
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Chladničky s mrazákem Chladničky s mrazákem dole Šíře 70 cm Siemens KG49NSBBF





Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 5-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Zobrazit ve 360° | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
doprava zdarma Doporučená prodejní cena 37 590 Kčcena právě nyní30 990 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 30 790 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99207, Výrobce: Siemens | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
Siemens KG49NSBBF
iQ700 Volně stojící chladnička s mrazákem dole 203 x 70 cm černá matná, Total noFrost
![]() | SupermrazeníAby nedošlo při vkládání nových čerstvých potravin k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před jejich vložením do mrazničky stisknout tlačítko superMrazení. Tím se automaticky sníží teplota uvnitř mrazničky až na -30 °C a zabrání se oteplení již zmražených potravin. |
SuperchlazeníKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
iQ700, Volně stojící chladnička s mrazákem dole, 203 x 70 cm, černá matná, Total noFrost
KG49NSBBF
Výkon a spotřeba
třída spotřeby energie: B
spotřeba energie: 142 kwh/rok
užitný objem celkem: 440 l
hlučnost: 35 dB; třída hlučnosti: B
Design
dveře: matná saténová černá
integrované, vertikální madlo
nerezová zadní stěna s multiAirflow
LED softStart v chladící částí
Komfort a bezpečnost
Home Connect: vzdálená kontrola a ovládání
Total noFrost: mraznička bez námrazy, dokonce ani v chladničce se netvoří kondenzát
Twin elektronická regulace teploty - LED ukazatele
2 chladicí okruhy
funkce superCooling: automatická deaktivace
optický a akustický varovný signál při ponechání otevřených dveří
optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky
Chladicí prostor
čistý objem chladicí části : 311 l
multiAirflow systém
3 x přihrádka ve dveřích, 1 x přihrádka na lahve vysoká
přihrádka na máslo/sýry
5 x odkládací plocha z bezpečnostního skla, z toho 3 x výškově nastavitelná
držák na lahve
chladicí držák na lahve
Freshness System
1 přihrádka hyperFresh <0°C> - ryby a maso zůstanou déle čerstvé
1 x zásuvka hyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé
Mrazicí prostor
osvětlení mrazničky
čistý objem mrazicí části : 129 l
mrazicí kapacita 24h : 11.5 kg
doba skladování při poruše: 21 h hod.
funkce superFreezing
3 x transparentní mrazicí zásuvka
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 203.0 cm x 70.0 cm x 66.7 cm
Technické informace
závěs dveří vpravo, volitelný
výškově nastavitelné nožičky vpředu
délka přívodního kabelu: 226 cm
klimatická třída: SN-T
napětí: 220 - 240 V
Příslušenství
1 x miska na led
Specifika
Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.





























Siemens KG49NSBBF
iQ700 Volně stojící chladnička s mrazákem dole 203 x 70 cm černá matná, Total noFrost
![]() | SupermrazeníAby nedošlo při vkládání nových čerstvých potravin k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před jejich vložením do mrazničky stisknout tlačítko superMrazení. Tím se automaticky sníží teplota uvnitř mrazničky až na -30 °C a zabrání se oteplení již zmražených potravin. |
SuperchlazeníKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | KG49NSBBF |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Hlučnost max | 35 dB |
| Objem chladničky | 311,0 l |
| Typ displeje | LED |
| Dodávané příslušenství | 1 x miska na led |
| Madlo dvířek dle typu | integrované vertikální madlo |
| Součet objemu mrazicích oddílů | 129 |
| Funkce Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Připojené spotřebiče s Home Connect | ano |
| Kompatibilní s Matter | ne |
| Barva | černá matná |
| Závěs dveří | Pravý reverzibilní |
| Freshness systém | hyperFresh |
| Druh ovládacích a signalizačních prvků | Tlačítko, Tlačítko, Přes app |
| Velmi tichý spotřebič | ano |
| Počet přihrádek ve dveřích - chladnička | 3 |
| Počet odkládacích ploch v chladicí části (ks) | 5 |
| Počet výškově nastavitelných odkládacích ploch v chladící části (ks) | 3 |
| Vnitřní osvětlení chladicí části | LED osvětlení s pozvolným startem |
| Počet misek na ledové kostky | 1 |
| Doba skladování při poruše | 21 |
| Hvězdičkové hodnocení mrazáku | 4 |
| Počet zásuvek v mrazničce (ks) | 3 |
| Superchlazení | ano |
| Supermrazení | ano |
| BigBox | ne |
| VarioZone | ne |
| Automatické odmrazování | Total noFrost |
| Energetická třída | B |
| Klimatická třída | Rozšířené mírné, Mírné, Subtropický, tropický |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
| Délka přívodního kabelu | 226,0 m |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2 030 mm |
| Hloubka | 667 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 760 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 2 095 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 780 mm |
| Hmotnost | 107,3 kg |





























Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.