
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Odsavače par - digestoře Stropní digestoře Stropní digestoře 110cm Sirius SLT 951 EM - SEM 8





![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 77 110,- 76 600,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 5 let, Kód: 2T63653, Výrobce: Sirius | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Popis
kartáčovaná nerezová ocel
dálkové ovládání / externí motor / štěrbinové sání / dichroická lampa / anodizovaný hliníkový filtr (5+1 vrstev) / časovač / 4 stupně regulace výkonu / indikace zanešených tukových filtrů / automatické vypnutí po 4 hodinách / odtah / Recirkulace
Rozměr: 70 x 1100 cm
Výkon:
1. stupeň 330 m3/h
3. stupeň 488 m3/h
4. stupeň / intenzivní 869 m3/h
Hlučnost:
1. stupeň 35 dB(A)
3. stupeň 44 dB(A)
4. stupeň / intenzivní 64 dB(A)
Osvětlení: 4x 16W
Energetická třída: C
Informace
Digestoř je určena k zabudování do podhledu.
Výřez otvoru na digestoř v podhledu je: 1065x665mm
Pro recirkulační provoz je potřeba uhlíkový filtr: 2x KF2 a výdech S-DF2
Výstupní průměr odtahu je 150/200mm



| Výrobce | Sirius |
| Modelové označení | SLT 951 EM - SEM 8 |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | stropní odsavače par |
| Hlučnost min | 35 dB |
| Hlučnost max | 64 dB |
| Výkon | 869,0 m3/hod |
| Barva | nerez |
| Recirkulace | ano |
| Energetická třída | C |
| Šířka | 1 100 mm |








| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.