
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Vestavné chladničky Vestavné chladničky s mrazákem Vestavné chladničky s mrazákem nahoře Whirlpool ARG 18480 A+





![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 15 990,- 15 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T58741, Výrobce: Whirlpool | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
Whirlpool ARG 18480 A+
Vestavná jednodvéřová chladnička s výparníkem ARG 18470 A+ nabízí celkový objem 292 litrů, využitelný objem chlad./mraz.: 262/30 l. Chladnička je v energetické třídě A+
Vestavná jednodvéřová chladnička s výparníkem ARG 18470 A+ nabízí celkový objem 292 litrů, využitelný objem chlad./mraz.: 262/30 l. Chladnička je v energetické třídě A+.
Hlavní výhody:
6. smysl Fresh Control
Antibakteriální filtr
hlučnost 35 dB
možnost změny otvírání dveří
Anti-Bacterial technologie používající speciální filtr, kterým prochází veškerý vzduch obsažený ve vnitřním prostoru chladničky. Filtr zachytí bakterie i chemické či mechanické nečistoty obsažené
ve vzduchu a zamezí zkažení potravin, vzniku pachů a různých onemocnění.
EAN kód 8003437041440
Typ vestavná
Kategorie chladničky jednodvéřová
Vlastnosti
Energetická třída A+
Senzorová technologie chlazení 6.smysl Fresh Control
Ovládání elektronické / tlačítky
Dveřní alarm ano
Dětská pojistka ano
Klimatická třída SN-T
Spotřeba energie (2010/30/EU) 280 kWh/rok
Celkový využitelný objem 292 l
Hlučnost 35 dB
Počet kompresorů 1
Počet termostatů 1
Typ dveří ploché s hranami
Barva dveří bílá
Počet dveří 1
Změna otevírání dveří ano
Uchycení dekorativních dveří pomocí kolejničky
Chladnička
Využitelný objem chladničky 262 l
Termostat ledničky ano
Odmrazování chladničky automatické
Typ osvětlení LED osvětlení
Ventilátor ano
Supercool ano
Prázdninový režim ano
Výbava
Typ poliček skleněné
Počet poliček 5
Počet nastavitelných poliček 4
Počet zásuvek na ovoce a zeleninu 2
Počet přihrádek ve dveřích 5
Pojistka lahví ano
Mraznička
Využitelný objem mrazničky 30 l
Třída mrazení 4*
Mrazící výkon 3 kg/24 h
Odolnost při výpadku proudu 16 hod.
Miska na ledové kostky ano
Technické údaje
Délka přívodního kabelu 245 cm
Typ chladiva R600a
Jmenovitý výkon 80 W
Napětí 220-240 V
Frekvence 50 Hz
Proudová pojistka 16 A
Rozměry (vxšxh) 1771x540x545 mm
Rozměry s obalem (vxšxh) 1840x580x608 mm
Hmotnost 51,0 kg
Hmotnost s obalem 53,0 kg
Rozměry skříňky (vxšxh) 1776x560x555 mm


| Výrobce | Whirlpool |
| Modelové označení | ARG 18480 A+ |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | chladničky s mrazákem nahoře |
| Hlučnost max | 35 dB |
| Výkon | 3,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Mrazák | ano |
| Objem chladničky | 262,0 l |
| Objem mrazáku | 30,0 l |
| Pojezdy | ano |
| Osvětlení | LED diody |
| Energetická třída | A+ |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 1 771 mm |
| Hloubka | 555 mm |
| Hmotnost | 51,0 kg |







| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.