
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Odsavače par - digestoře Vestavné digestoře Vestavné digestoře 60cm Electrolux EFP60424OX

![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 1 990,- 1 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 4 roky, Kód: 2T55210, Výrobce: Electrolux | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
Specifikace
Energetická třída: E
Max. hlučnost (dB (A)): 57
Možnost nastavení Recirkulace vzduchu
Způsob ovládání: mechanická tlačítka
Instalace
Instalace: Výsuvný
Barva: Nerez
Otvor pro odtah (mm): 120
Čistá hmotnost (kg): 6
Ostatní
Stupně výkonu: 3
Osvětlení: halogenové
Napájecí napětí (V): 220-230
Min. odstup od elektrické varné desky (cm): 50
Min. odstup od plynové varné desky (cm): 65
šířka: 552 mm
barva: Nerezová
UHLÍKOVÝ FILTR - není součástí balení, možnost dokoupit
uhlíkový filtr TYPE58, PNC 902979732





| Výrobce | Electrolux |
| Modelové označení | EFP60424OX |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Hlučnost min | 46 dB |
| Hlučnost max | 57 dB |
| Výkon | 240,0 m3/hod |
| Odtah | horní |
| Zpětná klapka | lze dokoupit |
| Osvětlení | halogenové |
| Recirkulace | ano |
| Hmotnost | 6,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 7,5 kg |










| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.