
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Vestavné trouby Samostatné trouby Mora VT 538 MX





| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 9 990,- 9 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T33726, Výrobce: Mora | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Základní informace
čištění trouby water clean
dolní a kruhov. těleso s ventilát.
dolní těleso s ventilátorem
elektrický gril
elektrický gril - malý
horní a dolní topné těleso
kruhové těleso s ventilátorem
osvětlení trouby
zvláště šetrné rozmrazování
elektrický gril s ventilátorem
speciální zamačkávací osvětlené knoflíky
dotekové ovládání hodin
digitální programovatelné hodiny
programování doby pečení
ukazatel teploty v troubě
dětský bezpečnostní zámek ovládání
multifunkční trouba 9 funkcí
možnost regulace teploty 50 - 250°C
výsuvné teleskopické rošty (2 úrovně)
speciální program čištění trouby Water systém
speciální smalt trouby ECE (Eco Clean Enamel)
chladící systém dvířek trouby
skleněná vnitřní strana dveří pro snadné čištění
energetická třída A-20%
jmenovitý příkon: 3,3 kW
elektrické napětí: 230 V
příslušenství: 1 x pečící plech, 1 x pekáč, 1 x rošt, katalytický kryt ventilátoru
Rozměry výrobku: 595 x 597 x 565 mm
Rozměry zabaleného výrobku: 691 x 635 x 680 mm

| Výrobce | Mora |
| Modelové označení | VT 538 MX |
| Sortiment | vestavné trouby |
| Druh | horkovzdušná vestavná trouba |
| Objem trouby | 67,0 l |
| Gril | ano |
| Energetická třída | A++ |
| Příkon | 3 300,0 W |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 597 mm |
| Hloubka | 565 mm |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.