
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí Plně integrované vestavné myčky Plně integrované vestavné myčky 60cm Electrolux Myčka vestavná ESL 63010

| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 6 479,- 6 000,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T4871, Výrobce: Electrolux | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
![]() | Intenzivní péče 70°CUltrahygienická myčka. Program intenzivní péče 70 se sanitaziční funkcí myje vaše nádobí za teploty 70°C, a tak ničí bakterie a špínu a vy dostáváte třpitivé, ultrahygienické nádobí. |
* vestavná plně integrovaná myčka
* Energetická třída: A
* Účinnost mytí: A
* Účinnost sušení: A
* spotřeba vody: 16 l
* spotřeba energie: 1,05 kW/h
* hlučnost podle IEC704-3: 49 dB
* 12 sad nádobí
* 5 programů
* 4 teploty
* Aqua Control - automatické uzavření přívodu vody
* Množstevní automatika FUZZY LOGIC
* výškově nastavitelný vrchní koš
* elektronické ovládání s tlačítky
* LED kontrolky
* aktivní sušení s rekondenzací
* Programy : bio 50°C s předmytím, rychlý 60°C, intenzivní 70°C (89 min.), normální péče 65, opláchnutí a čekání
* odložený start: 3,6,9 hod.
* možnost výškové instalace
* kontrolka doplnění soli a leštidla
* ochrana proti přetečení
* Příkon: 2200 W
* Požadované jištění: 10 A
* Délka přívodního kabelu: 1,7 m
* Rozměry (VxŠxH): 81,8 x 60 x 55,5 cm
* Hmotnost 36,9 kg
* Barva panelu. černá

![]() | Intenzivní péče 70°CUltrahygienická myčka. Program intenzivní péče 70 se sanitaziční funkcí myje vaše nádobí za teploty 70°C, a tak ničí bakterie a špínu a vy dostáváte třpitivé, ultrahygienické nádobí. |
| Výrobce | Electrolux |
| Modelové označení | Myčka vestavná ESL 63010 |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Druh | myčka nádobí bez panelu |
| Hlučnost max | 49 dB |
| Počet teplot | 4 |
| Počet programů | 5 |
| Intenzivní program | ano |
| FuzzyLogic | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba vody | 16,0 l |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 555 mm |
| Hmotnost | 36,9 kg |
| Rozměry pro vestavbu | 81.8 x 60 x 55.5 |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.