
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Vestavné chladničky Klasické 90 - 178 cm Liebherr IK 5Z1ea0





![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 24 990,- 24 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 5 let, Kód: 2T68313, Výrobce: Liebherr | ||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
![]() | LIEBHERR prodloužená záruka k dispozici po registraciU spotřebičů LIEBHERR je k dispozici záruka WarrantyPlus*, která zahrnuje: |
Liebherr IK 5Z1ea0 Pure - vestavná monoklimatická chladnička s EasyFresh a SuperCool
Spotřeba energie za rok/24 hod. 114,30/0,313
Objem
Celkový objem 308 l
Chladnička 308,8 l
Klimatická třída SN-T (+10°C do +43°C)
Hlučnost / Třída hluku 35 dB(A) / B
Energetická třída E
Frekvence/napětí 50-60 Hz / 220-240 V~
Příkon 1,2 A
Chladící část
Konvekční chlazení FreshAir filtr z aktivního uhlí
Vnitřní osvětlení LED stropní osvětlení
Automatika SuperCool ano
Misky na ovoce/zeleninu 1 EasyFresh-Safe na teleskopických výsuvech 1 prostorný box na ovoce a zeleninu na teleskopických výsuvech vnitřní strana dveří GlassLine GlassLine
Typ spotřebiče
Typ Zabudovaná pro integrované použití
Montáž dveří Systém pevných dveří (Door on Door)
Rozměry
Výška niky 177,2-178,8 cm
Šířka niky 56-57 cm
Hloubka niky min. 55 cm
Výhody vybavení
Rozhraní SmartDeviceBox: doplňkové příslušenství
Dorazy dveří vpravo, reverzibilní
EAN 4016803086550
Rozhraní SmartDeviceBox: doplňkové příslušenství
Dorazy dveří vpravo, reverzibilní
Ne. EAN 4016803086550


![]() | LIEBHERR prodloužená záruka k dispozici po registraciU spotřebičů LIEBHERR je k dispozici záruka WarrantyPlus*, která zahrnuje: |
| Výrobce | Liebherr |
| Modelové označení | IK 5Z1ea0 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | monoklimatické chladničky |
| Hlučnost max | 35 dB |
| Objem chladničky | 308,0 l |
| Záruka | ano |
| Ploché panty | ano |
| Barva | Bílá |
| Energetická třída | E |
| Klimatická třída | SN-T (+10°C do +43°C) |
| Výška | 1 788 mm |







| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.