
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí Plně integrované vestavné myčky Plně integrované vestavné myčky 60cm Bosch SMV24AX00E





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 8 990,- 8 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T64768, Výrobce: Bosch | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Serie | 2 Bosch SMV24AX00E
Jemná ticha, Naše myčka nádobí Silence.
![]() | Za kvalitu doživotně ručímeSystém AquaStop vás chrání před vytopením, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. Jakmile senzor detekuje únik, myčka automaticky zastaví provoz a odčerpá vodu hadicí s dvojitou stěnou. Díky speciální povrchové úpravě umíme nabídnout 10letou záruku na celý vnitřní prostor proti korozi na všechny naše myčky nádobí. |
Serie | 2. Plně integrovaná myčka nádobí 60 cm
SMV24AX00E
Technické specifikace
Výkon a spotřeba
Třída energetické účinnosti1: F
Energie2 / voda3: 102 kWh / 11,7 litrů
Kapacita: 12 prostírání
Trvání programu4: 3:30 (h: min)
Hluk: 52 dB (A) re 1 pW
Třída účinnosti hluku: D
Programy a speciální funkce
4 programy: Intenzivní 70 ° C, Eco 50 ° C, 1 h 65 ° C, předmytí
Technologie oplachování / sušení
Snímač zatížení
Asistent dávkování
Pohon EcoSilence
Automatický čistič
Vnitřní nádoba / dno: nerezová ocel / Polinox
Systém košů
Košík na příbory ve spodním koši
Police na šálky v horním koši (2 díly)
Displej a provoz
Provoz shora
Akustický signál ukončení programu, InfoLight červená, LED čištění + sušení, přívod vody
Technické informace a příslušenství
AquaStop: záruka společnosti Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti zařízení *
Servo zámek
Technologie ochrany skla
Včetně ochranného listu páry
Rozměry zařízení (V x Š x H): 81,5 cm x 59,8 cm x 55,0 cm
Všechny technické informace na první pohled
Obecné informace o produktu
Design Instalace
Typ zařízení Instalace
Barva zařízení Nelze použít
Barva clony Černá
Odnímatelná pracovní deska ne
Dekorativní rám / deska Nemožné
Závěs Vario pro speciální instalační situace ne
Nastavitelná základna Horizontální a vertikální
Emise hluku šířeného vzduchem (EU 2017/1369) 52
Programy Ekologické, intenzivní, rychlé, předmytí
Prémiová ochrana AquaStop se zárukou ano
Typ sušení Vnitřní teplo
3. úroveň nakládání Bez
Výškově nastavitelný horní koš ne
Další díly Parní stráž
Třída emisí hluku šířeného vzduchem D.
Rozměry
Rozměry zařízení (mm) 815 x 598 x 550
Hloubka při otevřených dveřích (90 °) (mm) 1150
Minimální výška výklenku (mm) 815
Maximální výška výklenku (mm) 875
Minimální šířka výklenku (mm) 600
Maximální šířka výklenku (mm) 600
Hloubka výklenku (mm) 550
Výška pracovní desky (mm) 0
Čistá hmotnost (kg) 29,668
1 na stupnici třídy energetické účinnosti od A do G.
2 Spotřeba energie kWh / 100 provozních cyklů (v programu Eco 50 ° C)
3 Spotřeba vody v litrech na pracovní cyklus (v programu Eco 50 ° C)
4 Délka programu v programu Eco 50 ° C







Serie | 2 Bosch SMV24AX00E
Jemná ticha, Naše myčka nádobí Silence.
![]() | Za kvalitu doživotně ručímeSystém AquaStop vás chrání před vytopením, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. Jakmile senzor detekuje únik, myčka automaticky zastaví provoz a odčerpá vodu hadicí s dvojitou stěnou. Díky speciální povrchové úpravě umíme nabídnout 10letou záruku na celý vnitřní prostor proti korozi na všechny naše myčky nádobí. |
| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | SMV24AX00E |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Druh | myčka nádobí bez panelu |
| Hlučnost max | 52 dB |
| Počet sad nádobí | 12 |
| Počet teplot | 3 |
| Příborový koš | ano |
| Designová řada | Serie | 2 |
| Počet programů | 4 |
| Ukazatel nedostatku soli | ano |
| Ukazatel nedostatku leštidla | ano |
| Energetická třída | F |
| Příkon | 2 400,0 W |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Hmotnost | 29,7 kg |
| Délka přívodní hadice | 1 750 mm |
| Délka odpadní hadice | 1 900 mm |
| AquaStop | ano |












| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.