
ONLINE DO 23°°
Praní a sušení Pračky Pračky s předním plněním Bosch WLG24160BY





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T46053, Výrobce: Bosch | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Serie | 4 Bosch WLG24160BY
Úzká pračka s funkcí SpeedPerfect: zvolte si možnost super rychlého praní kdykoliv to potřebujete
![]() | Odložený startFunkce odloženého startu: zvolte si v rozmezí 24 hodin čas, kdy bude praní dokončeno. |
ActiveWaterSystém automatického nastavení rozpozná ve třech krocích stav obsahu a zajišťuje použití jen takového množství vody a elektrické energie, které je na toto množství zapotřebí. Nepřetržité automatické nastavování podle stavu obsahu u spotřebičů se systémem hospodaření s vodou ActiveWater Water Management dosahuje mnohem přesnějších výsledků. | ![]() |
Automatická pračka BOSCH WLG24160BY
Základní informace
Spotřeba
kapacita: 5 kg
třída spotřeby energie: A+++
Spotřeba energie: 131 kWh/rok, na základě 220 standardních pracích cyklů s programy bavlna 60°C a 40°C s celou a poloviční náplní a spotřeba v režimech s nízkou spotřebou energie. Skutečná spotřeba energie bude záviset na tom, jak je spotřebič používán.
spotřeba energie bavlna 60°C při plné náplni: 0.61 kWh, při poloviční náplni: 0.6 kWh, spotřeba energie bavlna 40°C při poloviční náplni: 0.46 kWh
vážená spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.13 W / 1.6 W
Roční spotřeba vody: 8800 l, na základě 220 standardních pracích cyklů s programy bavlna 60°C a 40°C s celou a poloviční náplní. Skutečná spotřeba vody bude záviset na tom, jak je spotřebič používán.
třída odstředění: C
max.počet otáček: 1200 ot./min; zbytková vlhkost: 60 %
standardní programy, na které se vztahují informace uvedené na štítku a v informačním listu, bavlna 60° Eco a bavlna 40° Eco jsou vhodné pro praní běžně znečištěného bavlněného prádla a jedná se o nejúčinnější programy z hlediska kombinované spotřeby energie a vody. Skutečná teplota se může lišit v závislosti na kombinaci zvoleného programu a teploty. Délka pracího cyklu může být prodloužena ve prospěch nižší spotřeby energie. Třída účinnosti praní A je vždy zaručena.
trvání standardního programu bavlna 60°C: 235 min při plné náplni, 235 min při poloviční náplni, trvání standardního programu bavlna 40°C: 150 min při poloviční náplni
hlučnost praní v dB (A) re 1 pW: 58
hlučnost odstředění v dB (A) re 1 pW: 85
možnost podstavby při výšce niky 85 cm
Programy
speciální programy: 60°C předpírka, extra krátký 30´/15´, sport/fitness, jeans/tmavé prádlo, vlna/ruční praní, jemné/hedvábí
Speciální funkce a nastavení
tlačítka pro volitelné funkce: start/pauza s re-load funkcí (možností doplnění prádla), voda plus, časová předvolba, SpeedPerfect, redukce počtu otáček/stop máchání
Komfort a bezpečnost
objem bubnu:35 l
několikanásobná ochrana proti škodám způsobeným vodou
displej s ukazateli: průběhu programu, zbytkový čas a nastavení konce praní až o 24 hod.
plně elektronické ovládání všech standardních a speciálních programů vč. teploty jedním otočným voličem
3D-Aqua-Spar systém
množstevní automatika
rozpoznání pěny
kontrola nevyváženosti
mechanická dětská pojistka proti otevření dvířek
akustický signál ukončení programu
kovový zámek
30 cm plnící otvor, s úhlem otevírání 165°
Technické informace
rozměry (V x Š xH): 85 x 60 x 40 cm
EAN 4 242 002 802 169






Serie | 4 Bosch WLG24160BY
Úzká pračka s funkcí SpeedPerfect: zvolte si možnost super rychlého praní kdykoliv to potřebujete
![]() | Odložený startFunkce odloženého startu: zvolte si v rozmezí 24 hodin čas, kdy bude praní dokončeno. |
ActiveWaterSystém automatického nastavení rozpozná ve třech krocích stav obsahu a zajišťuje použití jen takového množství vody a elektrické energie, které je na toto množství zapotřebí. Nepřetržité automatické nastavování podle stavu obsahu u spotřebičů se systémem hospodaření s vodou ActiveWater Water Management dosahuje mnohem přesnějších výsledků. | ![]() |
| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | WLG24160BY |
| Sortiment | pračky |
| Druh | pračka s předním plněním |
| Hlučnost max | 58 dB |
| Hlučnost při odstředění | 85 dB |
| Display | ano |
| Aprobační certifikáty | CE, UA, VDE |
| Objem | 35,0 l |
| Maximální počet otáček | 1 200 rpm |
| Regulace otáček | variabilní |
| Bez otáček | ano |
| Plnící otvor | ano |
| Přídavný prací prostředek | vpředu |
| Otevírání dvířek | madlo |
| Kapacita praní | 5 kg |
| Barva | bílá |
| Materiál ovládacího panelu | Bílá |
| Závěs dveří | vlevo |
| Designová řada | Serie | 4 |
| Materiál vany | umělá hmota |
| Materiál bubnu | nerez |
| Časová předvolba | plynule |
| Odložený start | ano |
| Rychlý program | ano |
| Programy | program pro jemné prádlo, program pro snadno udrž.prádlo, program pro vlnu/ruční praní, program pro vyvář./bar.prádlo |
| Dodatečné prací programy | časová předvolba, odčerpání/odstředění, plus voda/více vody, SpeedPerfect, Sport/Fitness, Start / re-load, Super 15 min / Super 30 min, tmavé prádlo, volitelný počet otáček |
| Ukazatel zbytkového času | ano |
| Ovládací prvky | tlačítko |
| voda plus | ano |
| Volba teploty | tlačítko |
| Ochrana zmačkání prádla | Creasi na konci programu |
| Ukazatel průběhu sušení | LED-displej |
| Software update | ano |
| Technologie ActiveWater | ano |
| Energetická třída | A+++ |
| Energetická třída při odstřeďování | C |
| Příkon | 2 300,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 1,8 m |
| Šířka | 598 mm |
| Výška | 848 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 880 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 510 mm |
| Hmotnost | 65,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 64,4 kg |
| Dětská pojistka | ano |
| Rozpoznání pěny | ano |
| Kontrola nevyváženosti | ano |











| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.