
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Chladničky s mrazákem Jednodvéřové chladničky s malým mrazákem Beko BK 7725
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T51013, Výrobce: Beko | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Minibar s mrazničkou a antibakteriální ochranou. Patří do energetické třídy A+.
Základní parametry:
Objem chladničky: 41 l
Objem mrazničky: 5 l
Hlučnost: 35 dB
Barva: Bílá
Spotřeba:
Energetická třída: A+
Roční spotřeba elektrické energie: 106 kWh/rok
Výkonnost:
Typ chlazení: Statické
Klimatická třída: SN-ST
Antibakteriální ochrana:
Antibakteriálně upravené těsnění
Rozměry a hmotnost:
Výška: 50 cm
Šířka: 47 cm
Hloubka: 45 cm

| Výrobce | Beko |
| Modelové označení | BK 7725 |
| Hlučnost max | 35 dB |
| Počet kompresorů | 1 |
| Objem chladničky | 46,0 l |
| Objem mrazáku | 5,0 l |
| Počet polic | 1 |
| Barva | bílá |
| Materiál polic | drátěné police |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba energie | 106 kWh/rok |
| Šířka | 470 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hmotnost | 20,0 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.