
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Odsavače par - digestoře Vestavné digestoře Vestavné digestoře 50cm Bosch DHL575C - Z VÝSTAVKY





| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 10 300,- 9 800,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T64809, Výrobce: Bosch | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
SPOTŘEBIČ BYL VYSTAVEN NA NAŠEM STUDIU, NIKDY NEBYL V PROVOZU.
Serie | 6 barva: nerez Vestavný odsavač par, 50 cm
DHL575C
Technická specifikace
Výkon a spotřeba
Vestavný odsavač par
provoz s odvětráním nebo s cirkulací vzduchu
pro provoz s cirkulací je nutná montážní sada jako zvláštní příslušenství
do skříně
elektronické řízení
tlačítka s krátkým zdvihem s LED-ukazatel
3 stupně výkonu + 1 intenzivní stupeň
intenzivní stupeň s automatickým zpětným nastavením
obvodové odsávání
nerezový kryt filtru
kovový tukový filtr, vhodný pro mytí v myčce nádobí
osvětlení pracovního prostoru pomocí 2 x LED bodovka 1W
intenzita světla: 244 lux
barevná teplota: 4000 K
vysoce výkonný ventilátor s dvousměrným odsáváním
výkon odvětrání podle EN 61591:
max. normální stupeň 560 m3/h, intenzivní stupeň 610 m3/h
hodnoty hlučnosti podle EN 60704-3 a EN 60704-2-13 při odvětrávání:
max. normální stupeň: 67 dB(A) re 1 pW (53 dB(A) re 20 µPa akustický tlak)
intenzivní stupeň: 70 dB(A) re 1 pW (56 dB(A) re 20 µPa akustický tlak)
rozměry pro vestavbu (V x Š x H): 418 x 496 x 264 mm
příkon: 252 W
O odtahové trubky: 150 mm , 120 mm
Technická specifikace
Obecné
Šířka 52 cm
Hloubka (mm) 300 mm
Konstrukce Vestavné
Způsob vedení vzduchu Oba provozy
Max. výkon cirkulace vzduchu (m3/h) 290 m3/h
Sound pressure max. normal 53 dB (A)
Ovládací prvky LED-kontrolky, Tlačítka s krátkým zdvihem
Energetická třída C
Celková roční spotřeba el.energie 80,1 kWh/annum

| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | DHL575C - Z VÝSTAVKY |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | vestavné odsavače par |
| Hlučnost min | 50 dB |
| Hlučnost max | 67 dB |
| Výkon | 610,0 m3/hod |
| Odtah | horní |
| Výkonné odsávání | ano |
| Barva | nerez |
| Osvětlení | LED diody |
| Designová řada | Serie | 6 |
| Recirkulace | ano |
| Energetická třída | C |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Hmotnost | 11,0 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.