
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Varné desky Plynové varné desky Siemens Varná deska plynová ER326AB70E DOMINO





![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 10 467,- 10 000,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T27823, Výrobce: Siemens | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
![]() | Varná deska o šířce 30 cm pro ideální v kombinaci s ostatními deskami řady Domino nebo deskami ve fazetovém designu.Varné desky Siemens Domino o šířce 30 cm lze kombinovat podle vašeho přání, např. indukční varné desky s plynovou varnou deskou. Domino lze sestavit podle vašich individuálních potřeb. |
Plynová varná deska iQ700 s WOK hořákem je ideální pro vaření velkého množství jídla. Desku lze kombinovat s ostatními spotřebiči řady Domino nebo s varnými deskami ve fazetovém designu. Díky vaření na plynu je možné přesně regulovat teplo a zároveň lze okamžitě dosáhnout plného výkonu. Litinové rošty pod hrnce můžete mýt v myčce nádobí a moderní sklokeramický povrch je snadno čistitelný.
Základní informace
Plynová varná deska Domino, 30 cm
Barva: černá
sklokeramická plynová varná deska s ovládáním, 30 cm
1 duální Wok-hořák
uprostřed: WOK-hořák 6,0 kW
el.jiskrové zapalování v ovládacím knoflíku
termoelektrická pojistka zhasnutí plamene
litinový rošt pod hrnce (rošt je vhodný pro mytí v myčce nádobí)
fazetový design
připojovací kabel 1 m
přednastaveno na zemní plyn (20 mbar)
trysky na propan-butan (28-30/37 mbar) součástí dodávky
kombinovatelná se sklokeramickými deskami 60 a 90 cm ve fazetovém designu
Příslušenství:
Wok-kroužek
Zvláštní příslušenství (možnost dokoupit):
HZ 394301 spojovací lišta
HZ 298103 nerez Wok-pánev 32 cm
HZ 298105 plotýnka pro mírné vaření
Rozměry přístroje (V x Š x H) v mm: 57 x 302 x 520
Rozměry pro vestavbu (V x Š x H) v mm: 45 x 270 x 490-500
EAN 4 242 003 601 150





![]() | Varná deska o šířce 30 cm pro ideální v kombinaci s ostatními deskami řady Domino nebo deskami ve fazetovém designu.Varné desky Siemens Domino o šířce 30 cm lze kombinovat podle vašeho přání, např. indukční varné desky s plynovou varnou deskou. Domino lze sestavit podle vašich individuálních potřeb. |
| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | Varná deska plynová ER326AB70E DOMINO |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | plynová varná deska |
| Aprobační certifikáty | CE |
| Počet varných zón, které mohou být použity současně | 1 |
| Umístění 1. varné zóny | vpředu uprostřed / centrálně |
| Druh 1. varné zóny | hořák WOK, plynový |
| Výkon 1. varné zóny | 360 W |
| Typ ovládání | mechanické |
| Instalace | nezavisla |
| Domino | ano |
| Barva | cerna |
| Materiál | plyn_sklokeramika |
| Materiál povrchu | černá, nerez |
| Barva rámu | černá, nerez |
| Designová řada | iQ700 |
| Počet plotýnek / hořáků | 1 |
| Pojistka plamene | ano |
| Příkon | 1 000,0 W |
| Příkon při připojení na plyn | 6 000 W |
| Jištění | 3 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 1,0 m |
| Alternativní druh plynu | propan-butan G30 37 mbar (PL), zemní plyn H 25 mbar (HU) |
| Šířka | 302 mm |
| Výška | 57 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Hmotnost | 8,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 8,6 kg |










| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.