
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Vestavné chladničky Vestavné chladničky s mrazákem Chladnička s mrazákem dole Whirlpool ART 459/A+/NF/1





![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 15 490,- 15 000,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T27245, Výrobce: Whirlpool | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
Základní informace
6. Smysl total no frost ano
No Frost ano
Fresh Control ano
Anti Bacterial ano
Energetická třída A+
Klimatická třída SN-T
Spotřeba energie 0,81 kWh/24 h
Spotřeba energie (rok) 296 kWh/rok
Celkový objem 282 l
Využitelný objem chladničky 201 l
Využitelný objem mrazničky 63 l
Celkový využitelný objem 264 l
Hlučnost 38 dB
Počet kompresorů 1 + elektroventil
Počet termostatů 2
Displej ano
Elektronické ovládání ano
Dětská pojistka ano
Service call ano
Počet dveří 2
Změna otevírání dveří ano
Uchycení dekorativních dveří pomocí kolejničky
Dveřní alarm ano
Chladnička
Vypínač chladničky mechanický
Prázdninová funkce ano
Ventilátor ano
Rozmrazování no frost
Typ poliček skleněné
Počet poliček 5
Počet nastavitelných poliček 4
Polička na lahve 2 v 1 ano
Pojistka lahví ano
Počet zásuvek na ovoce a zeleninu 1
Kontrola vlhkosti ano
Počet držáků na vajíčka 1x6
Počet přihrádek ve dveřích 4
Mraznička
Počet zásuvek mrazničky 3
Tlačítko rychlého zmrazování ano
XXL zásuvka ano
Superfreeze ano
Extra náplň ano
Teplotní alarm ano
Vypínač /zelená signálka mraz. ano
Alarm/červená signálka mraz. ano
Mrazící výkon 9 kg/24 h
Třída mrazení ****
Odolnost při výpadku proudu 16 hod.
Prázdninový režim ano
Rychlozmrazovací prostor ano
Miska na ledové kostky ano
Technické údaje
Chladící směs R600a
Jmenovitý výkon 160 W
Proudová pojistka 16 A
Napětí 220 - 240 V
Frekvence 50 Hz
Délka přívodního kabelu 245 cm
Rozměry (v x š x h) 1770 x 540 x 545 mm
Rozměry skříňky (v x š x h) 1776 x 560 x 555 mm


| Výrobce | Whirlpool |
| Modelové označení | ART 459/A+/NF/1 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | chladničky s mrazákem dole |
| Hlučnost max | 38 dB |
| Výkon | 9,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Mrazák | ano |
| Objem chladničky | 201,0 l |
| Objem mrazáku | 63,0 l |
| Objem | 264,0 l |
| Ventilátor | ano |
| Držák na lahve | ano |
| NoFrost | ano |
| Antibakteriální ochrana | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba energie | 296 kWh/rok |
| Šířka | 540 mm |
| Výška | 1 770 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Hmotnost | 58,0 kg |







| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.