
ONLINE DO 23°°
Praní a sušení Pračky se sušičkou Electrolux PerfectCare 800 EW8W261B






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T59514, Výrobce: Electrolux | ||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
Electrolux PerfectCare 800 EW8W261B
Naše pračka se sušičkou PerfectCare 800 poskytuje vašemu oblečení vynikající péči v rámci jednoho programu až po usušení
EW8W261B
Pračka kombinovaná se sušičkou PerfectCare 800
Náš jedinečný systém UltraCare předmíchá prací prostředky a aviváž ve vodě, než je nadávkuje do bubnu. Ty se tak dostanou ke každému vláknu a ochrání ho a tkaniny budou zároveň důkladněji vyprané. Vaše prádlo díky tomu bude déle vypadat a působit skvěle.
Klíčová specifikace
Třída energetické účinnosti: B
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:50
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1551
Třída účinnosti odstředění: B
Zbytkový obsah vlhkosti (%): 50
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 76
Specifikace
Volně stojící pračka se sušičkou
Maximální náplň praní (kg): 10
Maximální rychlost odstřeďování (ot./min): 1600
Kondenzační sušička - vlhkost se sráží do nádrže
Kapacita sušení (kg): 6,0
Funkce odložený start
Speciální programy pro ruční praní a vlnu
Druhy programů: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , Steam FreshScent, odstřeď./vypouštění, máchání , čištění pračky, Sport Wear, outdoor, džínovina, UltraWash&Dry, One GO 1h 1Kg
Protipěnový systém
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Ochrana proti vytopení
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 847 x 597 x 636
Výkon
Objem bubnu (l): 69
Typ motoru: ÖKOInvertor
Způsob sušení: kondenzační
Instalace
Instalace: Volně stojící spotřebič
Hloubka (mm) s přesahy (vč. dvířek, desky ap.) : 658
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Délka vypouštěcí hadice (cm): 140
Požad. jištění (A): 10
Energie
Příkon (W): 2200
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 600 810
Třída energetické účinnosti: B
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:50
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1551
Třída účinnosti odstředění: B
Zbytkový obsah vlhkosti (%): 50
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 76
Ovládání: Velký LED displej
Woolmark: Modrý
Rozměry (mm): 847x597x658
Délka kabelu (m): 1.8
Jazyk na panelu: Angličtina, symboly
Typ plnícího otvoru: D Black Full Cap
Napájecí napětí (V): 230
Prací programy: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , Steam FreshScent, odstřeď./vypouštění, máchání , čištění pračky, Sport Wear, outdoor, džínovina, UltraWash&Dry, One GO 1h 1Kg
EAN kód produktu: 7332543764990






| Výrobce | Electrolux |
| Modelové označení | PerfectCare 800 EW8W261B |
| Sortiment | pračka se sušičkou |
| Hlučnost max | 77 dB |
| Display | ano |
| Maximální počet otáček | 1 600 rpm |
| Kapacita praní | 10 kg |
| Invertor motor | ano |
| Kapacita sušení | 6 kg |
| Odložený start | ano |
| Pára | ano |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 631 mm |
| Hmotnost | 60,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 60,0 kg |











| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.