Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Zavřít +Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
petramichalova@elektrocz.com
+420 603 330 448
navštivte naše showroomy>
5 x STUDIO v ČR
Jsme online až do 23:00!+420 603 330 448><

Siemens - Home Connect - Své domácí spotřebiče Siemens můžete ovládat odkudkoliv

 • 6x STUDIO v ČR
  Praha
  Žitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  Praha
  Žitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  Praha
  U Hostavického potoka 830/24, Praha 14
  telefon: +420 602 733 303
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:30 - 18:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  30.9. - 2.10. Z techických důvodů zavřeno
  České Budějovice
  Rudolfovská 1817/2, České Budějovice
  telefon: +420 722 944 913
  email: info@mielecentercb.cz
  po - pá: 8:30 - 19:00, so: 10:00 - 14:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  České Budějovice
  Přemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
  telefon: +420 725 422 822
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 18:00, so: 11:00 - 15:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  Bratislava
  Hrachová 14/C, Bratislava
  telefon: +421 949 337 854
  email: info@lightstyle.sk
  po - pá: 9:00 - 18:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
 • KUCHYNĚ
 • O nás O nás
 • O nákupu O nákupu
 • Doprava Doprava zdarma na vše!
 • Kontakt Kontakt
hledání
AEG ElectroluxFrankeSiemensBoschMieleLightstyle Výroba kuchyní

Domů Siemens - Home Connect - Své domácí spotřebiče Siemens můžete ovládat odkudkoliv

Siemens Home Connect

Home Connect
Své domácí spotřebiče Siemens můžete ovládat odkudkoliv

Vývoj nových technologií jde nezadržitelně kupředu. I spotřebiče se stávají inteligentnějšími, než kdy dříve. Můžete si je nyní vyzkoušet i vy a zažít tak komfort, který nabízí domácí spotřebiče, připojené k Wi-Fi a aplikaci Home Connect.


Siemens Home Connect

Poznejte aplikaci Home Connect


Aplikace Home Connect

Ještě před zakoupením domácího spotřebiče s technologií Home Connect si můžete vyzkoušet veškeré funkce díky demoverzi této aplikace. Seznámíte se s jednoduchým rozhraním, pomocí kterého můžete ovládat veškeré vaše domácí spotřebiče Siemens s připojením k Wi-Fi.*

* Ve funkčnosti se od sebe liší verze aplikace Home Connect pro iOS a Android. Více informací najdete na App Store a Google Play Store.

Vaření s Home Connect


Zapněte troubu od nákupního vozíku

Trouby Siemens s technologií Home Connect vám nabízí spoustu netušených možností. Inspirujte se a vaše kuchyň se stane místem, plným vzrušujících nápadů.

Stačí si vybrat recept v nabídce recipeWorld a odeslat jeho nastavení přímo do vaší trouby

Vaření na vysoké úrovni nemusí být vůbec složité: skvělá nabídka vynikajících receptů je přímo v aplikaci Home Connect v sekci Kuchaňská kniha. Poté, co si vyberete některý z nich, můžete přeposlat jeho nastavení přímo do vaší trouby. To není všechno, je možné zároveň spustit ohřev na dálku. Pohodlnější už to být nemůže. A jídlo bude připraveno v té nejvyšší kvalitě.

Svou troubu můžete prostřednictvím aplikace Home Connect ovládat odkudkoliv pomocí vzdáleného ovládání

Trouba Siemens byla vytvořena pro vás. Nenechte se při vaření ničím svazovat, užijte si pohodlí a svobodu. Díky technologii Home Connect lze spouštět i ukončit programy a měnit jejich nastavení bez vaší přítomnosti v kuchyni.

Praní s Home Connect


Dejte vyprat prádlo během výletu v přírodě

Vložit prádlo do pračky a zase ho vyjmout za vás pračky s připojením k Wi-Fi a aplikaci Home Connect ještě nedokážou. Poskytnou vám ale maximální flexibilitu při praní prádla. Jednu várku můžete dát vyprat třeba z túry po horských hřebenech, abyste mohli po návratu domů do pračky vložit prádlo, které jste si během výletu ušpinili.

Výběr správného nastavení pomocí Easy Start provedete během okamžiku

Nemusíte mít obavy o to, zda zvolíte správný program. Funkce Easy Start, obsažená v aplikaci Home Connect vám pomůže s vyhledáním ideálního programu pro vaše prádlo. Je to jednoduché: zodpovíte několik základních otázek, například o druhu materiálu a převládající barvě a Easy Start vám doporučí nejvhodnější nastavení. To pak přepošlete do své pračky. Vše můžete zvládnout během krátké chvilky.

Funkce vzdáleného sledování zajistí dokonalý přehled o aktuálním stavu spotřebiče

Dejte prát prádlo a buďte volní. Aplikace Home Connect vám umožní sledovat, zda je prádlo vyprané nebo ještě nikoliv bez toho, abyste museli k pračce chodit. Můžete ji sledovat odkudkoliv, kde právě jste.

Aplikace Home Connect s funkcí vzdáleného sledování umožní vybírat a spouštět programy na dálku

Neměňte své plány. Opravdu to není nutné. Pomocí aplikace Home Connect lze jednoduše volit možnosti a spustit pračku kdykoliv a odkudkoliv. Prádlo můžete prát tehdy, kdy se vám to hodí.

Aplikace oznámí, že je vypráno anebo upozorní na nutnost doplnit prací prostředek

Pračky se systémem i-Dos zajišťují automatické nastavení dávkování pracího prostředku i aviváže k dosažení ideálních výsledků praní. Aplikace Home Connect i-Dos vás upozorní na to, že je nutné opět doplnit zásobník anebo vyjmout čisté prádlo.

Základní nastavení spotřebiče provedete jednoduše: s aplikací Home Connect

K instalaci svého spotřebiče nepotřebujete profesionála. Stanete se jím sami s pomocí aplikace Home Connect, která vás provede každým krokem v základním nastavení, například výběrem tvrdosti vody. Můžete si tak být jisti 100% funkčností vašeho spotřebiče.

Sušení s Home Connect


Spusťte svou sušičku během adrenalinového dobrodružství

Jen několik kliknutí stačí k ovládání sušičky Siemens s technologií Home Connect. Není tak důležité, kde se právě nacházíte a co děláte. Sušení prádla je tak jednoduché a hlavně neuvěřitelně pohodlné!

Vyberte si programy i možnosti nastavení s pomocí vzdáleného ovládání pomocí aplikace Home Connect

Nutnost praní a sušení nemusí narušovat vaše plány. S aplikací Home Connect mùžete jednoduše vybírat programy a spustit sušení tehdy, kdy se vám to právì hodí. A hlavnì odkukoliv, kde se zrovna nacházíte.

Funkce vzdáleného sledování umožní mít přehled nad stavem sušičky za všech okolností

Je to opravdu pohodlné. Díky aplikaci Home Connect víte naprosto přesně, zda je prádlo už usušené nebo ještě ne. A to bez toho, abyste museli neustále chodit kontrolovat sušičku. Jakmile je vše hotovo, na telefonu se vám zobrazí oznámení.

Správné nastavení vyhledáte pomocí Easy Start během okamžiku

I když máte k dispozici opravdu velké množství programů a nastavení, nemusíte z toho mít obavy. Easy Start vám pomůže během krátké chvíle vybrat takový program, který je pro péči o vaše prádlo ideální.

Jednoduché základní nastavení s aplikací Home Connect

Na instalaci spotřebiče nepotřebuje odborné znalosti. S aplikací Home Connect je to hračka. Provede vás všemi kroky základního nastavení a zajistí tak naprostou spolehlivost vašeho spotřebiče.

Chlazení s Home Connect


Nahlédněte do své chladničky odkudkoliv na světě

Nové chladničky Siemens nenabízí jen zajištění perfektní čerstvosti potravin, úžasný design a minimální spotřebu energie. Chladničku můžete kontrolovat a ovládat na dálku díky aplikaci Home Connect.

Zkontrolujte obsah chladničky odkudkoliv. Pomocí kamery

Ať se nacházíte kdekoliv, pomocí dvou nainstalovaných kamer v chladničce se můžete díky aplikaci Home Connect podívat dovnitř a zjistit, zda máte vše na přípravu večeře anebo zjistit, jaké zásoby musíte dokoupit během cesty z dovolené.

Ovládat můžete svou chladničku pohodlně na dálku s aplikací Home Connect

Aplikace Home Connect vám pomůže měnit všechna nastavení chladničky. Můžete tak upravit teplotu, aniž byste museli odcházet třeba ze zahrady.

Kontrola stavu spotřebiče je důležitá. Nemusíte kvůli tomu ale chodit k chladničce

Vaše potraviny jsou v dokonalém bezpečí. A vy v neustálém spojení se svou chladničkou. Díky aplikaci Home Connect se tak dozvíte i to, pokud necháte omylem otevřená dvířka anebo se v chladničce zvýší teplota nad bezpečnou úroveň.

Najít ideální místo pro jednotlivé druhy potravin je snadné s pomocníkem uchovávání potravin

Každá potravina má jiné nároky na skladování. V rámci aplikace Home Connect najdete praktickou funkci: pomocníka uchovávání potravin. Zapamatuje si za vás požadavky na skladování různých druhů potravin a vždy vám dobře poradí. A nejen to. Dozvíte se od ní například i jejich nutriční hodnoty.

Mytí nádobí s Home Connect


Myjte nádobí během oběda v restauraci

V životě existuje řada věcí, které poskytují mnohem více zábavy, než mytí nádobí. Myčky nádobí Siemens a aplikace Home Connect vám umožní se jim věnovat, zatímco nádobí se myje prakticky samo.

Nejlepší mycí program pro vaše nádobí si zvolíte v aplikaci Home Connect prostřednictvím nabídky Easy Start

Easy Start umožňuje geniálně snadné ovládání myčky. Odpovíte na několik jednoduchých otázek v aplikaci Home Connect a získáte návrh ideálního programu pro aktuální mytí, který můžete ihned na dálku spustit.

Volte a zapínejte mycí programy pomocí vzdáleného ovládání v aplikaci Home Connect

Odkudkoliv a v jakýkoliv čas můžete jednoduše vybírat programy, měnit nastavení a zapínat myčku s aplikací Home Connect. Nádobí tak budete mít umyté právě tehdy, kdy potřebujete.

Vždy můžete mít přehled o stavu své myčky nádobí

Nemusíte neustále chodit k myčce, abyste zjistili, zda ještě běží anebo zda už mycí program skončil. Díky aplikaci Home Connect o tom budete mít vždy přehled na dálku a dozvíte se také o tom, že je nádobí čisté a suché.

Počítadlo tablet upozorní, že je třeba jejich doplnění

Při vložení nové dávky tablet uděláte poznámku v aplikaci Home Connect. O víc se starat nemusíte. Počítadlo tablet se postará o to, abyste byli upozorněni, že začínají docházet a je třeba dokoupit další zásobu.

emotionLight Pro: podsvícení ve vaší oblíbené barvě

Vaší kuchyni můžete dopřát jedinečnou atmosféru a to kdykoliv vás napadne. Pomocí aplikace Home Connect je možné na dálku změnit barvu osvětlení emotionLight ve vaší myčce nádobí. Nemusíte vybírat jen z přednastavených barev, aplikace Home Connect vám exkluzivně nabídne i širokou paletu dalších zajímavých odstínů.

Vaření kávy s Home Connect


Ve velkém světě kávy a přitom doma na pohovce

Objevujte dokonalý svět vynikající kávy a využijte širokou nabídku dálkově ovladatelných funkcí s kávovary Siemens a technologií Home Connect.

Nabídka coffeeWorld v aplikaci Home Connect: exkluzívní kávové speciality

Co národ, to kávová specialita. Vydejte se na zajímavý výlet mezinárodním světem kávových nápojů exkluzivně v aplikaci Home Connect. Až si vyberete, odešlete svou volbu vzdáleně do svého kávovaru a těšte se na své chutné osvěžení.

Zaznamenejte si seznam preferovaných nápojů pomocí funkce Playlist a odešlete je přímo do kávovaru

Vaši hosté se můžou na návštěvě u vás cítit rozmazlováni. Překvapte je tím, že přijmete více přání na různé nápoje najednou a vzdáleně je „objednáte“ ve svém kávovaru. Ten následně připraví kávové speciality jednu po druhé přímo z playlistu. Získáte tak pověst dokonalého hostitele.

Příprava kávových nápojů snadno a na dálku v aplikaci Home Connect

Kterýkoliv druh kávy, ať už jde o ristretto, cappuccino nebo latte macchiato, vše můžete mít a to pohodlně. Stačí vybrat požadovaný druh pomocí aplikace a odeslat jej do kávového centra Siemens.

V hlavní roli káva: kávové recepty na nápoje a dezerty s kávou

Specifickou chu kávy v oblíbených nápojích nebo dezertech nic nehradí. Váš spotřebič na nì bude skvěle připraven s technologií Home Connect. Vy si jen vyberete z velkého množství již zavedených receptů. A dál? Už zbývá jen spustit přípravu kávových variant na dálku.

Domácí spotřebiče Siemens s Home Connect


A
-39%
ononononon
Siemens HN678G4S6
Energetická třída:A
Maximální příkon:3 650 W
Objem trouby:67 l

iQ700 Vestavná trouba s přídavnou párou a mikrovlnami nerez HN678G4S6 Technická specifikace Typ trouby / druh ohřevu Pečicí trouba s pulseSt..

Doprava zdarma41 470 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens HB678GBS6

horkovzdušná trouba

A+
5
let
ZÁRUKA
MONTÁŽ ZDARMA
Siemens HB678GBS6
Energetická třída:A+
Maximální příkon:3 600 W
Objem trouby:71 l

iQ700 Vestavná pečicí trouba nerez HB678GBS6 Technická specifikace Typ trouby / druh ohřevu Pečicí trouba s 15 druhy ohřevu: 4D horký vzduc..

Doprava zdarma35 490 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens HS658GXS6

parní trouba

A+
5
let
ZÁRUKA
MONTÁŽ ZDARMA
ononononon
Siemens HS658GXS6
Energetická třída:A+
Maximální příkon:3 650 W
Objem trouby:71 l

Technická specifikace Typ trouby / druh ohřevu Parní trouba s 15 druhy ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní/spodní ohřev, horní/spod..

Doprava zdarma45 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens CT636LES6

vestavný kávovar

-30%
ononononon
Siemens CT636LES6

Technická specifikace Chuť sensoFlow System: Inovativní ohřevný systém pokaždé zaručí maximální požitek z kávy, díky ideální konstantní teplotě spaření. Příprava One-touch: espresso, caffe crema, capuccino a latte macchiato pouhým stisknutím tlačítka aromaDouble Shot - ex..

Doprava zdarma39 989 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens SN278I36TE

myčka nádobí

A+++
-25%
ononononon
Siemens SN278I36TE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:13
Hlučnost:42.0 dB

iQ700 speedMatic myčka nádobí, 60 cm volně stojící - nerez Výkon a spotřeba náplň: 13 jídelních sad třída spotřeby energie: A+++ spo..

Doprava zdarma24 990 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens SN578S36TE

vestavná myčka nádobí

A+++
-32%
ononononon
Siemens SN578S36TE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:13
Hlučnost:42.0 dB

iQ700 speedMatic myčka nádobí, 60 cm vestavná myčka - nerez SN578S36TE Technická specifikace Výkon a spotřeba náplň: 13 jídelních sad tříd..

Doprava zdarma23 577 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens SN658X06TE

integrovaná vestavná myčka

A+++
-28%
ononononon
Siemens SN658X06TE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:14
Hlučnost:42.0 dB

brilliantShine system®: perfektní spolupráce systému sušení Zeolith®, speciální funkce Shine & Dry a programu sklo 40 °C pro dosažení výjimečně zářivé..

Doprava zdarma23 890 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens SN678X36TE

integrovaná vestavná myčka

A+++
-39%
ononononon
Siemens SN678X36TE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:13
Hlučnost:42.0 dB

brilliantShine system®: perfektní spolupráce systému sušení Zeolith®, speciální funkce Shine & Dry a programu sklo 40 °C pro dosažení výjimečně zářivé..

Doprava zdarma21 390 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens LC91KWW60

komínová digestoř

-23%
3
roky
ZÁRUKA
ononononon
Siemens LC91KWW60
Hlučnost:69.0 dB
Výkon:530 m3/hod
Osvětlení:halogenové

iQ700 odsavač par s nakloněným štítem Technické informace: komínový odsavač par 90 cm barva spotřebiče: černý skleněná deska..

Doprava zdarma30 890 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens SN678X16TD

integrovaná vestavná myčka

A+++
ononononon
Siemens SN678X16TD
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:13
Hlučnost:41.0 dB

iQ700 Myčka na nádobí plně integrovaná 60 cm Výkon a spotřeba Energetická třída: A +++ Spotřeba energie 234 kWh / rok na základě 280 stan..

Doprava zdarma27 730 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens LC97FVW60

komínová digestoř

-30%
ononononon
Siemens LC97FVW60
Hlučnost:57.0 dB
Výkon:420 m3/hod
Osvětlení:LED diody

iQ700 Komínový odsavač par, 90 cm LC97FVW60S Technická specifikace Design plochý design černý se skleněným štítem Výkon a spotřeba třída ..

Doprava zdarma26 719 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens KG36NHI32

chladnička s mrazákem

A++
-26%
ononononon
Siemens KG36NHI32
Energetická třída:A++
Hlučnost:42.0 dB
Výška:187.0 cm

iQ500 noFrost, Kombinace chladnička/mraznička Home Connect: 2 kamery v chladničce, vzdálená správa a ovládání KG36NHI32 Technická specifikace P..

Doprava zdarma29 773 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens SN558S06TE

vestavná myčka nádobí

A+++
-31%
ononononon
Siemens SN558S06TE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:14
Hlučnost:42.0 dB

iQ500 speedMatic myčka nádobí, 60 cm vestavná myčka - nerez SN558S06TE Technická specifikace Výkon a spotřeba náplň: 14 jídelních sad třída..

Doprava zdarma22 979 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens HM638GRS6

horkovzdušná trouba

-31%
ononononon
Siemens HM638GRS6
Maximální příkon:3 600 W
Objem trouby:67 l
Gril:ano

Technická specifikace Typ pečicí trouby a druh ohřevu Pečicí trouba s mikrovlnami s 15 druhy ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní/sp..

Doprava zdarma32 490 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens HM676G0S6

horkovzdušná trouba

A+
ononononon
Siemens HM676G0S6
Energetická třída:A+
Maximální příkon:3 600 W
Objem trouby:67 l

iQ700 Vestavná trouba s mikrovlnami nerez HM676G0S6 Technická specifikace Typ trouby / druh ohřevu Pečicí trouba s mikrovlnami s 13 druhy ohř..

Doprava zdarma32 490 Kč
Skladem
Vložit do košíku
4
roky
ZÁRUKA
ononononon
Siemens TI909701HC

KÁVOVAR NEMÁ ČESKÉ MENU EQ.9 connect s900 Plně automatický kávovar nerez TI909701HC EQ.9 connect. Ještě větší výběr kávy: snadno pomocí aplikace. Inteligentní ohřívač uvnitř kávovaru: sensoFlow systém garantuje maximální aroma díky stále ideální a konstantní teplotě..

Doprava zdarma53 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens EX975LVV1E

indukční varná deska

-31%
ononononon
Siemens EX975LVV1E
Maximální příkon:11 100 W
Počet plotýnek:5
Ovládání:senzorové

Moderní indukční varná deska se zónou flexIndukce - pro více flexibility při vaření. Extra velká zábava při vaření díky extra velké ploše na vaře..

Doprava zdarma24 967 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens EX975KXW1E

indukční varná deska

-30%
ononononon
Siemens EX975KXW1E
Maximální příkon:11 100 W
Počet plotýnek:5
Ovládání:dotykové

Moderní indukční varná deska se zónou flexIndukce - pro více flexibility při vaření. Flexibilní vaření bez omezení díky 3 inovativním flexIductio..

Doprava zdarma33 470 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens EX875KYW1E

indukční varná deska

-37%
ononononon
Siemens EX875KYW1E
Maximální příkon:7 400 W
Počet plotýnek:4
Ovládání:dotykové

iQ700 Indukční varná deska 80 cm Nezávislé ovládání, Černá EX875KYW1E Technická specifikace Speciální výbava dotykový TFT displej fryingSens..

Doprava zdarma26 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens EX675LYV1E

indukční varná deska

-37%
ononononon
Siemens EX675LYV1E
Maximální příkon:7 400 W
Počet plotýnek:4
Ovládání:senzorové

Moderní indukční varná deska se zónou flexIndukce - pro více flexibility při vaření. flexIndukce Plus umožňuje flexibilní rozšíření varné plochy ..

Doprava zdarma18 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku
-29%
ononononon
Siemens EH675LFV1E
Maximální příkon:7 400 W
Počet plotýnek:4
Ovládání:senzorové

iQ300 fazetový design indukční sklokeramická varná deska s ovládáním, 60 cm EH675LFV1E Indukční varná deska s inovativními funkcemi pro větší..

Doprava zdarma15 679 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens SX678X36TE

integrovaná vestavná myčka

A+++
ononononon
Siemens SX678X36TE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:12
Hlučnost:40.0 dB

iQ700 speedMatic velkokapacitní myčka nádobí 60 cm SX678X36TE brilliantShine system se sušením Zeolith® pro dosažení výjimečně zářivého a suchého s..

Doprava zdarma23 730 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens KA92DHI31

americká chladnička

A++
-12%
ononononon
Siemens KA92DHI31
Energetická třída:A++
Hlučnost:42.0 dB
Výška:175.6 cm

iQ700 noFrost, Side by Side Dveře nerez s povrchem antiFingerPrint KA92DHI31 Provedení a spotřeba třída spotřeby energie: A++ v rozsahu tříd ..

Doprava zdarma57 480 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens KI86SHD40

chladnička s mrazákem

A+++
ononononon
Siemens KI86SHD40
Energetická třída:A+++
Hlučnost:38.0 dB
Výška:177.2 cm

iQ500 SmartCool vestavěná kombinace chladička a mraznička s plochým závěsem, soft-pull s tlumením dveří Technické údaje Výkon a spotřeba Tř..

Doprava zdarma33 770 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens LC91BUR50

komínová digestoř

-25%
3
roky
ZÁRUKA
ononononon
Siemens LC91BUR50
Hlučnost:73.0 dB
Výkon:920 m3/hod
Osvětlení:LED diody

iQ700 Komínový odsavač par, 90 cm Technická specifikace Design BoxDesign barva: nerez Výkon a spotřeba třída spotřeby energie: A+(na s..

Doprava zdarma17 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens LF91BUV50

ostrůvková digestoř

-22%
ononononon
Siemens LF91BUV50
Hlučnost:73.0 dB
Výkon:940 m3/hod
Osvětlení:LED diody

iQ700 Ostrůvkový odsavač par, 90 cm Technická specifikace Design BoxDesign barva: nerez Výkon a spotřeba třída spotřeby energie: A+(na..

Doprava zdarma23 479 Kč
Skladem
Vložit do košíku
A
-20%
ononononon
Siemens LR97CAQ50
Hlučnost:69.0 dB
Výkon:760 m3/hod
Osvětlení:LED diody

iQ500 LR97CAQ50, stropní odsavač, 90 cm Technická specifikace Design barva: nerez Výkon a spotřeba třída spotřeby energie: A(na stupnic..

Doprava zdarma23 937 Kč
Skladem
Vložit do košíku
-19%
ononononon
Siemens TI9553X9RW

EQ.9 plus connect s500 Plně automatický kávovar černá TI9553X9RW Technická specifikace Chuť Příprava One-touch: Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Doppio, káva, Cappuccino, Latte Macchiato, káva s mlékem pouhým stisknutím tlačítka baristaMode: další mož..

Doprava zdarma43 990 Kč
 
Vložit do košíku
-30%
ononononon
Siemens TI9553X1RW

EQ.9 plus connect s500 Plně automatický kávovar nerez TI9553X1RW Technická specifikace Chuť Příprava One-touch: Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Doppio, káva, Cappuccino, Latte Macchiato, káva s mlékem pouhým stisknutím tlačítka baristaMode: další možn..

Doprava zdarma39 790 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens SX758X46TE

integrovaná vestavná myčka

A+++
ononononon
Siemens SX758X46TE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:14
Hlučnost:42.0 dB

iQ500 Plně integrovaná vestavná myčka SX758X46TE Technické údaje Výkon a spotřeba Třída energetické účinnosti: A +++ (na stupnici energetick..

Doprava zdarma25 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku
-6%
5
let
ZÁRUKA
ononononon
Siemens TI9573X9RW

EQ.9 plus connect s700 Plně automatický kávovar černá TI9573X9RW Vybavení Chuť Příprava One-touch: Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Doppio, káva, Cappuccino, Latte Macchiato, káva s mlékem pouhým stisknutím tlačítka BaristaMode: další možnosti nastav..

Doprava zdarma64 990 Kč
 
Vložit do košíku
A+
-10%
3
roky
ZÁRUKA
ononononon
Siemens KF86FPB2A
Energetická třída:A+
Hlučnost:39.0 dB
Výška:183.0 cm

iQ700 noFrost, French Door chladnička s mrazákem dole Technická specifikace Provedení a spotřeba třída spotřeby energie: A+ v rozsahu tříd en..

Doprava zdarma53 890 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens SX658X06TE

integrovaná vestavná myčka

A+++
ononononon
Siemens SX658X06TE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:14
Hlučnost:42.0 dB

iQ500 speedMatic myčka nádobí 60 cm SX658X06TE Technické údaje Výkon a spotřeba Třída energetické účinnosti: A +++ (na stupnici energetické ..

Doprava zdarma22 977 Kč
Skladem
Vložit do košíku
A+++
-43%
ononononon
Siemens SN678X36TE - Z VÝSTAVKY
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:13
Hlučnost:42.0 dB

SPOTŘEBIČ BYL POUŽÍVÁN NA NAŠEM STUDIU PŘI PŘEDVÁDĚCÍM VAŘENÍ brilliantShine system®: perfektní spolupráce systému sušení Zeolith®, speciální funkc..

Doprava zdarma19 970 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens WM16XKH0EU

pračka s předním plněním

A+++
-27%
ononononon
Siemens WM16XKH0EU
Maximální náplň:10 kg
Počet otáček:1 600
Energetická třída:A+++

iQ700 Předem plněná pračka 10 kg 1600 otáček za minutu WM16XKH0EU Technická specifikace Spotřeba jmenovitá kapacita: 10 kg třída spotřeby ..

Doprava zdarma24 490 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens WT47XMH1EU

volně stojící sušička

A++
-25%
ononononon
Siemens WT47XMH1EU
Maximální náplň:9 kg
Energetická třída:A++
Hloubka:59.9 cm

iQ700 Sušička prádla s tepelným čerpadlem 9 kg WT47XMH1EU Technická specifikace Spotřeba jmenovitá kapacita standardního programu pro bavln..

Doprava zdarma21 730 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens WT47XMH0EU

volně stojící sušička

A+++
-26%
ononononon
Siemens WT47XMH0EU
Maximální náplň:9 kg
Energetická třída:A+++
Hloubka:59.9 cm

iQ700 Sušička prádla s tepelným čerpadlem 9 kg WT47XMH0EU Technická specifikace Spotřeba jmenovitá kapacita standardního programu pro bavln..

Doprava zdarma22 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens CS658GRS7

kompaktní trouba

A+
-20%
MONTÁŽ ZDARMA
ononononon
Siemens CS658GRS7
Energetická třída:A+
Maximální příkon:3 300 W
Objem trouby:47 l

iQ700 Vestavná kompaktní kombinovaná parní trouba nerez CS658GRS7 Technická specifikace Typ trouby / druh ohřevu Kompaktní parní pečicí tro..

Doprava zdarma34 490 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens HS658GXS7

parní trouba

A+
-33%
ononononon
Siemens HS658GXS7
Energetická třída:A+
Maximální příkon:3 600 W
Objem trouby:71 l

iQ700 Vestavná kombinovaná parní trouba nerez HS658GXS7 Technická specifikace Typ trouby / druh ohřevu Kombinovaná parní trouba s 15 druhy ..

Doprava zdarma35 290 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens KA92DHXFP

americká chladnička

A++
-16%
ononononon
Siemens KA92DHXFP
Energetická třída:A++
Hlučnost:42.0 dB
Výška:177.8 cm

iQ700 Americká chladnička side by side Black stainless steel KA92DHXFP Technická specifikace Provedení a spotřeba třída spotřeby energie:..

Doprava zdarma55 977 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens LC68BUR50

komínová digestoř

ononononon
Siemens LC68BUR50
Hlučnost:73.0 dB
Výkon:732 m3/hod
Osvětlení:LED diody

iQ700 Komínový odsavač par 60 cm nerezová ocel LC68BUR50 Technické údaje Design určeno stěna komín nerez Design Rovnoměrné, jasné os..

Doprava zdarma23 770 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens SN678X36UE

integrovaná vestavná myčka

A+++
-31%
ononononon
Siemens SN678X36UE
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:13
Hlučnost:42.0 dB

iQ700 Plně vestavná myčka nádobí 60 cm SN678X36UE Technická specifikace Výkon a spotřeba náplň: 13 jídelních sad třída spotřeby energie: A..

Doprava zdarma24 287 Kč
Skladem
Vložit do košíku

Siemens KG39NHXEP

chladnička s mrazákem

A++
ononononon
Siemens KG39NHXEP
Energetická třída:A++
Hlučnost:39.0 dB
Výška:203.0 cm

iQ500 Volně stojící chladnička s mrazákem dole 203 x 60 cm Black stainless steel KG39NHXEP Technická specifikace Provedení a spotřeba třída..

Doprava zdarma44 990 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens HB676G5S6

horkovzdušná trouba

A
ononononon
Siemens HB676G5S6
Energetická třída:A
Maximální příkon:3 600 W
Objem trouby:71 l

iQ700 Vestavná pečicí trouba HB676G5S6 Technická specifikace Typ trouby / druh ohřevu Pečicí trouba s 13 druhy ohřevu: 4D horký vzduch, hor..

Doprava zdarma27 990 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens HB578G5S6

pyrolytická trouba

A
-26%
NOVINKA
ononononon
Siemens HB578G5S6
Energetická třída:A
Maximální příkon:3 600 W
Objem trouby:71 l

iQ500, Vestavná pečicí trouba, nerez HB578G5S6 Typ trouby / druh ohřevu Pečicí trouba s 8 druhy ohřevu: 3D horký vzduch Plus, horní/spodní ohře..

Doprava zdarma16 977 Kč
 
Vložit do košíku
B
-20%
5
let
ZÁRUKA
NOVINKA
ononononon
Siemens EX875LX67E
Recirkulace:ano
Druh odsavače:spodní montáž

iQ700 Indukční varná deska s odsáváním 80 cm EX875LX67E Technická specifikace Design fazetový design Komfort ovládání dual lightSlider ..

Doprava zdarma59 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku
A+++
-24%
NOVINKA
ononononon
Siemens KG49NAXDP
Energetická třída:A+++
Hlučnost:38.0 dB
Výška:203.0 cm

iQ500 Volně stojící chladnička s mrazákem dole 203 x 70 cm Black stainless steel KG49NAXDP Technická specifikace Provedení a spotřeba třída s..

Doprava zdarma28 790 Kč
Skladem
Vložit do košíku
NOVINKA
ononononon
Siemens TP507RX4

Plně automatický kávovar EQ.500 classic Šedá TP507RX4 Technická specifikace Chuť Všechny druhy kávy stiskem jednoho tlačítka: Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, káva, Cappuccino, Latte Macchiato. Rychle a pohodlně. aromaDouble Shot - extra silná káva při zachová..

Doprava zdarma26 480 Kč
 
Vložit do košíku
A+++
-18%
3
roky
ZÁRUKA
NOVINKA
ononononon
Siemens SR65ZX16ME
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:10
Hlučnost:44.0 dB

iQ500 Plně vestavná myčka nádobí 45 cm SR65ZX16ME Technická specifikace Výkon a spotřeba kapacita: 10 sad nádobí třída spotřeby energie: A++..

Doprava zdarma19 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku
A+++
NOVINKA
ononononon
Siemens SR55ZS11ME
Energetická třída:A+++
Sad nádobí:10
Hlučnost:43.0 dB

iQ500 Vestavná myčka nádobí 45 cm nerez SR55ZS11ME Technická specifikace Výkon a spotřeba kapacita: 10 sad nádobí třída spotřeby energie: A+..

Doprava zdarma24 990 Kč
Skladem
Vložit do košíku
A+
-11%
3
roky
ZÁRUKA
NOVINKA
ononononon
Siemens SR63HX76ME
Energetická třída:A+
Sad nádobí:10
Hlučnost:44.0 dB

iQ300 Plně vestavná myčka nádobí 45 cm SR63HX76ME Technická specifikace Výkon a spotřeba kapacita: 10 sad nádobí třída spotřeby energie: A+ ..

Doprava zdarma16 990 Kč
 
Vložit do košíku
A++
NOVINKA
ononononon
Siemens SR63EX28ME
Energetická třída:A++
Sad nádobí:10
Hlučnost:44.0 dB

iQ300 Plně vestavná myčka nádobí 45 cm SR63EX28ME Technická specifikace Výkon a spotřeba kapacita: 10 sad nádobí třída spotřeby energie: A++ (..

Doprava zdarma20 490 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens SR23HW65ME

myčka nádobí

A+
-19%
NOVINKA
ononononon
Siemens SR23HW65ME
Energetická třída:A+
Sad nádobí:10
Hlučnost:45.0 dB

iQ300 Volně stojící myčka nádobí 45 cm bílá SR23HW65ME Technická specifikace Výkon a spotřeba kapacita: 10 sad nádobí třída spotřeby energie..

Doprava zdarma12 990 Kč
 
Vložit do košíku

Siemens SN53HS37VE

vestavná myčka nádobí

A++
-18%
NOVINKA
ononononon
Siemens SN53HS37VE
Energetická třída:A++
Sad nádobí:13
Hlučnost:46.0 dB

iQ300 Vestavná myčka nádobí 60 cm nerez SN53HS37VE Technická specifikace Další podrobnosti Výkon a spotřeba kapacita: 13 sad nádobí třída s..

Doprava zdarma15 990 Kč
 
Vložit do košíku

Často kladené dotazy, týkající se Home Connect

Vaše domácnost získává s novými domácími spotřebiči s technologií Home Connect úplně novémožnosti. Teď můžete na dálku dosáhnout stejně dokonalých výsledků, jako kdybyste stáli přímo vkuchyni a to díky chytrému telefonu anebo tabletu, pomocí kterých teď můžete vzdáleně ovládat své domácí spotřebiče.

Chci si vyzkoušet aplikaci Home Connect dříve, než zakoupím spotřebič. Je to možné?

K dispozici je demoverze aplikace, takže si můžete otestovat všechny její funkce, aniž byste museli zakoupit domácí spotřebič s technologií Home Connect. Umožní vám například vyzkoušet nastavení pracích programů anebo jak lze na dálku zkontrolovat obsah své chladničky. Dále zde najdete spoustu praktických tipů a receptů pro vaření.

Kolik aplikace stojí a kde si ji mohu pořídit?

Je zdarma ke stažení i k užívání a získat ji můžete v Apple App Store anebo Google Play.

Je možné aplikaci Home Connect pořídit i pro Android v Google Play Store? A s kterými zařízeními iPhone, iPad a operačním systémem iOS je kompatibilní?

Aplikace Home Connect si rozumí se všemi modely a operačními systémy iOS a Android 4.1. Jevyvinuta s výhledem do budoucna, tedy tak, aby její funkce vždy ideálně fungovaly s nejnovějšími modely zařízení a všemi operačními systémy. Aktuálně to jsou iPhone 6, iPad Air a operační systémy iOS 9 a Android 6.0.

Vyžaduje provoz chytrých domácích spotřebičů nějaké dodatečné náklady?

Nutná domácí infrastruktura vyžaduje minimální náklady. Chytrý domácí spotřebič s ovládáním na dálku nabízí rozšířené funkce, dostupnost, flexibilitu, transparentnost i zajímavou pořizovací cenu. Aplikace Home Connect je ke stažení a použití zdarma bez dalších vedlejších nákladů.

Je domácí instalace aplikace Home Connect složitá?

Ne, dokážete si ji snadno nainstalovat sami pomocí tří jednoduchých kroků.
1. Nejdříve si vytvoříte svůj uživatelský účet se jménem a e-mailovou adresou.
2. Pomocí asistenta nastavení v aplikaci Home Connect připojte svůj domácí spotřebič Siemens k síti Wi-Fi.
3. Po propojení spotřebiče s aplikací se můžete pustit do poznávání úžasných možností. Více informací najdete na webových stránkách
Home Connect. http://www.home-connect.com/cz/cs/

Musí Wi-Fi routery splňovat nějaké speciální požadavky?

Postačí běžně dostupné Wi-Fi routery. Síť musí být zabezpečena šifrováním (WPA nebo WPA2), jinak není možné spotřebič zaregistrovat, protože aplikace Home Connect si klade za cíl uživateli zaručit nejenom maximální míru pohodlí, ale i bezpečí.

Vybrali jsme místo pro náš domácí spotřebič. Jak zjistíme, zda má k němu dosah Wi-Fi síť?

Ověřit vám to pomohou různé aplikace, například Wi-Fi Analyzer. Identifikují, zda je v místě budoucího umístění spotřebiče příjem signálu dostatečný. Sílu Wi-Fi signálu lze zjistit také pomocí chytrého telefonu přímo v místě, kde se počítá s instalací spotřebiče.

Je možné doplnění této technologie do stávajících domácích spotřebičů Siemens? A bude je možné v budoucnu technologií Home Connect dovybavit?

Bohužel „doplnění“ technologie Home Connect do stávajících domácích spotřebičů možné není. Jedinými spotřebiči, které lze o Home Connect obohatit, jsou chladničky s označením „Home Connect Ready“. Po zakoupení adaptéru můžete díky aplikaci Home Connect chladničku ovládat na dálku. Fukce jsou však omezené, například nelze do chladničky nahlédnout, protože v ní schází kamery.

Použití tzv. „chytrých zásuvek“, tedy ovladatelných adaptérů do zásuvky se nedoporučuje, protože mohou zapříčinit „tvrdé“ vypnutí nebo zapnutí domácího spotřebiče, jaké by nastalo při výpadkuelektrického proudu. Některým spotřebičům takové náhlé odpojení od sítě neprospívá, zejména během určitých činností, jako je třeba zahřívání nebo oplachování. Tato řešení tedy nejsou doporučena.

Lze do Home Connect zahrnout i jiné spotřebiče v domácnosti, například osvětlení, žaluzie nebo vytápění?

Zatím jiné domácí funkce do této technologie zahrnout nelze. V současné době se však Home Connect zaměřuje na integraci domácích spotřebičů jiných značek.

Jak jsou zabezpečena data? Je jejich ochrana dostatečná?

V speciálně vyvinutém konceptu komplexního zajištění bezpečnosti jsou zahrnuty pravidelné kontroly aplikace, které mají za úkol zajistit ochranu proti útokům hackerů pomocí nejnovější šifrovací technologie. Aplikaci důkladně prověřují nezávislí odborníci. Home Connect obdrželo ocenění TÜV TRUST IT „Trusted App“. Tato pečeť osvědčuje aspekty jako šifrování a ochranu dat v souladu s německou legislativou o ochraně dat stejně, jako ověřování interních a externích pravidel pro dodržování těchto zásad.

Spokojený zákazníkProfesionální poradenstvíSpotřebiče pro český trh5x kuchyňské studioVyrábíme kuchyně

Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram   Elektrocz.com   Youtube© 2007-2020 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448