
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Klasické 105 - 186 cm Bosch KSN36VWCG





Výši slevy vám sdělíme do 60 minut. Zavolejte mi!+ Napište nám telefonní číslo a do 5-ti minut Vám řekneme, jakou slevu Vám můžeme nabídnout
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
doprava zdarma Doporučená prodejní cena 19 190 Kčcena právě nyní17 990 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 17 790 Kč Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99204, Výrobce: Bosch | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||||||
Bosch KSN36VWCG
Serie 4 Volně stojící chladnička 186.2 x 59.5 cm bílá
![]() | Chladnička, která se připraví na nové potravinyKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Serie 4, Volně stojící chladnička, 186.2 x 59.5 cm, bílá
KSN36VWCG
Výkon a spotřeba
třída spotřeby energie: C
spotřeba energie: 110 kwh/rok
užitný objem celkem: 402 l
hlučnost: 35 dB; třída hlučnosti: B
Design
barva dveří: bílá
barva boků: bílá
LED osvětlení s pozvolným startem
LED horní osvětlení
vnitřní zadní stěna: lesklá bílá
Komfort a bezpečnost
HOME CONNECT: ovládejte funkce pomocí mobilního zařízení, dostávejte upozornění a využijte i dalších výhod vzdáleného připojení.
Total No Frost
Multi Airflow pro rovnoměrné chlazení a dlouhotrvající svěžest.
dveře s flexibilním systémem přihrádek
režim dovolená
režim Eco
šabatový režim
dotykový LED displej
alarm při ponechaných otevřených dveří
super chlazení: manuální nastavení
Perfect Fit: plný přístup ke všem zásuvkám při úhlu otevření dveří 90°.
možnost umístit dva spotřebiče vedle sebe
Chladicí prostor
čistý objem chladicí části : 402 l
držák na lahve: 1x
malé široké přihrádky ve dveřích: 1x
malé poloviční přihrádky ve dveřích: 4x
velké široké přihrádky ve dveřích: 1x
police uvnitř chladničky: 4x
Freshness System
zásuvka ideální pro maso a ryby s teplotou těsně nad 0 °C: 2x
zásuvka ideální pro ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti: 1x
multifunkční zásuvka: 1x
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 1862 mm x 595 mm x 663 mm
Technické informace
nominální hodnota napětí: 220 V - 240 V
délka napájecího kabelu: 2400 mm
klimatická třída: SN-T




























Bosch KSN36VWCG
Serie 4 Volně stojící chladnička 186.2 x 59.5 cm bílá
![]() | Chladnička, která se připraví na nové potravinyKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. |
| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | KSN36VWCG |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Hlučnost max | 35 dB |
| Objem chladničky | 402,0 l |
| Typ displeje | 7 segmentů |
| Madlo dvířek dle typu | Namontované |
| Funkce Home Connect | vzdálený servis, vzdálené monitorování a ovládání |
| Připojené spotřebiče s Home Connect | ano |
| Kompatibilní s Matter | ne |
| Barva | bílá |
| Závěs dveří | Levý reverzibilní |
| Freshness systém | VitaFresh |
| Druh ovládacích a signalizačních prvků | Tlačítko, Přes app |
| Velmi tichý spotřebič | ano |
| Počet odkládacích ploch v chladicí části (ks) | 4 |
| Počet výškově nastavitelných odkládacích ploch v chladící části (ks) | 1 |
| Vnitřní osvětlení chladicí části | LED osvětlení s pozvolným startem |
| Hvězdičkové hodnocení mrazáku | N/A |
| Superchlazení | ano |
| Energetická třída | C |
| Klimatická třída | Rozšířené mírné, Mírné, Subtropický, tropický |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
| Délka přívodního kabelu | 240,0 m |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 1 862 mm |
| Hloubka | 663 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 665 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 1 940 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 790 mm |
| Hmotnost | 65,8 kg |
| Hloubka výklenku | 600 |




























Jsme tu právě pro Vás, naši školení pracovníci Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy 7 dní v týdnu, neváhejte a ptejte se.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.