
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Odsavače par - digestoře Komínové digestoře Whirlpool AKR 551 JA





| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 4 990,- 4 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T24697, Výrobce: Whirlpool | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||||||
Základní informace
Vlastnosti
Barva jasmín
Počet stupňů výkonu 3
Výkon odsávání do komína 285/336/372 m3/hod
Hlučnost při odsávání do komína 57-61-65 dB
Výkon odsávání recirkulací 191/206/217 m3/hod
Hlučnost při odsávání recirkulací 62-64-65 dB
Výbava
Počet motorů 1
Počet osvětlení 2
Osvětlení žárovka
Tukový filtr kovový
Počet tukových filtrů 2
Počet uhlíkových filtrů (nejsou ve výbavě) 2
Zpětná klapka Lze dokoupit
Technické vlastnosti
Rozměry (v x š x h) 520-720x600x515 mm
Rozměry s obalem (v x š x h) 600x1050x380 mm
Hmotnost 7,8 kg
Hmotnost s obalem 10,8 kg
Min. vzdálenost od elektrické varné desky 500 mm
Min. vzdálenost od plynové varné desky 650 mm
Průměr příruby odsávací roury 125 mm
Nominální výkon 210 W
Příkon 1 motoru 130 W
Příkon 1 osvětlení 40 W
Napětí 220 - 240 V
Frekvence 50 Hz

| Výrobce | Whirlpool |
| Modelové označení | AKR 551 JA |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | komínové odsavače par |
| Hlučnost min | 57 dB |
| Hlučnost max | 65 dB |
| Výkon | 372,0 m3/hod |
| Odtah | horní |
| Zpětná klapka | lze dokoupit |
| Barva | jasmín |
| Osvětlení | žárovkové |
| Recirkulace | ano |
| Energetická třída | E |
| Jištění | 1 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 1 050 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 600 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 380 mm |
| Hmotnost | 7,8 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 10,8 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.