
ONLINE DO 23°°
Myčky nádobí Plně integrované vestavné myčky Plně integrované vestavné myčky 60cm Beko DIN 6830 FX30
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 10 379,- 9 900,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T39733, Výrobce: Beko | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Základní informace
Energetická třída: A+++
Typ myčky: Plně integrovaná
Spotřeba el. energie (kWh/rok): 233
Počet sad nádobí: 13
Spotřeba vody (l):10
Hlučnost (dB): 46
Barva: -
Displej: Ano
BabyProtect program: Ano
Odložený start: Ano
Tablety All in One: Ano
Poloviční náplň: Ano
Turbo sušení: Effective Drying System
Indikace soli: Ano
Indikace leštidla: Ano
Senzor čistoty vody: Ano
BLDC motor: Ano
Ochrana: Aquasafe +/AquaStop
Výškově nastavitelný koš: Acrobat
počet sprchovacích úrovní: 3
3. výsuvný koš na příbory: Ano
Držák lahví: Ano
Specialita: Nový výkonnější systém sušení Effective Drying System
Počet programů: 8
Předmytí
BabyProtect
Mini 30
Delicate 40
Eco 50
Quick and Clean
Intensive 70
Auto 40-65
Přídavné funkce: Tablety All-in-one
Rozměry
Výška (cm): 82
Šířka (cm): 60
Hloubka (cm): 55
Program Beko BabyProtect:
Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky prádla i myčky nádobí speciální program Beko BabyProtect. Tento program v pračkách svým složením zajistí dokonalé vyprání prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu. Vyšší teplota zlikviduje veškeré bakterie. Intenzivní máchání dokonale odstraní zbytky pracích prostředků či aviváže. Speciální čidla, hlídající teplotu i vlhkost v sušičce prádla, pak pomohou i při dosažení dokonalého výsledku sušení prádla. V myčkách nádobí, díky propojení intenzivního mytí a oplachování nádobí horkou vodou, je zajištěna dokonalá hygiena pro dětské příbory či kojenecké lahvičky. Tento program získal certifikát institutu LGA, který potvrzuje 99,99% úroveň sterilizace.
Energetická třída A+++:
Bezkartáčový motor BLDC:
Bezkartáčový motor zajišťuje tichý provoz, vyšší životnost motoru, zvýšenou mechanickou odolnost, lepší kroutící moment, vyšší rychlost a efektivnější regulaci.
Třída sušení A:
Nejlepší třída v souladu s evropskými normami.
Třída mytí A:
Nejlepší třída v souladu s evropskými normami.
Aquasafe/ AquaStop +:
Systém Aquasafe/ AquaStop +, instalovaný na hadici, zastaví vodu z kohoutku. Jedná se o dodatečnou ochranu pro případ prasknutí přívodní hadice.
Držák lahví:
Speciálně navržený držák ve spodním koši pro zajištění maximální hygieny dětských lahví. Mytí lahví je účinné a bezpečné pro Vaše dítě.
System Acrobat:
Můžete měnit výšku horního koše myčky nádobí, i když je koš plný! Tato možnost je k dispozici u vybraných modelů.
Antibakteriální těsnění:
Speciální antibakteriální těsnění brání v šíření bakterií uvnitř myčky.
Tablety All-in-one:
Tablety "Allin1" jsou velmi pohodlné. Ale někdy může způsobit špatné výsledky sušení, nebo se zcela nerozpustí. Proto BEKO vytvořilo speciální funkci, která eliminuje negativní vlivy a nabízí maximální funkčnost při používání kompaktních tablet.
Poloviční náplň:
Nemusíte čekat, až se naplní celá myčka! Můžete částečně naplnit jak horní, tak dolní koš a přesto dosáhnout nejlepšího výsledku.
Senzor čistoty vody:
Senzor měří stupeň znečištění vody.
Program Quick & Clean:
Nejrychlejší program na světě - za 58 minut umyje plnou náplň myčky s výsledkem AAA.
Program Auto:
Sada senzorů v myčce automaticky zjistí úroveň znečištění a zvolí vhodný mycí cyklus. Nádobí je dokonale umyté s minimální spotřebou energie a vody.

| Výrobce | Beko |
| Modelové označení | DIN 6830 FX30 |
| Sortiment | myčky nádobí |
| Druh | myčka nádobí bez panelu |
| Hlučnost max | 46 dB |
| Počet sad nádobí | 13 |
| Display | ano |
| Počet teplot | 6 |
| Barva | integrovaná |
| Počet programů | 8 |
| Rozpoznání stupně znečištění | ano |
| Ukazatel nedostatku soli | ano |
| Ukazatel nedostatku leštidla | ano |
| Energetická třída | A+++ |
| Spotřeba vody | 10,0 l |
| Spotřeba energie | 233 kWh/rok |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 550 mm |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.