
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Mrazáky Beko FN 127420
Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T49021, Výrobce: Beko | ||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Základní informace
Energetická třída: A+
Spotřeba el. energie (kWh/rok): 282
Typ: Šuplíkový
Objem mrazničky (l): 214
Hlučnost (dB): 43
Elektronické ovládání s displejem
Eco fuzzy funkce, Eco režim, funkce pro rychlé zmrazení
Barva: Bílá
Mrazicí kapacita (kg/24 hod.): 16
Akumulační doba (hod): 18
Výbava:
Automatické odmrazování: Ano
Skleněné police: ne
Drátěné koše: ne
Antibakteriální ochrana:
Antibakteriálně upravené těsnění
Antibakteriálně upravené madlo
Signalizace otevřených dveří
Možnost otočení dveří
Zásobník na výrobu ledu
Rozměry a hmotnost:
Výška (cm): 153
Šířka (cm): 60
Hloubka (cm): 65
| Výrobce | Beko |
| Modelové označení | FN 127420 |
| Sortiment | mrazáky |
| Druh | šuplíkové mrazáky |
| Hlučnost max | 43 dB |
| Výkon | 16,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Objem mrazáku | 214,0 l |
| Display | ano |
| Barva | bílá |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba energie | 282 kWh/rok |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1 530 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Hmotnost | 60,0 kg |





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.