
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Mrazáky Truhlicové mrazáky Electrolux EC3330AOW1

![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T51941, Výrobce: Electrolux | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
Electrolux EC3330AOW1
S třídou energetické účinnosti A+++ v sobě tento spotřebič kombinuje skvělý výkon a extrémně nízkou spotřebu energie
Energie
Značka: Electrolux
Model: EC3330AOW1
Kategorie výrobku: Truhlicový mrazák
Instalace: Volně stojící spotřebič
Příkon (W): 140
Energetická třída: A+++
Odhadovaná roční spotřeba (KWh): 150
Technologie zchlazování: Statická
Akumulační doba (h): 58
Zmrazovací kapacita (kg/24h): 20
Klimatická třída: SN-N-ST-T
Hlučnost (dB(A)): 44
Rozměry a instalace
Výška (mm): 876
Šířka (mm): 1611
Hloubka (mm): 665
Čistá hmotnost (kg): 64.36
Výška balení (mm): 900
Šířka balení (mm): 1645
Hloubka balení (mm): 755
Design
Hrubý objem mrazáku (l): 335
Čistý objem mrazáku (l): 327
Chladivo: R600a
Ostatní
EAN kód produktu: 7332543454778
Kód produktu (PNC): 920 603 152
Barva: Bílá




| Výrobce | Electrolux |
| Modelové označení | EC3330AOW1 |
| Sortiment | mrazáky |
| Druh | pultové mrazáky |
| Hlučnost max | 44 dB |
| Výkon | 20,0 kg/24hod |
| Objem mrazáku | 327,0 l |
| Objem | 335,0 l |
| Barva | Bílá |
| Energetická třída | A+++ |
| Klimatická třída | SN-N-ST-T |
| Spotřeba energie | 150 kWh/rok |
| Příkon | 140,0 W |
| Šířka | 1 611 mm |
| Výška | 876 mm |
| Hloubka | 665 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 1 645 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 900 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 755 mm |
| Hmotnost | 64,4 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 70,1 kg |









| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.