
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Odsavače par - digestoře Komínové digestoře Komínové digestoře 90cm Siemens LC97BC532





![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 12 970,- 12 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T39875, Výrobce: Siemens | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
iQ300 Siemens LC97BC532
Komínový odsavač par pro perfektní umístění na stěnu kuchyně
Komínový odsavač par LC97BC532 v nerezovém designu, šířka 90 cm
Výkon ventilátoru 730 m3/h zajišťuje čerstvý vzduch při vaření.
Energeticky úsporné LED osvětlení jasné osvětlení pracovní plochy.
Extrémně tichý s jen 40 dB.
Intenzivní stupeň pro krátkodobé použití v těžké mlze s automatickým resetem po 6 min
Základní informace
pro montáž na stěnu nad varné místo
elektronické řízení
tlačítka s krátkým zdvihem, podsvětlená
energeticky úsporný provoz díky vysoce výkonnému ventilátoru s dvousměrným sáním a technologii motoru iQdrive
3 stupně výkonu a 1 intenzivní stupeň
intenzivní stupeň s automatickým zpětným nastavením
vysoce výkonný ventilátor s dvousměrným sáním
osvětlení pracovního místa LED-moduly 3 x 3W
kovový tukový filtr, vhodný pro mytí v myčce
výkon odvětrání dle EN 61591: max. normální stupeň 460 m3/h, intenzivní stupeň 730 m3/h
extrémně tichý provoz díky speciálnímu tlumení hluku
hodnoty hlučnosti podle EN 60704-3 a EN 60704-2-13 při odvětrávání:
max. normální stupeň: 54 dB(A) re 1 pW (40 dB(A) re 20 µPa akustický tlak)
intenzivní stupeň: 64 dB(A) re 1 pW (50 dB(A) re 20 µPa akustický tlak)
rychlá montáž - nový systém upevnění na zeď
vnitřní rám
provoz s odvětráním nebo s cirkulací vzduchu
pro provoz s cirkulací je nutná montážní sada jako zvláštní příslušenství
rozměry spotřebiče pro odvětrávání (VxŠxH): 628-954 x 900 x 500 mm
rozměry spotřebiče pro cirkulaci (VxŠxH): 628-1064 x 900 x 500 mm
rozměry spotřebiče při cirkulaci s cleanAir modulem (VxŠxH):
689 x 900 x 500 mm - montáž na vnější kanál
809-1139 x 900 x 500 mm - montáž na vnitřní kanál
odtahová trubka o průměr 150 mm (průměr 120 mm součástí)
příkon: 139 W
EAN 4 242 003 650 530





| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | LC97BC532 |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | komínové odsavače par |
| Hlučnost min | 40 dB |
| Hlučnost max | 64 dB |
| Výkon | 730,0 m3/hod |
| Odtah | horní |
| Aprobační certifikáty | CE, VDE |
| Horní odtah | ano |
| Barva | nerez |
| Materiál | nerez |
| Barva / materiál komínu | nerez |
| Materiál komínu | nerez |
| Osvětlení | LED diody |
| Designová řada | iQ300 |
| Recirkulace | ano |
| Ovládací prvky | osvětlená tlačítka, tlačítka s krátkým zdvihem |
| Manuálně ovládané prvky | tlačítka s krátkým zdvihem |
| Automaticky ovládané prvky | žádná/é |
| Energetická třída | A+ |
| Příkon | 139,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 1,3 m |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Hmotnost | 18,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 23,8 kg |
| Výška komínu | 582-908/582-1018 mm |










| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.