
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Vestavné trouby Samostatné trouby Pečící a horkovzdušné trouby Beko BIM25402XMS
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 10 490,- 10 000,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 5 let, Kód: 2T50347, Výrobce: Beko | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Základní informace
Popis produktu
Multifunkční trouba s grilem BEKO BIM 25402 XMS
Energetická třída: A+
Vnitřní objem: 71 litrů
Barva: sklo + nerez
Popis
12 programů
Dotekové ovládání, animační displej s dětským zámkem
Booster
Soft Close - dveře s automatickým dovřením
Celeskleněné vnitřní dveře s NANO úpravou a TRAM potiskem
(s grafickým manuálem správného pečení
Trojité sklo dveří
Vnitřní osvětlení (spínavé i při otevření dveří)
1 teleskopický výsuv
Zadní katalická deska
Příslušenství: 2x plech , 1x rošt
Programy:
Horní + spodní
Horní + spodní + ventilátor
Horký vzduch
3D pečení
Pizza
Gril + ventilátor
Gril
Nízkoteplotní gril
Eco pečení s ventilátorem
Spodní ohřev
Udržovaní teploty
Rozmrazování

| Výrobce | Beko |
| Modelové označení | BIM25402XMS |
| Sortiment | vestavné trouby |
| Hlučnost max | 46 dB |
| Display | ano |
| Objem trouby | 71,0 l |
| Objem | 71,0 l |
| Barva | sklo + nerez |
| Gril | ano |
| Samočištění | ano |
| Minutka | ano |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Příkon | 3 500,0 W |
| Šířka | 594 mm |
| Výška | 595 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Hmotnost | 30,0 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.