
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Vestavné chladničky Vestavné chladničky s mrazákem Chladnička s mrazákem dole Siemens Vestavná chladnička KI87SAF30





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 25 990,- 25 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T30958, Výrobce: Siemens | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
iQ500 Siemens Vestavná chladnička KI87SAF30
Vestavná kombinace chladnička/mraznička s technologií lowFrost a přihrádkou hyperFresh plus Box pro udržení až 2x delší čerstvosti
![]() | BigBoxJehněčí kýta, pizza věž nebo vysoká zamrazovací dóza na čerstvé borůvky - pro zvláště veliké a neskladné potraviny potřebujete extravelký mrazicí prostor. A přihrádka bigBox Vám nabízí mnoho místa pro optimální skladování a uskladnění. |
výsuvné odkládací plochy easyAccess.Pro ještě větší komfort při ukládání a vyjímání potravin z chladničky, můžete odkládací plochy z bezpečnostního skla vysunout až do poloviny jejich hloubky. Tak máte o všech lahůdkách přehled a žádný chlebíček se před Vámi neschová. Samozřejmostí je plynulé a stabilní vysunutí, a to i v případě, že jsou odkládací plochy plně naloženy. | ![]() |
![]() | SupermrazeníAby nedošlo při vkládání nových čerstvých potravin k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před jejich vložením do mrazničky stisknout tlačítko superMrazení. Tím se automaticky sníží teplota uvnitř mrazničky až na -30 °C a zabrání se oteplení již zmražených potravin. |
SuperchlazeníKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
![]() | Technologie lowFrostPokud se tvoří námraza, zvyšuje se tím spotřeba energie: díky inovativní technologii lowFrost a novému umístění výrobníku chladu, který je zabudovaný po obvodu vnitřního mrazicího prostoru, se ledu tvoří výrazně méně. Odmrazování je rychlejší a pohodlnější v porovnání s konvenčními systémy. |
Přesné, jednoduché a inovativní ovládání: Elektronický dotykový panel touchControlOvládejte všechny funkce chladničky dotykem na přehledném panelu touchControl. Velmi praktické a přesné nastavení teploty. | ![]() |
iQ500 Vestavná kombinace chladnička/mraznička coolEfficiency jednoduchá instalace
KI87SAF30
Technická specifikace
Komfort a bezpečnost
ploché panty
freshSense- zaručí konstantní teplotu díky inteligentní senzorové technologii
oddělená regulace teploty pro chladící a mrazící část
funkce superMrazení
možnost nastavení funkce Holiday
akustický signál otevřených/nedovřených dveří
závěs dveří vpravo, volitelný
Chladicí prostor
Objem netto chladicí části: 209 l
funkce superChlazení
počet odkládacích ploch z bezpečnostního skla: 5 (z toho výškově nastavitelných: 4 ), z toho 1 dělitelná odkládací plocha varioShelf, s možností umístění do parkovací polohy, 1 odkládací plocha výsuvná easyAccess
1 přihrádka hyperFresh plus s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu až 2x déle čerstvou
5 x přihrádka ve dveřích, z toho 1x na máslo/sýry
LED osvětlení v chladící částí
Mrazicí prostor
systém lowFrost - zabraňuje tvorbě námrazy a usnadňuje proces odmrazování
varioZone - vyjímatelné odkládací plochy v mrazícím prostoru pro větší variabilitu skladování potravin
2 x transparentní mrazicí box, z toho 1 x 1 BigBox
kalendář zmrazených potravin
Technické informace
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 177,2 cm x 55,8 cm x 54,5 cm
rozměry niky (V x Š x H): 177,5 cm x 56,0 cm x 55,0 cm
Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Přehled všech technických informací
Obecné
Šírka (mm) 558 mm
Výška 1 772 mm
Rozměry dutiny pro instalaci spotřebiče (výška/šířka/hloubka) 1775.0 x 560 x 550 mm
Kapacita chladicí části (l) 209 l
Kapacita mrazicí části (l) 61 l
Třída energetické účinnosti A++
Vážená roční spotřeba energie (kWh/rok) - 2010/30/EC 225
hyperFresh plus
Ukazat. teploty chlad.prostoru digitální 7-segmentový displej
Hlučnost dB 36
Závěs dveří Vpravo, volitelný
Délka přívodního kabelu (cm) 230 cm
Včetně příslušenství 2 x Chladící akumulátor, 2 x Přihrádka na vejce, 1 x miska na led
Konstrukční typ
Počet kompresorů 1
Druh spotřebiče Vestavné
Řízení Elektrický
Počet nezávislých chladicích okruhů 2
Druh upevnění nábytkových dvířek Pevné spojení
Závěs dveří Vpravo, volitelný
Dekorační rám / deska Dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství
Automatické odtávání Žádný
Ukazatel otevřených dveří mrazák
Způsob montáže Plně integrovaná
Rozměry a váha
Hloubka (mm) 545 mm
Výška 1 772 mm
Rozměry dutiny pro instalaci spotřebiče (výška/šířka/hloubka) 1775.0 x 560 x 550 mm
Hmotnost netto (kg) 68,393 kg
Šírka (mm) 558 mm













iQ500 Siemens Vestavná chladnička KI87SAF30
Vestavná kombinace chladnička/mraznička s technologií lowFrost a přihrádkou hyperFresh plus Box pro udržení až 2x delší čerstvosti
![]() | BigBoxJehněčí kýta, pizza věž nebo vysoká zamrazovací dóza na čerstvé borůvky - pro zvláště veliké a neskladné potraviny potřebujete extravelký mrazicí prostor. A přihrádka bigBox Vám nabízí mnoho místa pro optimální skladování a uskladnění. |
výsuvné odkládací plochy easyAccess.Pro ještě větší komfort při ukládání a vyjímání potravin z chladničky, můžete odkládací plochy z bezpečnostního skla vysunout až do poloviny jejich hloubky. Tak máte o všech lahůdkách přehled a žádný chlebíček se před Vámi neschová. Samozřejmostí je plynulé a stabilní vysunutí, a to i v případě, že jsou odkládací plochy plně naloženy. | ![]() |
![]() | SupermrazeníAby nedošlo při vkládání nových čerstvých potravin k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před jejich vložením do mrazničky stisknout tlačítko superMrazení. Tím se automaticky sníží teplota uvnitř mrazničky až na -30 °C a zabrání se oteplení již zmražených potravin. |
SuperchlazeníKdyž při odchodu na nákup aktivujete funkci SuperChlazení, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvý nákup nezvýšil. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (na maximálně 2 °C). Aby se předešlo zbytečné spotřebě energie, funkce se po přibližně 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
![]() | Technologie lowFrostPokud se tvoří námraza, zvyšuje se tím spotřeba energie: díky inovativní technologii lowFrost a novému umístění výrobníku chladu, který je zabudovaný po obvodu vnitřního mrazicího prostoru, se ledu tvoří výrazně méně. Odmrazování je rychlejší a pohodlnější v porovnání s konvenčními systémy. |
Přesné, jednoduché a inovativní ovládání: Elektronický dotykový panel touchControlOvládejte všechny funkce chladničky dotykem na přehledném panelu touchControl. Velmi praktické a přesné nastavení teploty. | ![]() |
| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | Vestavná chladnička KI87SAF30 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | chladničky s mrazákem dole |
| Hlučnost max | 36 dB |
| Výkon | 7,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Počet chladících okruhů | 2 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Mrazák | ano |
| Objem chladničky | 211,0 l |
| Objem mrazáku | 64,0 l |
| Aprobační certifikáty | VDE |
| Počet polic | 5 |
| Teplotní rozsah | 4-8 |
| Ploché panty | ano |
| Barva | Neplatí |
| Osvětlení | LED diody |
| Závěs dveří | vpravo, volitelný |
| Designová řada | iQ500 |
| Materiál polic | sklo |
| Počet přihrádek na vejce | 2 |
| Počet misek na ledové kostky | 1 |
| Doba skladování při poruše | 26 h |
| Hvězdičkové hodnocení mrazáku | 4 |
| Superchlazení | ano |
| Supermrazení | ano |
| Ovládací prvky | spínač supechlazení, spínač supermrazení, ukazat. teploty chlad.prostoru, Upozornění: v případě, že dveře jsou otevřené, Upozornění pro mrazírenské, Upozornění pro zmrazení důsledku nefunkčnosti, úspor.nastav./nastav.:dovolená |
| Ukazatel otevřených dveří | ano |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Nastavitelná teplota | ano |
| Nastavitelná teplota mrazáku | ano |
| Ukazatel teploty | digitální 7-segmentový displej |
| Touch Control | ano |
| LowFrost | ano |
| BigBox | ano |
| HydroFresh | ano |
| Easy Access | ano |
| superCooling | ano |
| Energetická třída | A++ |
| Klimatická třída | SN-T |
| Spotřeba energie | 225 kWh/rok |
| Příkon | 90,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 2,3 m |
| Šířka | 558 mm |
| Výška | 1 772 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 1 840 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 640 mm |
| Hmotnost | 68,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 74,2 kg |


















| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.