
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Vestavné mikrovlnky Siemens HF15M564





![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 6 140,- 5 600,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T48714, Výrobce: Siemens | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
iQ500 Siemens HF15M564
38cm vysoká vestavná mikrovlnná trouba bez rámečku pro rychlé rozmrazování, ohřívání nebo přípravu pokrmů.
Základní informace
Funkce trouby :
Mikrovlnný ohřev
Rozmrazování
Technické údaje:
Objem: 20l
Průměr talíře: 25,5 cm
Počet úrovní výkonu: 5 (800/600/360/180/90W)
Výkon mikrovln: 800 W
Rozměry: 38,2×59,4×29,7cm (VxŠxH)
Další informace:
Ovládání pomocí tlačítek s krátkým zdvihem a zápustným otočným knoflíkem
7 automatických programů (3 varné programy – rýže, brambory, zelenina, 4 rozmrazovací programy – mleté maso, kousky masa, kuře – části kuřete, chléb)
Digitální ukazatel denního času a doby přípravy – minutka
Paměťová funkce –1×
Nerezový vnitřní prostor
Dvířka s průhledným okénkem
Závěs dveří vlevo
Otevírání pomocí tlačítka
Připojovací kabel se zástrčkou 1,3m
Příslušenství:
Otočný talíř – 25,5cm





| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | HF15M564 |
| Sortiment | mikrovlnné trouby |
| Výkon | 800,0 W |
| Objem | 20,0 l |
| Průměr otočného talíře | 255 mm |
| Designová řada | iQ500 |
| Ovládací prvky | otočný volič, Touch Control, zapustitelný |
| Příkon | 1 270,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Délka přívodního kabelu | 1,3 m |
| Šířka | 594 mm |
| Výška | 382 mm |
| Hloubka | 297 mm |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 18,3 kg |










| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.