
ONLINE DO 23°°
Praní a sušení Sušičky Siemens Kondenzační sušička WT47Y701





| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T33563, Výrobce: Siemens | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Kondenzační sušička WT47Y701
Základní informace
Výkon a spotřeba:
Kapacita: 8 kg
Energetická třída: A + +
ActiveAir: inovativní tepelné čerpadlo
Spotřeba energie za rok: 232.0 kWh
Spotřeba energie: 1,84 kWh, při částečném zatížení 1,14 kWh
Doba trvání ve standartním programu: 112 - 138 min (podle zatížení)
Třída účinnosti kondenzace: B
Hladina hluku: 64 dB
Vlastnosti:
Speciální programy: vlna, Mix, Outdoor, ručníky, syntetické, časový program 30 min za studena a 60 min za tepla, polštáře, spodní prádlo, Super 40, halenky / košile
TouchControl: Start / Pauza, ochrana proti zmačkání, možnosti, základní nastavení, konec časového zpoždění
Samočištění kondenzátoru
AutoDry: vlhkostí řízené programy
Osvětlený volič s integrovaným on / off
TFT display s vysokým rozlišením pro intuitivní ovládání
SoftDry velký nerezový buben
Anti-vibrační design: více stability a klidu
Rodičovský zámek
Signál na konci programu
Rozměry (V x Š x H):
84,2 cm x 59,7 cm x 63,4 cm

| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | Kondenzační sušička WT47Y701 |
| Sortiment | sušičky |
| Druh | sušička s tepelným čerpadlem |
| Kapacita sušení | 8 kg |
| Energetická třída | A++ |
| Šířka | 597 mm |
| Výška | 842 mm |
| Hloubka | 634 mm |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.