
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Americké chladničky Siemens Americká chladnička KA62DV71





| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T36023, Výrobce: Siemens | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
![]() | noFrostDíky systému noFrost se chladný vzduch rozvádí ventilátorem do každého koutu mrazicího prostoru. Zároveň se odvádí vlhkost a voda z tající námrazy se vypařuje mimo spotřebič. Zbavte se jednou provždy namáhavého odmrazování. |
BigBoxJehněčí kýta, pizza věž nebo vysoká zamrazovací dóza na čerstvé borůvky - pro zvláště veliké a neskladné potraviny potřebujete extravelký mrazicí prostor. A přihrádka bigBox Vám nabízí mnoho místa pro optimální skladování a uskladnění. | ![]() |
Americká chladnička KA62DV71
Americká chladnička Siemens KA62DV71 Americká chladnička Siemens KA58NA45 vybavená technologií noFrost, která zabraňuje tvorbě ledu a námrazy nikdy nebude potřebovat odmrazovat. ále je chladnička vybavena výdejníkem ledu a pitné vody a zároveň také výrobníkem ledu, který vyrobí dostatek ledových kostek, kdykoliv budete potřebovat.
Základní informace
Výkon a spotřeba:
Energetická třída: A +
Spotřeba energie: 455 kWh / rok
Čistý objem: 562 l
Klimatická třída: SN-T
Příkon: 300 W
Hladina hluku: 44 dB
Vlastnosti:
NoFrost
Elektronická regulace teploty, přesné digitální čtení
Samostatná regulace teploty pro chladící a mrazicí prostor
Akustický alarm, optická výstraha s paměťovou funkcí
Zásobník na pitnou vodu, drcený led, kostky ledu, Quick Ice (s funkcí rodičovské kontroly, LED světlo)
Super chlazení
Super Freeze - automatické zmrazení
Multi-Airflow systém
Vertikální rukojeť
Vodní filtr uvnitř
Přední ventilace
4 nastavitelná kolečka
Chladnička:
Objem: 385 l
4 police z bezpečnostního skla z toho 3 výškově nastavitelné a teleskopické
1 zásuvka na teleskopických kolejničkách
2 zeleninové kontejnery na teleskopických kolejničkách
4 police ve dveřích
2x25 Watt světlo
**** Mraznička:
Objem: 177 l
Skladovací doba při poruše: 16 h
Mrazící kapacita: 12 kg za 24 hodin
3 police z bezpečnostního skla, z toho 2 jsou výškově nastavitelné
2 transparentní mrazicí zásuvky s plným rozšířením, 1 Big Box
4 police ve dveřích
Automatický výrobník ledu
Produkce ledu: cca 1,7 kg / 24 hodin
2x25 Watt světlo
Rozměry (V x Š x H): 175.6 cm x 91,0 cm x 72,5 cm
Hmotnost: 153 kg
Zákaznící hledají tuto americkou chladničku jako Siemens KA 62DV 71, Siemens KA 62DV71, Siemens KA62DV 71

![]() | noFrostDíky systému noFrost se chladný vzduch rozvádí ventilátorem do každého koutu mrazicího prostoru. Zároveň se odvádí vlhkost a voda z tající námrazy se vypařuje mimo spotřebič. Zbavte se jednou provždy namáhavého odmrazování. |
BigBoxJehněčí kýta, pizza věž nebo vysoká zamrazovací dóza na čerstvé borůvky - pro zvláště veliké a neskladné potraviny potřebujete extravelký mrazicí prostor. A přihrádka bigBox Vám nabízí mnoho místa pro optimální skladování a uskladnění. | ![]() |
| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | Americká chladnička KA62DV71 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | americké chladničky |
| Hlučnost max | 44 dB |
| Výkon | 12,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Mrazák | ano |
| Objem chladničky | 385,0 l |
| Objem mrazáku | 179,0 l |
| NoFrost | ano |
| BigBox | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Šířka | 910 mm |
| Výška | 1 756 mm |
| Hloubka | 761 mm |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.