
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Varné desky Indukční varné desky Miele KM 6115





| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 21 990,- 21 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T40035, Výrobce: Miele | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Základní informace
Design
Plochý nízký rám
Grafitově černá plocha
Vybavení varných zón
4 indukční varné zóny s automatikou předvaření
Všechny jako varné zóny Vario s rozpoznáním přítomnosti/velikosti hrnce a s funkcí udržování teploty
Všechny s funkcí "booster", 1 s funkcí "TwinBooster"
Vpředu vlevo průměr 160-230 mm, 2300 W, s funkcí "TwinBooster" 3000/3700 W
Vzadu vlevo průměr 100-160 mm, 1400 W, s funkcí "booster" 2200 W
Vzadu vpravo průměr 140-200 mm, 1850 W, s funkcí "booster" 3000 W
Vpředu vpravo průměr 140-200 mm, 1850 W, s funkcí "booster" 3000 W
Celkový příkon: 7,40 kW
Komfort při obsluze
Středové ovládání centrálním tlačítkem plus/minus pro všechny varné zóny
Stupně výkonu 1-9
Individuální možnosti nastavení (např. tóny tlačítek)
Kuchyňský budík
4 současně využitelné funkce časovače pro nastavení doby vaření až na 9,5 hodin, s automatikou vypínání
Automatika předvaření
Všechny varné zóny s funkcí "Booster" a s funkcí rozpoznání přítomnosti / velikosti hrnce
Indikace
Indikace zbytkového tepla pro každou varnou zónu na ovládacím poli
Digitální indikace stupně výkonu 1-9
Indikace ZAP/VYP, blokovací funkce, zablokování zprovoznění a automatiky předvaření
Indikace funkce "booster" a při chybějícím nádobí
Bezpečnost
Bezpečnostní vypínání
Blokovací funkce
Zablokování zprovoznění
Sledování poruch
Ochrana proti přehřátí u indukčních varných zón
Integrovaný ochlazovací ventilátor s automatickým doběhem
Kvalita - Made in Germany
Testováno na životnost 20 let
Komfort při údržbě
Snadné čištění sklokeramiky
Rozměry
Rozměry výřezu š x h: 560 mm x 490 mm
Rozměry přístroje š x h: 574 mm x 504 mm
Dodávané příslušenství
Škrabka na čištění desky
Připojovací kabel
EAN 4002514833255
Bezpečnostní upozornění
Aby bylo možné zaručit odvětrávání přístroje, je nutné dodržet minimální vzdálenost pod přístrojem:
- 15 mm k horní hraně pečicí trouby
- 15 mm k horní hraně mezidna
- 75 mm ke dnu zásuvky
V zadní části musí být vzduchová štěrbina 10 mm pro protažení síťového kabelu.
Přístroj je nutno připojit na elektrickou síť 3N AC 380 – 415 V, jištění 3 x 16 A.
Ošetřující a čisticí prostředky k dokoupení
Náhradní žiletky, 10 kusů - pro čisticí škrabku.
Víceúčelová utěrka z mikrovlákna, 1 kus - pro ty nejlepší výsledky čištění a bezpečné použití.
Čist. prostř. na skloker. a nerez 250 ml - pro ty nejlepší výsledky čištění a bezpečné použití.

| Výrobce | Miele |
| Modelové označení | KM 6115 |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | indukční varná deska |
| Typ ovládání | senzorové |
| Počet plotýnek / hořáků | 4 |
| Indikátor zapnutí | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Zablokování zprovoznění | ano |
| Bezpečnostní vypínání | ano |
| Kuchyňský budík | ano |
| Využití zbytkového tepla | ano |
| Twin Booster | ano |
| Příkon | 7 400,0 W |
| Jištění | 16 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Hmotnost | 10,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 10,0 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.