
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Vestavné chladničky Monoklimatické chladničky bez mrazáku Bosch KIR51AFF0





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 23 990,- 23 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T65200, Výrobce: Bosch | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Serie | 6 Bosch KIR51AFF0
Chladnička s A++ a přihrádkou VitaFresh plus: obzvláště úsporná ve spotřebě - udrží ovoce a zeleninu až 2x déle plnou vitamínů a čerstvou.
![]() | FreshSense: díky senzorům FreshSense optimální klima ve vaší chladničce za všech podmínekDíky optimálnímu klimatu si vaše potraviny zachovají správnou konzistenci. To znamená, že například zmrzlina nebude měkká, ale ani přemrzlá. Konstantní teplota je základním faktorem, který má největší vliv na kvalitu uchovávaných potravin. Proto senzory FreshSense neustále kontrolují nejen teplotu v lednici a mrazáku, ale i teplotu okolí a okamžitě vyrovnávají i sebemenší rozdíly. |
Osvětlení LED : rovnoměrně osvětlí každý kout chladničky a neoslňujeLED světla zaručují dokonalé rovnoměrné osvětlení vnitřního prostoru chladničky bez toho, že by oslňovaly. Spotřebovávají navíc méně elektrické energie než standardní žárovky a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče. | ![]() |
![]() | AlarmVýstražný zvukový nebo světelný signál, v případě otevřených dveří nebo při výskytu jiné chyby |
Držák na vajíčkaDržák na vajíčka | ![]() |
![]() | Chladnička, která se připraví na nové potravinyKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. |
Řešení pro snadné skladováníDvojitou polici VarioShelf z bezpečnostního skla lze snadno nastavit tak, aby se vám do chladničky věci pohodlně vkládaly i z ní vyjímaly. Je ideální pro velké kusy, jako například lahve nebo mísy, a poskytuje vám dokonalou flexibilitu, pokud potřebujete získat další prostor. Druhá polovina police se lehce zasune pod první, proto je obzvlášť praktická. | ![]() |
![]() | Jednoduché uskladnění a dokonalý přehledBezrámové skleněné police jsou odolné vůči nárazu a díky mechanismu plynulého vysouvání se mimořádně pohodlně používají. Vždy máte navíc dokonalý přehled o svých zásobách potravin. |
Serie | 6 Vestavná chladnička140 x 56 cm
KIR51AFF0
Technická specifikace
Provedení a spotřeba
třída spotřeby energie: F
spotřeba energie: 109 kWh/rok
užitný objem celkem: 247 l
klimatická třída: SN-T
hlučnost: 33 dB(A) re 1 pW
Design
LED osvětlení
Komfort a bezpečnost
elektronická regulace teploty - digitální ukazatel
FreshSense- zaručí konstantní teplotu díky inteligentní senzorové technologii
automatické odtávání v chladicí části
funkce SuperChlazení
akustický signál otevřených dveří
Chladicí prostor
Objem netto chladicí části: 247 l
počet odkládacích ploch z bezpečnostního skla: 6 (z toho výškově nastavitelných: 5 ), z toho 1 dělitelná odkládací plocha VarioShelf, s možností umístění do parkovací polohy, 1 odkládací plocha výsuvná EasyAccess
5 x přihrádka ve dveřích, z toho 1x na máslo/sýry
Freshness System
1 zásuvka VitaFresh plus s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu až 2x déle plné vitamínů a čerstvé
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 139.7 cm x 55.8 cm x 54.5 cm
rozměry niky (V x Š x H): 140.0 cm x 56.0 cm x 55.0 cm
Technické informace
závěs dveří vpravo, volitelný
příkon: 90 W
napětí: 220 - 240 V
Specifika
Objem brutto 248 l
Objem brutto - chladící prostor 248 l
Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Technická specifikace
Obecné
Šírka (mm) 558 mm
Výška (mm) 1 397 mm
Rozměry niky (mm) 1400 x 560 x 550 mm
Barva spotřebiče Neplatí
Kapacita chladicí části (l) 247 l
Energetická třída F
Vážená roční spotřeba energie (kWh/rok) - 2010/30/EC 109,00 kWh/annum
Ukazat. teploty chlad.prostoru digitální 7-segmentový displej
Hlučnost dB 33
Závěs dveří Vpravo, volitelný
Materiál odkládacích ploch Sklo, Umělá hmota
Přihrádky na lahve ne
Délka přívodního kabelu (cm) 230 cm
Konstrukční typ
Konstrukční typ Built-in appl, integratable
Počet kompresorů 1
Řízení Elektrický
Počet nezávislých chladicích okruhů 1
Druh upevnění nábytkových dvířek Pevné spojení
Door In Door ne
Závěs dveří Vpravo, volitelný
Dekorační rám / deska Dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství
Automatické odtávání Žádný
Ukazatel otevřených dveří mrazák ano
Způsob montáže Plně vestavné
Technika chlazení 1 kompresor/1 chladicí okruh
Materiál odkládacích ploch Sklo, Umělá hmota
Rozměry a váha
Hloubka (mm) 545 mm
Výška (mm) 1 397 mm
Rozměry niky (mm) 1400 x 560 x 550 mm
Hmotnost netto (kg) 52,250 kg
Šírka (mm) 558 mm








Serie | 6 Bosch KIR51AFF0
Chladnička s A++ a přihrádkou VitaFresh plus: obzvláště úsporná ve spotřebě - udrží ovoce a zeleninu až 2x déle plnou vitamínů a čerstvou.
![]() | FreshSense: díky senzorům FreshSense optimální klima ve vaší chladničce za všech podmínekDíky optimálnímu klimatu si vaše potraviny zachovají správnou konzistenci. To znamená, že například zmrzlina nebude měkká, ale ani přemrzlá. Konstantní teplota je základním faktorem, který má největší vliv na kvalitu uchovávaných potravin. Proto senzory FreshSense neustále kontrolují nejen teplotu v lednici a mrazáku, ale i teplotu okolí a okamžitě vyrovnávají i sebemenší rozdíly. |
Osvětlení LED : rovnoměrně osvětlí každý kout chladničky a neoslňujeLED světla zaručují dokonalé rovnoměrné osvětlení vnitřního prostoru chladničky bez toho, že by oslňovaly. Spotřebovávají navíc méně elektrické energie než standardní žárovky a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče. | ![]() |
![]() | AlarmVýstražný zvukový nebo světelný signál, v případě otevřených dveří nebo při výskytu jiné chyby |
Držák na vajíčkaDržák na vajíčka | ![]() |
![]() | Chladnička, která se připraví na nové potravinyKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. |
Řešení pro snadné skladováníDvojitou polici VarioShelf z bezpečnostního skla lze snadno nastavit tak, aby se vám do chladničky věci pohodlně vkládaly i z ní vyjímaly. Je ideální pro velké kusy, jako například lahve nebo mísy, a poskytuje vám dokonalou flexibilitu, pokud potřebujete získat další prostor. Druhá polovina police se lehce zasune pod první, proto je obzvlášť praktická. | ![]() |
![]() | Jednoduché uskladnění a dokonalý přehledBezrámové skleněné police jsou odolné vůči nárazu a díky mechanismu plynulého vysouvání se mimořádně pohodlně používají. Vždy máte navíc dokonalý přehled o svých zásobách potravin. |
| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | KIR51AFF0 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | monoklimatické chladničky |
| Hlučnost max | 33 dB |
| Počet kompresorů | 1 |
| Počet chladících okruhů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Objem chladničky | 247,0 l |
| Držák na vajíčka | ano |
| Ploché panty | ano |
| Včetně příslušenství | 3 x Přihrádka na vejce |
| Dekorační rám / deska | Dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství |
| Typ pantu | Ploché panty |
| Osvětlení | LED diody |
| Závěs dveří | Vpravo, volitelný |
| Designová řada | Serie | 6 |
| Osvětlení LED | ano |
| Madlo dvířek | bez madla |
| Variabilní polička | ano |
| Počet přihrádek na vejce | 3 |
| Počet přihrádek ve dveřích - chladnička | 4 |
| Osvětlení chladničky s nízkým příkonem | LED-kontrolky |
| Počet odkládacích ploch v chladicí části (ks) | 6 |
| Počet výškově nastavitelných odkládacích ploch v chladící části (ks) | 5 |
| Tichý program | ano |
| Superchlazení | ano |
| Ovládací prvky | Spínač supechlazení, Ukazat. teploty chlad.prostoru, Upozornění: v případě, že dveře jsou otevřené |
| FreshSense | ano |
| VarioShelf | ano |
| EasyAccess shelf | ano |
| Alarm | ano |
| Energetická třída | F |
| Klimatická třída | rozšířené mírné, mírné, subtropické |
| Spotřeba energie | 133 kWh/rok |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
| Příkon | 90,0 W |
| Délka přívodního kabelu | 2,3 m |
| Šířka | 558 mm |
| Výška | 1 397 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Hmotnost | 51,7 kg |
| Hloubka výklenku | 550 mm |
| Minimální výška výklenku | 1 400 mm |
| Maximální výška výklenku | 1 400 mm |
| Minimální šířka výklenku | 560 mm |
| Maximální šířka výklenku | 560 mm |













| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.