
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Vestavné trouby Samostatné trouby Pečící a horkovzdušné trouby Bosch HBN532E5





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 9 990,- 9 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T45780, Výrobce: Bosch | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Serie | 2 Bosch HBN532E5
Vestavná trouba s horkým vzduchem: s jeho pomocí docílíte perfektních výsledků pečení až na dvou úrovních současně
![]() | Horký vzduch jemnýChcete při vaření šetřit energii? Díky funkci horký vzduch jemný jsme vylepšili průběh ohřevu, který se v domácnostech používá nejčastěji. Ventilátor rozvádí teplo rovnoměrně po celém prostoru trouby, což pomáhá šetřit energii. Při pečení na jedné úrovni – například drobného pečiva, koláčů ve formě nebo dortů na plechu – tak není nutné předehřívání. |
Horní/spodní ohřev jemný Šetrný způsob vaření.Chcete vyzkoušet také další druhy ohřevu? Kromě klasického ohřevu horní/spodní je k dispozici i další varianta. S tímto druhem ohřevu vždy dokonale připravíte drobné pečivo, chléb a rohlíky. V závislosti na konkrétním pokrmu a způsobu jeho přípravy můžete také šetřit energii. | ![]() |
![]() | Pečte rovnoměrně až na třech úrovních.Nyní můžete péct své dobroty – například sušenky – až na třech úrovních současně. Ventilátor 3D horký vzduch rychle a rovnoměrně rozvádí teplo po celém vnitřním prostoru. V jedné troubě můžete také péct dva pokrmy zároveň. Připravíte tak třeba lasagne k večeři a muffiny na zítřejší svačinu, aniž by se přitom smíchaly vůně a chutě. |
Technické specifikace
trouba s Multifunkcí (8 druhů ohřevu: 3D-horký vzduch, rozmrazování, horní/spodní ohřev, stupeň pro pizzu, spodní ohřev, variabilní maloplošný gril, cirkulační infra-gril, variabilní velkoplošný gril)
elektronické hodiny s časovou předvolbou
dětská pojistka
rychloohřev
zápustné knoflíky
smaltovaný varný prostor (hnědý)
2násobný teleskopický výsuv
zadní stěna s katalytickým samočištěním
odnímatelná dvířka trouby
pro snadné čištění
celoskleněná vnitřní strana dvířek trouby
chladicí ventilátor
elektronická regulace teploty 50 °C - 270 °C
objem: 66 l
osvětlení vnitřního prostoru
pečicí trouba s vyjímatelnými závěsnými rošty
1 x hliníkový pečicí plech, 1 x univerzální pánev, 1 x kombinovaný rošt
celkový příkon elektro: 2.9 kW
rozměry (VxŠxH): 595 mm x 595 mm x 548 mm
délka přívodního kabelu (1,00 m)
Energetická třída: A
spotřeba el.energie při konvenčním ohřevu: 0.98 kWh
spotřeba el.energie při cirkulaci/horkém vzduchu: 0.82 kWh
elektrická trouba
objem trouby: 66 l
Technické specifikace
Základní vlastnosti
produktová skupina Vestavné sporáky / trouby
barva / materiál přední stěny nerez
způsob montáže vestavba
integrovaná řidicí jednotka varné desky Ne
materiál ovládacího panelu kov
zdroj el.energie elektrický
jištění (A) 13 A
napětí (V) 220-240 V
frekvence (Hz) 50; 60 Hz
aprobační certifikáty CE, KEMA
délka přívodního kabelu (m) 100,0 cm
typ zástrčky Gardy zástrčka s uzemněním
hmotnost netto (kg) 34,000 kg
hmotnost brutto (kg) 37,000 kg
zdroj el.energie - pečicí trouba 1 elektrická
třída energetické účinnosti - pečicí trouba 1 A
spotřeba el.energie při konvenčním ohřevu - pečicí trouba 1 (kWh) 0,89 kWh
spotřeba el.energie při cirkulaci/horkém vzduchu - pečicí trouba 1 (kWh) 0,79 kWh
objem netto - pečicí trouba 1 (l) 66 l
velikost - pečicí trouba 1 velký
hlučnost dB (A) 1 pW - pečicí trouba 1 50 dB (A)
ovládací prvky - pečicí trouba 1 kulatý, otočný volič, zapustitelný
integrovaný čisticí systém katalytické parciální
otočný rožeň s motorem - pečicí trouba 1 Ne
včetně příslušenství 1 x hliníkový pečicí plech, 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev
hloubka při otevřeném víku (mm) 1 010 mm
šířka trouby (cm) 47,9 cm
topné těleso grilu pevně namontovaný
max.teplota horní/spodní ohřev (°C) 270 °C
horký vzduch - teplota max. (°C) 270 °C
grilovací plocha (cm2) 1 150 cm2
velikost největšího pečicího plechu 1 210 cm2
funkce elektronických hodin pro pečicí troubu budík, vyp., zap.
závěs dveří dole
elektronické řízení mechanická
doba vaření při standardní náplni 43,0
Podrobné informace
materiál dveří sklo
pečicí vozík 2-násobný
typ pečicí trouby hladký
teplota dveří 50 °C
Technické informace
konstrukce vestavný
příkon (W) 2 900 W
rozměry spotřebiče (mm) 595 x 595 x 548 mm
rozmery niky (mm) 575-597 x 560 x 550 mm
výška trouby (cm) 32,9 cm
hloubka trouby (cm) 42,0 cm
šíře niky (mm) 560 mm
výška niky (mm) 575-597 mm
hloubka niky (mm) 550 mm







Serie | 2 Bosch HBN532E5
Vestavná trouba s horkým vzduchem: s jeho pomocí docílíte perfektních výsledků pečení až na dvou úrovních současně
![]() | Horký vzduch jemnýChcete při vaření šetřit energii? Díky funkci horký vzduch jemný jsme vylepšili průběh ohřevu, který se v domácnostech používá nejčastěji. Ventilátor rozvádí teplo rovnoměrně po celém prostoru trouby, což pomáhá šetřit energii. Při pečení na jedné úrovni – například drobného pečiva, koláčů ve formě nebo dortů na plechu – tak není nutné předehřívání. |
Horní/spodní ohřev jemný Šetrný způsob vaření.Chcete vyzkoušet také další druhy ohřevu? Kromě klasického ohřevu horní/spodní je k dispozici i další varianta. S tímto druhem ohřevu vždy dokonale připravíte drobné pečivo, chléb a rohlíky. V závislosti na konkrétním pokrmu a způsobu jeho přípravy můžete také šetřit energii. | ![]() |
![]() | Pečte rovnoměrně až na třech úrovních.Nyní můžete péct své dobroty – například sušenky – až na třech úrovních současně. Ventilátor 3D horký vzduch rychle a rovnoměrně rozvádí teplo po celém vnitřním prostoru. V jedné troubě můžete také péct dva pokrmy zároveň. Připravíte tak třeba lasagne k večeři a muffiny na zítřejší svačinu, aniž by se přitom smíchaly vůně a chutě. |
| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | HBN532E5 |
| Sortiment | vestavné trouby |
| Druh | horkovzdušná vestavná trouba |
| Hlučnost max | 50 dB |
| Topné těleso grilu | pevně namontovaný |
| Maloplošný gril - VARIO | ano |
| Velkoplošný gril - VARIO | ano |
| Aprobační certifikáty | CE, KEMA |
| Objem trouby | 67,0 l |
| Materiál ovládacího panelu | kov |
| Provedení dveří | sklo |
| Závěs dveří | dole |
| Designová řada | Serie | 2 |
| Gril | ano |
| Cirkulační gril | ano |
| Horký vzduch | ano |
| Horní / dolní ohřev | ano |
| Dolní ohřev | ano |
| Integrovaný čistící systém | katalytické parciální |
| Ovládací prvky | kulatý, otočný volič, zapustitelný |
| 3D Hotair plus | ano |
| Rozmrazování | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba energie - konvenční ohřev | 1 kWh |
| Spotřeba energie - cirkulace, horký vzduch | 1 kWh |
| Příkon | 2 900,0 W |
| Jištění | 13 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 1,0 m |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 595 mm |
| Hloubka | 548 mm |
| Hmotnost | 34,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 36,7 kg |












| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.