
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Mixéry Ruční mixéry Bosch MFQ40302
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
cena právě nyní1 590 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 590 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T49434, Výrobce: Bosch | |||
|
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Ruční šlehač, Styline Colour, 500 W, tyrkysová, Stříbrná
MFQ40302
Skvělé výsledky
500 W - uhněte i velmi těžká těsta.
Prověřená technologie BOSCH a moderní motor: výkonný a současně lehký a tichý.
5 rychlostních stupňů s odlišným počtem otáček
Turbo stupeň
Komfort
Ergonomicky tvarovaná protiskluzová a měkčená rukojeť zajistí bezpečné a pohodlné ovládání. Vhodné pro praváky i leváky.
Možnost dokoupení zvláštního příslušenství - vysoce kvalitní nerezová mixovací noha nebo univerzální sekáček
Separátní tlačítko pro vysunutí turbo metliček FineCreamer a hnětacích háků
Ruční mixér a příslušenství se snadno čistí. Veškeré příslušenství - turbo metly FineCreamer a hnětací háky jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli a proto jsou vhodné do myčky nádobí.
Možnost ovinutí kabelu s klipem kabelu
Bezpečnost
Všechny plastové části, které přicházejí do kontaktu s jídlem, jsou bez obsahu BPA.
Univerzální
2 vysoce výkonné turbo metly FineCreamer pro perfektní výsledky šlehání a míchání. Dosáhnou většího objemu v kratším čase.
2 stabilní hnětací háky z nerezové ocele








| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | MFQ40302 |
| Aprobační certifikáty | CE |
| Materiál | umělá hmota |
| Ovládací prvky | posuvný spínač |
| Příkon | 500,0 W |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 1,3 kg |








Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.