
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Chladničky s mrazákem Chladničky s mrazákem dole Indesit NCAA 55 NX
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T46654, Výrobce: Indesit | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Volně stojící kombinovaná lednice Indesit NCAA 55 v nerezovém provedení, vybavená funkcí super mrazení, s možností zaměnit otevírání dveří. Antibakteriální ochrana zabezpečuje zdravotní nezávadnost pro uložené potraviny. Ochrana je realizována pomocí tenké vrstvy zvláštního materiálu, jehož základem je stříbro.
Základní informace
Třída energetické účinnosti : A+
Spotřeba energie za rok (kWh) : 242.0
Kapacita chladničky netto (l) : 150
Kapacita mrazničky netto (l) : 67
Počet hvězdiček mrazicího prostoru : 4
Klimatická třída : SN.N.ST.T
Mrazící kapacita (kg/24 hod) : 2.0
Hlučnost dB(A) : 43
Antibakteriální ochrana
Chladicí systém chladničky : Statický
Počet poliček/mřížek : 2
Typ poliček : Sklo s bílým profilem
Počet zásobníků na zeleninu : 2
Počet přihrádek ve dveřích : 3
Chladící systém : Statický
Super Freeze
Počet zásuvek : 3
Počet zásobníků ledu : 1
Kombinované chladničky
Výška (cm) : 157.0
Šířka (cm) : 55.0
Hloubka (cm) : 54.0
Výška včetně obalu (cm) : 161.0
Šířka včetně obalu (cm) : 60.0
Hloubka včetně obalu (cm) : 66.0
Váha balení (kg) : 2.0
Barva : Nerez
Barva rukojeti : Nerez
Typ rukojeti : Bez madla

| Výrobce | Indesit |
| Modelové označení | NCAA 55 NX |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | chladničky s mrazákem dole |
| Hlučnost max | 43 dB |
| Výkon | 2,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Mrazák | ano |
| Antibakteriální ochrana | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Výška | 1 570 mm |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.