
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Vestavné mrazáky Miele F 1411 vi





Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 211 900,- 211 400,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T41406, Výrobce: Miele | ||||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Základní informace
Provedení
Plně vestavný model
Pevné uchycení dveří
Závěs dveří vlevo, není zaměnitelný
Úhel otevření dveří 115°
Výška výklenku 2134 mm
Vnitřní zásobník z bílého lakovaného hliníku
Odkládací plochy a zásobníky stupňovitě výškově nastavitelné díky regálovému systému "Drop&Lock"
1 kompresor, 1 chladicí okruh
Montážní systém "EasyInstal"
Vhodné pro uspořádání Side-by-Side
¨
Ekologické mrazení
Třída energetické účinnosti A+
Spotřeba energie za 365 dní: 305 kWh
Spotřeba energie na 100 l užitného objemu:
0,41 kWh za 24 hodin
Užitný objem
4hvězdičková mrazicí zóna 205 l
Ovládání
Elektronické ovládání "TouchControl"
Elektronická regulace teploty
4hvězdičková mrazicí zóna
Systém NoFrost
Automatické supermrazení
Kapacita mražení za 24 h: 14 kg
Světelný koncept "BrilliantLight"
3 flexibilní přestavitelné kovové odkládací mřížky s hliníkovým rámem
Možnost výškového přenastavení díky regálovému systému "Drop&Lock"
1 kovová odkládací mřížka s hliníkovým rámem
bez možnosti výškového nastavení
2 plně výsuvné kovové drátěné koše s hliníkovým rámem na teleskopických výsuvech
Zabudovaný výrobník ledu s pevným připojením na vodu
Výroba ledu za den: 1,2 kg
Vybavení vnitřní strany dveří
Odkládací plocha ve dveřích s možností výškového přenastavení díky regálovému systému "Drop&Lock"
4 kovové drátěné koše s hliníkovým rámem
Dodávané příslušenství
Vodní filtr
Nerezová hadice pro přívod vody 3 m
Hlučnost
41 dB (A) re1pw
Klimatická třída
Klimatická třída: SN-T
Bezpečnost
Doba skladování při poruše: 13 hodin
Optický a akustický teplotní alarm
Rozměry
Výška přístroje: 2127 mm
Šířka přístroje: 445 mm
Hloubka přístroje: 610 mm
Příslušenství k dokoupení
Pro montáž Side-by-Side: Side-by-Side Kit
Nerezová přední strana: nerezová dvířka, spodní větrací mřížka do soklu s nerezovým vzhledem
Vodní filtr
Ošetřující a čisticí prostředky k dokoupení
Vodní filtr - Pro křišťálově čisté kostky ledu.
Víceúčelová utěrka z mikrovlákna, 1 kus - pro ty nejlepší výsledky čištění a bezpečné použití.
| Výrobce | Miele |
| Modelové označení | F 1411 vi |
| Sortiment | mrazáky |
| Druh | šuplíkové mrazáky |
| Hlučnost max | 41 dB |
| Výkon | 14,0 kg/24hod |
| Objem mrazáku | 205,0 l |
| NoFrost | ano |
| IceMaker | ano |
| BrilliantLight | ano |
| Drop & lock | ano |
| Touch Control | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Jištění | 10 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Šířka | 451 mm |
| Výška | 2 127 mm |
| Hloubka | 608 mm |
| Šířka výklenku | 457 |
| Výška výklenku | 2.134 |
| Hloubka výklenku | 610 |





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.