
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Vestavné mrazáky Siemens Podstavná vestavná mraznička GU15DA55





![]() ![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 15 477,- 15 000,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T23816, Výrobce: Siemens | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
iQ500 Siemens Podstavná vestavná mraznička GU15DA55
Podstavný vestavný mrazák iQ 500 se 3 transparentními mrazicími boxy, funkcí supermrazení pro rychlejší zamrazení nově vložených potravin a systémem softClose.
![]() | superMrazení.Aby nedošlo při vkládání nových čerstvých potravin k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před jejich vložením do mrazničky stisknout tlačítko superMrazení. Tím se automaticky sníží teplota uvnitř mrazničky až na -30 °C a zabrání se oteplení již zmražených potravin. |
Podstavná mraznička GU15DA55
Technická specifikace
Komfort a bezpečnost
integrovatelné, ploché panty
závěs dveří vpravo, volitelný
mechanické řízení teploty
možnost kombinovat jako chladnička/mraznička - s integrovatelným chladicím automatem
Mrazicí prostor
funkce superMrazení
akustický alarm, optický varovný signál
3 x transparentní mrazicí přihrádka
kalendář zmrazených potravin
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 82,0 cm x 59,8 cm x 54,8 cm
rozměry niky (V x Š x H): 82,0 cm x 60,0 cm x 55,0 cm
Přehled všech technických informací
Obecné
Šírka (mm) 598 mm
Výška (mm) 820 mm
Barva spotřebiče Neplatí
Kapacita mrazicí části (l) 98 l
Třída energetické účinnosti A+
Vážená roční spotřeba energie (kWh/rok) - 2010/30/EC 184,00 kWh/annum
Příprava ledových kostek 1 miska na led
noFrost ne
SuperFreezing ano
Ukazat. teploty mraz. prostoru analogový
Hlučnost dB 38
Závěs dveří Vpravo, volitelný
Osvětlení ne
Délka přívodního kabelu (cm) 230 cm
Včetně příslušenství 2 x Chladící akumulátor
Design
Konstrukce Built-under appl, integratable
Barva spotřebiče Neplatí
Chladící přístroj isobutan
Počet kompresorů 1
Řízení Mechanicky
Počet nezávislých chladicích okruhů 1
Automatické odtávání Žádný
Způsob montáže Podstavná
Rozměry a váha
Hloubka (mm) 548 mm
Výška (mm) 820 mm
Hmotnost netto (kg) 35,697 kg
Šírka (mm) 598 mm





iQ500 Siemens Podstavná vestavná mraznička GU15DA55
Podstavný vestavný mrazák iQ 500 se 3 transparentními mrazicími boxy, funkcí supermrazení pro rychlejší zamrazení nově vložených potravin a systémem softClose.
![]() | superMrazení.Aby nedošlo při vkládání nových čerstvých potravin k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před jejich vložením do mrazničky stisknout tlačítko superMrazení. Tím se automaticky sníží teplota uvnitř mrazničky až na -30 °C a zabrání se oteplení již zmražených potravin. |
| Výrobce | Siemens |
| Modelové označení | Podstavná vestavná mraznička GU15DA55 |
| Sortiment | mrazáky |
| Druh | šuplíkové mrazáky |
| Hlučnost max | 38 dB |
| Výkon | 12,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Počet chladících okruhů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Aprobační certifikáty | VDE |
| Počet zásuvek / přihrádek | 3 |
| Objem | 98,0 l |
| Barva | Neplatí |
| Závěs dveří | vpravo, volitelný |
| Designová řada | iQ500 |
| Doba skladování při poruše | 23 h |
| Hvězdičkové hodnocení mrazáku | *(***) |
| Supermrazení | ano |
| Ovládací prvky | spínač supermrazení, ukazat. teploty mraz. prostoru, Upozornění: v případě, že dveře jsou otevřené, Upozornění pro mrazírenské, Upozornění pro zmrazení důsledku nefunkčnosti |
| Zrychlené zmrazení | ano |
| Ukazatel otevřených dveří | ano |
| Nastavitelná teplota | ano |
| Systém odmrazování | manuálně |
| Příprava ledových kostek | 1 miska na led |
| Energetická třída | A+ |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Spotřeba energie | 184 kWh/rok |
| Příkon | 90,0 W |
| Jištění | 10 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 2,3 m |
| Šířka | 598 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 548 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 670 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 890 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 610 mm |
| Hmotnost | 36,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 38,6 kg |










| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.