
ONLINE DO 23°°
Vestavné spotřebiče Vestavné vinotéky Liebherr WTI 2050





![]() ![]() ![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 67 999,- 67 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 5 let, Kód: 2T12192, Výrobce: Liebherr | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
![]() | Možnost změny směru otevírání dveříPřístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem kuchyně. Pozor, existují ale výjimky. Například u modelů ECBN, kde je pouze trvalé levé nebo trvalé pravé umístění pantů. |
Základní informace
Kategorie: Chladničky na víno
Spotřeba: 125 kWh/rok
Příkon: 0.8 A
Rozměry (v x š x h): 122 x 57 x 55 cm
Objem brutto: 195 l
Užitný objem: 187 l
Pracovní teplota okolí: SN-T
Hmotnost: 46.1 kg
objem 195 l (64 ks), dřevěné rošty, SoftSystem
Dětská pojistka: ano
Hlučnost: 39 dB
Brutto hmotnost: 49.3 kg
Netto hmotnost: 46.1 kg
Počet kompresorů: 1
Počet chladicích okruhů: 2
Počet teplotních zón: 2
Systém chlazení v části Wine: dynamický
Typ ovládání: elektronické ovládání
Ukazatel teploty části Wine: digitální
Kontrolka ventilátoru: ano
Kontrolka otevřených dveří části Wine: zvuková
Ventilátor: ano
Počet polic v části Wine: 6
Dřevěné police na teleskopických výsuvech: 4
z toho výsuvných a částečně sklopných: 2
Materiál polic v části Wine: dřevěné rošty
Vnitřní osvětlení části Wine: ano
Maximální počet Bordeaux lahví 0,75 l: 64
Uhlíkový filtr: ano
Teplotní rozsah části Wine: +5°C až +18°C
Chladivo: R 600a
Rozměry obalu (v/š/h): 1283/572/622 mm
Rozměry výklenku (pro vestavbu): 122 ÷ 123.6/56 ÷ 57/55 cm
Vnitřní šířka: 455 cm
Příkon: 0.8 A
Frekvence: 50 Hz
Napětí: AC 220-240 V
Délka přívodního kabelu: 190 cm
Počet vnějších dveří: 1
Umístění dveří: vpravo, zaměnitelné
Způsob uchycení nábytkových dveří: pevné upevnění dveří




![]() | Možnost změny směru otevírání dveříPřístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem kuchyně. Pozor, existují ale výjimky. Například u modelů ECBN, kde je pouze trvalé levé nebo trvalé pravé umístění pantů. |
| Výrobce | Liebherr |
| Modelové označení | WTI 2050 |
| Sortiment | vinotéky |
| Hlučnost max | 39 dB |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Objem | 195,0 l |
| Kapacita lahví | 64 |
| Počet polic | 6 |
| Teplotní rozsah | 10 - 43 |
| Provedení dveří | chromniklová ocel |
| Ventilátor | ano |
| Energetická třída | A |
| Délka přívodního kabelu | 21,0 m |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 1 220 mm |
| Hloubka | 560 mm |
| Hmotnost | 46,6 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 49,6 kg |









| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.