
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí Plně integrované vestavné myčky Plně integrované vestavné myčky 60cm Indesit DIF 14B1 A EU
Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 8 608,- 8 100,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T46520, Výrobce: Indesit | ||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Plně vestavná myčka Indesit DIF 14B1 A EU v energetické třídě A+. Nabídne vám 4 programy mytí – ekonomické, intenzivní, normální a oplachování, které zvolíte, pokud máte pouze malé množství špinavého nádobí a chcete spustit mycí program až později. Díky ukazatelům mycích cyklů poznáte lehce, jaký program jste nastavili. Horní koš můžete nastavit do spodní, nebo horní polohy a naskládat tak do spodního, či horního koše rozměrnější nádobí. Myčka je vybavena systémem AquaStop proti úniku vody.
Základní informace
Třída energetické účinnosti : A+
Třída účinnosti mytí : A
Třída účinnosti sušení : A
Hlučnost (dB) : 49
Počet jídelních souprav : 13
Programy : 4
Program Standardní
Program Intensivní
Program Eco
Cyklus namáčení (předmývání)
Model : Vestavné
Vyjímatelný košík na příbory
Systém proti úniku vody
Výška (cm) : 82.0
Šířka (cm) : 59.5
Hloubka (cm) : 57.0
Váha (kg) : 35.5
Výška včetně obalu (cm) : 91.0
Šířka včetně obalu (cm) : 65.0
Hloubka včetně obalu (cm) : 67.5
| Výrobce | Indesit |
| Modelové označení | DIF 14B1 A EU |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Druh | myčka nádobí bez panelu |
| Hlučnost max | 49 dB |
| Počet sad nádobí | 13 |
| Počet programů | 4 |
| Energetická třída | A+ |
| Šířka | 595 mm |
| AquaStop | ano |





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.