
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí Myčky nádobí 60cm Siemens SN23EI03ME





Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 60-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Zobrazit ve 360° | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
doprava zdarma Doporučená prodejní cena 19 490 Kčcena právě nyní17 990 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 17 790 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99218, Výrobce: Siemens | |||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
![]() | Ve třech úrovních výškově nastavitelný horní koš - rackMatic.Systém rackMatic umožňuje jednodušší nakládání a vykládání nádobí, zejména při manipulaci s velkými hrnci nebo talíři. Výšku horního koše lze snadno nastavit ve třech úrovních pro vytvoření více či méně místa, i když je myčka naložena. |
Efektivní, dlouhotrvající a tichý: motor iQdrive.Nižší spotřeba energie při stejném výkonu, krátký program s perfektními výsledky mytí a navíc vždy příjemně tichý při jakémkoliv programu - to vše není pro motor iQdrive problém. A k tomu všemu má ještě jednu výhodu: minimálně se opotřebovává. | ![]() |
![]() | Doživotní záruka proti škodám způsobených vodou: aquaStop®.aquaStop® bezpečnostní systém zabraňuje vzniku jakýchkoli škod způsobených vodou, ať už v přítokové hadici či netěsněním ve spotřebiči. Siemens garantuje tuto záruku po celou dobu životnosti myčky nádobí. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
iQ300, Volně stojící myčka nádobí, 60 cm, Broušená ocel zabraňuje otiskům prstů
SN23EI03ME
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti:1 B
energie2 / voda3: 65 kWh / 9 l
kapacita: 14 sad nádobí
doba trvání programu:4 3:35 h:min
hladina hluku: 42 dB(A) re 1 pW
třída hlučnosti: B
Programy a speciální funkce
6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátký 45 °C, Oblíbený
výchozí Oblíbený program: Předmytí
4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, intensiveZone, Poloviční náplň, VarioSpeed Plus on demand
program péče o myčku nádobí: Machine Care
doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: hygienaPlus, Silence on demand
Technologie oplachování a sušení
autoOpen dry a Výměník tepla
aquaSenzor
dávkovací asistent
iQdrive
automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Komfort
varioFlex systém košů
příborová zásuvka varioDrawer
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému rackMatic
kolečka s nízkým třením ve spodním koši
zarážka proti vykolejení spodního koše
2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
4 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
2 výklopné etažéry na šálky s držákem sklenic v horním koši
Ukazatele stavu a obsluha
připojení Home Connect přes Wi-Fi
popisky na panelu: anglický text
ukazatel zbývajícího času programu v minutách
časová předvolba 1-24 hod
povrchová úprava antiFingerprint
Bezpečnost
AquaStop®: záruka značky Siemens domácí spotřebiče v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
elektronická deaktivace tlačítek
systém ochrany skla
Příslušenství
vč. násypky na sůl
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 84.5 x 60 x 60 cm
1 stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
2 spotřeba energie v kWh na 100 cyklů (v programu Eco 50 °C)
3 spotřeba vody v litrech na cyklus (v programu Eco 50 °C)
4 doba trvání programu Eco 50 °C
* záruční podmínky najdete na https://www.siemens-home.bsh-group.com/cz/zakaznicky-servis/zaruka





















![]() | Ve třech úrovních výškově nastavitelný horní koš - rackMatic.Systém rackMatic umožňuje jednodušší nakládání a vykládání nádobí, zejména při manipulaci s velkými hrnci nebo talíři. Výšku horního koše lze snadno nastavit ve třech úrovních pro vytvoření více či méně místa, i když je myčka naložena. |
Efektivní, dlouhotrvající a tichý: motor iQdrive.Nižší spotřeba energie při stejném výkonu, krátký program s perfektními výsledky mytí a navíc vždy příjemně tichý při jakémkoliv programu - to vše není pro motor iQdrive problém. A k tomu všemu má ještě jednu výhodu: minimálně se opotřebovává. | ![]() |
![]() | Doživotní záruka proti škodám způsobených vodou: aquaStop®.aquaStop® bezpečnostní systém zabraňuje vzniku jakýchkoli škod způsobených vodou, ať už v přítokové hadici či netěsněním ve spotřebiči. Siemens garantuje tuto záruku po celou dobu životnosti myčky nádobí. |
| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | SN23EI03ME |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Hlučnost max | 42 dB |
| Počet sad nádobí | 14 |
| Způsob sušení | autoOpen dry a výměník tepla |
| Nastavitelný horní koš | Rackmatic 3stupňový |
| Zvýšená instalace | ne |
| Způsob montáže | Volně stojící s možností podstavby |
| Odnímatelná pracovní deska | ano |
| Doba trvání programu | 3:35 |
| Další možnosti ovládání | vzdálené ovládání, intensiveZone, Poloviční náplň, varioSpeed Plus, program péče o myčku |
| Seznam programů | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátký 45 °C, Oblíbený |
| Konstrukce spotřebiče | volně stojící |
| Funkce Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Připojené spotřebiče s Home Connect | ano |
| Doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect | Hygiena Plus, Ztišení na přání |
| Barva | Broušená ocel zabraňuje otiskům prstů |
| Barva panelu | nerez barev, lakovaná |
| Materiál vnitřního prostoru | Nerez |
| VarioPanty pro speciální instalace | ne |
| Systém košů | vysoká flexibilita vkládání s košem varioFlex |
| 3. zásuvka | příborová zásuvka |
| TFT display | ne |
| Senzor znečištění vody | ano |
| Rozpoznání detergentu | ano |
| Ventil na neměkčenou vodu | ne |
| Systém speciální úspory vody | ne |
| Vnitřní osvětlení | ne |
| OpenAssist | ne |
| RackMatic | ano |
| iQdrive | ano |
| Energetická třída | B |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 660 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 880 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 680 mm |
| Hmotnost | 52,0 kg |
| Výška bez pracovní desky | 30 mm |
| Hloubka s otevřenými dvířky 90 stupňů | 1 155 mm |
| AquaStop | ano |
| Dětská pojistka spotřebiče | elektronický zámek panelu |





















Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.