
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Vestavné mikrovlnky Bosch HMT75M624





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 8 900,- 8 400,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T50013, Výrobce: Bosch | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Serie | 6 Bosch HMT75M624
Vestavná mikrovlnná trouba do niky o výšce 38cm: v ní můžete své jídlo extra rychle rozmrazit, ohřát a perfektně připravit
Vestavný spotřebič do skříňky o šířce 60 cm s hloubkou min. 30 cm, pro vestavbu do vysoké skříňky.
Snadno ovladatelná elektronika s tlačítky s krátkým zdvihem a zápustným otočným voličem.
Dvířka otvíraná do strany:
komforní otevírání díky závěsu vlevo.
Design bez rámečku:
jednoduchá instalace, harmonická integrace do kuchyňského nábytku a tím i snadné čištění.
AutoPilot 7:
každý pokrm se perfektně podaří díky 7 přednastaveným automatickým programům.
Dvířka otvíraná do strany:
komforní otevírání díky závěsu vlevo.
Základní informace
mikrovlnný ohřev 800 W
5 stupňů výkonu: 800 W, 600W, 360W, 180W, 90W
váhová automatika s programy pro rozmrazování (4)
váhová automatika, počet programů: 3
paměťová funkce (počet paměťových míst: 1 )
velký digitální ukazatel doby přípravy a denního času
dvířka s průhledovým okénkem a závěsem vlevo
nerezový varný prostor 20 l
skleněný otočný talíř 25,5 cm
příkon: 1,27 kW
připojovací kabel se zástrčkou 130 cm










| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | HMT75M624 |
| Sortiment | mikrovlnné trouby |
| Výkon | 800,0 W |
| Aprobační certifikáty | CE |
| Objem | 20,0 l |
| Otočný talíř | ano |
| Otevírání dvířek | tlačítko |
| Průměr otočného talíře | 255 mm |
| Závěs dveří | vlevo |
| Designová řada | Serie | 6 |
| Ovládací prvky | otočný volič, Touch Control, zapustitelný |
| Hodiny | ano |
| Příkon | 1 270,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Délka přívodního kabelu | 1,3 m |
| Šířka | 594 mm |
| Výška | 382 mm |
| Hloubka | 317 mm |
| Hmotnost | 16,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 18,1 kg |















| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.