byt tak tesne za sebou. Stale si nemohu zvyknout na horni kos na pribory, patlam mastne a urovnavam. Take to dele trva. Byl pro me lepsi kosik, pribory sup "na stojaka " a bylo. Manzel s tim nesouhlasi, miluje ten priborovy foch na lezato. Asi to chce cas, nez si zvyknu. Take nevim, proc bych si mela nastartovat mycku z venku, kdyz nejsem doma...Je to nase nove zlaticko, vrele doporucuji vsem.
prvních pár mytí a zatím funguje perfektně,velký výběr funkcí,jednoduché zapojení,plná spokojenost,předešlá myčka byla také BOSCH a po dloholeté spokojenosti zůstáváme u stejné značky
Parádní tichá myčka s nízkou spotřebou.
Jednoduché ovládání.
Snadné připojení k telefonu.
Zobrazit víceElektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.