
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Vestavné chladničky Monoklimatické chladničky bez mrazáku Liebherr IKB 3550





![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 54 999,- 54 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 5 let, Kód: 2T36068, Výrobce: Liebherr | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
![]() | BioFreshPři teplotě nad 0 °C a ideální vlhkosti vzduchu si ovoce a zelenina, maso, ryby a mléčné výrobky uchovávají své zdraví prospěšné vitamíny, jemnou vůni a chutný vzhled výrazně déle než v běžné chladničce. |
Základní informace
BioFresh: ano
SuperCool: ano
VarioSpace: ano
SoftSystem: ano
Hlučnost: 38 dB
Brutto hmotnost: 82.3 kg
Netto hmotnost: 77.8 kg
Počet kompresorů: 1
Počet chladicích okruhů: 1
Počet teplotních zón: 2
Systém chlazení v chladicí části: dynamický
Způsob odmrazování v chladicí části: automatický
Typ ovládání: magické oko s digitálním ukazatelem teploty
Ukazatel teploty chladící části: vnitřní digitální
Kontrolka otevřených dveří chladící části: akustické
Materiál poliček: sklo
Počet poliček: 7
z toho výškově nastavitelných: 6
z toho dělitelných: 1
z toho variabilní polička/polička na lahve: 1
Materiál dveřních poliček: sklo s nerezovým okrajem
Počet dveřních poliček: 5
Polička na máslo/sýr s poklopem: ano
Polička s držákem lahví a konzerv: 2
Zásobník na vajíčka: ano
Ventilátor: ano
Vnitřní osvětlení chladící části: LED světelné sloupky na obou stranách
Skladování lahví: 1
Misky na ovoce/zeleninu: 3
Misky na jižní ovoce: ano
BioFresh zásuvky na teleskopických výsuvech: ano
z toho DrySafe: 1
z toho HydroSafe: 2
Vnitřní osvětlení v části BioFresh: LED
Index energetické efektivnosti: 41,8
Chladivo: R 600a
Rozměry obalu (v/š/h): H/B/T: 1841/572/622
Odvod roztáté vody: ano
VarioSokl: ano
Příkon: 1,2 A
Frekvence: 50 Hz
Napětí: AC 220-240
Délka přívodního kabelu: 210 cm
Umístění dveří: vpravo lze zaměnit
Způsob uchycení nábytkových dveří: pevné uchycení dveří



![]() | BioFreshPři teplotě nad 0 °C a ideální vlhkosti vzduchu si ovoce a zelenina, maso, ryby a mléčné výrobky uchovávají své zdraví prospěšné vitamíny, jemnou vůni a chutný vzhled výrazně déle než v běžné chladničce. |
| Výrobce | Liebherr |
| Modelové označení | IKB 3550 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | monoklimatické chladničky |
| Hlučnost max | 38 dB |
| Počet kompresorů | 1 |
| Objem chladničky | 307,0 l |
| Počet polic | 7 |
| Ventilátor | ano |
| BioFresh | ano |
| Energetická třída | A++ |
| Délka přívodního kabelu | 21,0 m |
| Výška | 1 772 mm |
| Hmotnost | 77,8 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 82,3 kg |








| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.