
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Chladničky s mrazákem Chladničky s mrazákem dole Siemens KG39EAL43





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T45757, Výrobce: Siemens | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
iQ500 Siemens KG39EAL43
Kombinace chladnička / mraznička coolEfficiency v nejúspornější energetické třídě A+++ s technologií lowFrost a přihrádkou coolBox, která uchová maso a ryby až 2x déle čerstvé
![]() | BigBoxJehněčí kýta, pizza věž nebo vysoká zamrazovací dóza na čerstvé borůvky - pro zvláště veliké a neskladné potraviny potřebujete extravelký mrazicí prostor. A přihrádka bigBox Vám nabízí mnoho místa pro optimální skladování a uskladnění. |
výsuvné odkládací plochy easyAccess.Pro ještě větší komfort při ukládání a vyjímání potravin z chladničky, můžete odkládací plochy z bezpečnostního skla vysunout až do poloviny jejich hloubky. Tak máte o všech lahůdkách přehled a žádný chlebíček se před Vámi neschová. Samozřejmostí je plynulé a stabilní vysunutí, a to i v případě, že jsou odkládací plochy plně naloženy. | ![]() |
![]() | SupermrazeníAby nedošlo při vkládání nových čerstvých potravin k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před jejich vložením do mrazničky stisknout tlačítko superMrazení. Tím se automaticky sníží teplota uvnitř mrazničky až na -30 °C a zabrání se oteplení již zmražených potravin. |
SuperchlazeníKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
![]() | nerezový držák na lahve.Držák na láhve z nerezové oceli vám umožňuje stabilní uskladnění nejen láhví s vínem,ale i velkých PET láhví či plechovek. Vše si nalezne své pevné místo a bude vždy přiruce. Již nikdy nebudete muset chytat padající PET láhev v letu či přemisťovat tento den již potřetí láhev s vínem |
EasyLiftVýškově plynule nastavitelná: přihrádka ve dveřích easyLift. Výšku nových přihrádek umístěných ve dveřích je nyní možné plynule výškově nastavit, i když jsou zcela plné. To vám dává příležitost si jednoduše uspořádat vnitřní prostor ve dveřích chladničky, přesně dle Vašich potřeb. | ![]() |
![]() | coolBoxSystém coolBox je skvělý pro ukládání ryb a masa. Udržuje teplotu o 2 až 3°C nižší než je teplota okolního vnitřního prostředí. Díky tomu je tato oddělená přihrádka perfektním místem pro ukládání ryb a masa. Zároveň poskytuje dobrý přehled o svém obsahu. |
Volně stojící chladnička s mrazničkou dole KG39EAL43, v nerezovém provedení
Chladící jednotka ochlazuje velmi efektivně díky energetické třídě spotřeby A+++.
Lowfrost - Snížená tvorba ledu a rychlejší rozmrazování
V CoolBoxu je o 2 - 3 °C chladněji než ve zbytku chladničky a tím lze udržet maso nebo ryby déle čerstvé až 2x.
Ovoce a zelenina zůstane déle čerstvá v CrisperBoxu.
Další úložný prostor, flex police mohou být v prostoru jednoduše sklopené.
Základní informace
Výkon a spotřeba
Energetická třída: A + + +
Spotřeba energie: 156 kWh / rok
Celková čistá kapacita: 339 l
Hladina akustického tlaku: 38 dB (A) re 1 pW
Klimatická třída SN-T
Příkon: 160 W
Komfort a bezpečnost
Elektronická regulace teploty, přesné digitální čtení
Oddělená regulace teploty pro lednicí a mrazničku
Optický a akustický výstražný signál v případě nepřípustného zvýšení teploty v mrazničce s paměťovou funkcí
Akustický alarm dveří chladničky
super cool
Super freeze
Režim dovolená
Automatické rozmrazování v chladničce
Interiér s kovovými aplikacemi
Svislá rukojeť
Výškově nastavitelné přední nohy, zadní válečky
Dveře vpravo sklopné, reverzibilní
Lednička
Chladnička: 250 l Netto objem
Optimální rozložení chlazení vnitřní ventilátor
airFreshfilter
LED osvětlení
5 Bezpečnostní skleněné police z toho 2 výškově nastavitelné, 4 skleněné desky rozšiřitelné
nerezový držák na lahve
1.Chladicí box - udržuje ryby a maso až 2 x déle čerstvé!
1 Kontejner pro zeleninu s regulací vlhkosti; udržuje ovoce a zeleninu déle čerstvé!
Flexibilní vnitřní shell v CrisperBox
4 dveřní police, 1 plně nastavitelná s jednoduchým vlekem a 1 pro máslo a sýr
Mrazák
****-Mrazničky: 89 l kapacita
Mrazicí kapacita: 14 kg za 24 hodin
Doba skladování při výpadku proudu: 35 hod.
3 transparentní mrazicí zásuvky, 1 Big Box
Vario zóna: vyjímatelné skleněné poličky pro flexibilní použití Gefrierrraums
Lowfrost-menší tvorba ledu, rychlejší rozmrazování
Rozměry (H x W x D): 201,0 cm x 60,0 cm x 65,0 cm
Příslušenství
2 x studený akumulátor, 1 x zásobník na vejce, 1 x Miska na ledové kostky
iQ500 Siemens KG39EAL43
Kombinace chladnička / mraznička coolEfficiency v nejúspornější energetické třídě A+++ s technologií lowFrost a přihrádkou coolBox, která uchová maso a ryby až 2x déle čerstvé
![]() | BigBoxJehněčí kýta, pizza věž nebo vysoká zamrazovací dóza na čerstvé borůvky - pro zvláště veliké a neskladné potraviny potřebujete extravelký mrazicí prostor. A přihrádka bigBox Vám nabízí mnoho místa pro optimální skladování a uskladnění. |
výsuvné odkládací plochy easyAccess.Pro ještě větší komfort při ukládání a vyjímání potravin z chladničky, můžete odkládací plochy z bezpečnostního skla vysunout až do poloviny jejich hloubky. Tak máte o všech lahůdkách přehled a žádný chlebíček se před Vámi neschová. Samozřejmostí je plynulé a stabilní vysunutí, a to i v případě, že jsou odkládací plochy plně naloženy. | ![]() |
![]() | SupermrazeníAby nedošlo při vkládání nových čerstvých potravin k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před jejich vložením do mrazničky stisknout tlačítko superMrazení. Tím se automaticky sníží teplota uvnitř mrazničky až na -30 °C a zabrání se oteplení již zmražených potravin. |
SuperchlazeníKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
![]() | nerezový držák na lahve.Držák na láhve z nerezové oceli vám umožňuje stabilní uskladnění nejen láhví s vínem,ale i velkých PET láhví či plechovek. Vše si nalezne své pevné místo a bude vždy přiruce. Již nikdy nebudete muset chytat padající PET láhev v letu či přemisťovat tento den již potřetí láhev s vínem |
EasyLiftVýškově plynule nastavitelná: přihrádka ve dveřích easyLift. Výšku nových přihrádek umístěných ve dveřích je nyní možné plynule výškově nastavit, i když jsou zcela plné. To vám dává příležitost si jednoduše uspořádat vnitřní prostor ve dveřích chladničky, přesně dle Vašich potřeb. | ![]() |
![]() | coolBoxSystém coolBox je skvělý pro ukládání ryb a masa. Udržuje teplotu o 2 až 3°C nižší než je teplota okolního vnitřního prostředí. Díky tomu je tato oddělená přihrádka perfektním místem pro ukládání ryb a masa. Zároveň poskytuje dobrý přehled o svém obsahu. |
| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | KG39EAL43 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | chladničky s mrazákem dole |
| Hlučnost max | 38 dB |
| Výkon | 14,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Počet chladících okruhů | 2 |
| Mrazák | ano |
| Počet polic | 5 |
| Teplotní rozsah | 4-8 |
| Police a přihrádky EasyLift | ano |
| Barva | inox look |
| Osvětlení | LED diody |
| Závěs dveří | vpravo, volitelný |
| Designová řada | iQ500 |
| Materiál polic | sklo |
| Držák na lahve | ano |
| Počet přihrádek na vejce | 2 |
| Počet misek na ledové kostky | 1 |
| Doba skladování při poruše | 35 h |
| Hvězdičkové hodnocení mrazáku | 4 |
| Superchlazení | ano |
| Supermrazení | ano |
| Ovládací prvky | spínač supechlazení, spínač supermrazení, ukazat. teploty chlad.prostoru, ukazat. teploty mraz. prostoru, Upozornění: v případě, že dveře jsou otevřené, Upozornění pro mrazírenské, Upozornění pro zmrazení důsledku nefunkčnosti, úspor.nastav./nastav.:dovol |
| Ukazatel teploty | digitální 7-segmentový displej |
| BigBox | ano |
| CrisperBox | ano |
| Easy Access | ano |
| CoolBox | ano |
| Energetická třída | A+++ |
| Spotřeba energie | 156 kWh/rok |
| Příkon | 90,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Délka přívodního kabelu | 2,4 m |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 2 010 mm |
| Hloubka | 650 mm |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 89,2 kg |





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.