
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Odsavače par - digestoře Spodní montáž Sirius SDD2 LED INOX - S - DD (motor na těle)





![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 94 120,- 93 600,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 5 let, Kód: 2T62162, Výrobce: Sirius | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Popis
kartáčovaná nerezová ocel AISI 304
dotykové ovládání / led diodový pásek / externí motor / motor na těle / vyspělý inteligentní systém kalibrace a ochrany rukou / štěrbinové sání / anodizovaný hliníkový filtr (4+1 vrstev) / časovač / 4 stupně regulace výkonu / indikace zanešených tukových filtrů / automatické vypnutí po 4 hodinách / odtah / Recirkulace
Šířka: 875mm
Výkon:
1. stupeň 268 m3/h
3. stupeň 605 m3/h
4. stupeň / intenzivní 757 m3/h
Hlučnost:
1. stupeň 38 dB(a)
3. stupeň 61 dB(a)
4. stupeň / intenzivní 68 dB(a)
Osvětlení: 1x 5W LED
Energetická třída: A
Informace
Výřez otvoru pro digestoř je 842x100mm
Pro recirkulační provoz je potřeba 2x uhlíkový filtr KF9
Výstupní průměr odtahu je 150/200mm
Vestavěný motor musí být koupen zvlášť: S – DD
Vestavěný motor není zahrnut ve verzi s externím motorem


| Výrobce | Sirius |
| Modelové označení | SDD2 LED INOX - S - DD (motor na těle) |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | spodní montáž |
| Hlučnost min | 38 dB |
| Hlučnost max | 68 dB |
| Výkon | 757,0 m3/hod |
| Barva | nerez |
| Osvětlení | LED diody |
| Recirkulace | ano |
| Energetická třída | A |
| Šířka | 875 mm |







| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.