
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Vestavné mikrovlnky Whirlpool AMW 435 IX





![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 7 737,- 7 200,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T50491, Výrobce: Whirlpool | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Základní informace
Vlastnosti
Design ABSOLUTE Core
Barva nerez
Úprava povrchu proti otiskům prstů ano
Displej trouby zelený grafický
Distribuce mikrovln 3D
Kontrola času elektronická
Funkce trouby
Jet Start ano
Mikrovlnný ohřev ano
Jet Defrost ano
Defrost ano
Časovač ano
Dětská pojistka ano
Výbava
Ovládání tlačítka
Materiál panelu kombinace kov / sklo
Otvírání dveří do boku
Počet a typ skel ve dveřích trouby 2 / venkovní šedé
Příslušenství trouby
Otočný talíř ano
Technické údaje
Vnitřní objem mikrovlnné trouby 22 l
Průměr otočného talíře 25 cm
Material / barva interiéru lakovaný
Výkon mikrovlnného ohřevu 750 W
Počet úrovní výkonu 4
Maximální příkon 1300 W
Napětí 230 V
Frekvence 50 Hz
Proudová pojistka 10 A
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (2010/30/EC) < 1,0 W
Spotřeba energie ve vypnuém režimu (2010/30/EC) < 0,5 W
Rozměry (vxšxh) 382x595x320 mm
Rozměry s obalem (vxšxh) 450x686x456 mm
Rozměry otvoru pro zabudování (vxšxh) 362x560x300 mm
Hmotnost 21,0 kg
Hmotnost s obalem 21,5 kg


| Výrobce | Whirlpool |
| Modelové označení | AMW 435 IX |
| Sortiment | mikrovlnné trouby |
| Výkon | 750,0 W |
| Objem | 22,0 l |
| Průměr otočného talíře | 250 mm |
| Barva | nerez |
| Materiál ovládacího panelu | kombinace kov / sklo |
| Časovač | ano |
| Příkon | 1 300,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 382 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 686 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 450 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 456 mm |
| Hmotnost | 21,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 21,5 kg |
| Dětská pojistka | ano |







| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Zákazníci hledají tento produkt také pod názvem Whirlpool amw 435/ix
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.